Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas - 24 tema

Labas rytas,

vakar meginau klijuot visa servetele ant dezutes, o jau susiglamze, susiraukslejo doh.gif . lyg ir buvo diskutuojama kaip lygiai priklijuot g.gif gal patarsit kuri dar karteli? skubu kaledoms dovanas ruosti.
Atsakyti
dėl ištisinės srvetėlės klijavimo. Gan sudėtinga.
Reiktų
1. tinkamo šepetėlio
2. gerų klijų, tinkamai atskiestų
3. gerai paruošto daikto ant kurio klijuoji.
ir įgudimo biggrin.gif viskas ateina su patirtim.
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2008 12 22, 12:19)
dėl ištisinės srvetėlės klijavimo. Gan sudėtinga.
  Reiktų
1. tinkamo šepetėlio
2. gerų klijų, tinkamai atskiestų
3. gerai paruošto daikto ant kurio klijuoji.
ir įgudimo  biggrin.gif  viskas ateina su patirtim.



ACIU,

Otinkamas sepetelis cia koks? didesnis ir minkstesnis?
Atsakyti
QUOTE(agneda @ 2008 12 22, 11:07)
Labas rytas,

vakar meginau klijuot visa servetele ant dezutes, o jau susiglamze, susiraukslejo  doh.gif . lyg ir buvo diskutuojama kaip lygiai priklijuot  g.gif  gal patarsit kuri dar karteli? skubu kaledoms dovanas ruosti.


As tai nusipirkau visa poka serveteliu maximiniu ir an plastikinio padeklo klijavau iki pamelinavimo. Bet vistiek ne ismokau idealiai priklijuoti, nebent ant leksciu lengviau einasi. g.gif

Kler , cia lakas kaltas.

Savaitgali pabandziau ta isgirta laka su zaliu dangteliu, na super duper thumbup.gif Man patiko, pavirsius toks kaip stiklinis ir dziusta labai greitai thumbup.gif

Tiesa mergaites, kas nores medines dezutes beicuoti, prie senuku yra parduotuve VITI, tai ten vandens pagrindo beicai rusiski, skirtingu spalvu buteliukuose( ~300ml) po 3.5lt thumbup.gif thumbup.gif Isbandziau vakar ant arbatines, tai gavosi grazi sokoladine spalva su medzio piesiniu, tokia prabangi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2008 12 19, 21:43)

Papildyta:
pas mus dabar toj dailininku parduotuvej vyksta Malinausko tapybos paroda...jau paveikslai.... wub.gif nu nuostabus...aisku cia kiekvienam pagal skoni...sakiau reikes geresnes kokybes darbu foto paieskoti, ir kokia deze pasidaryti:)



Buvau ir aš ten užsukus,pro langą pamačiau paveikslus sukabintus ir užėjau.Man Malinausko darbai vieni iš mėgstamiausių.Pernai teko su juo pabendrauti Panevėžyje per miesto šventę.Jis buvo į mugę atvažiavęs su savo darbais,draugė pirko jo paveikslą.Malonus žmogus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2008 12 22, 10:32)
As tai nusipirkau visa poka serveteliu maximiniu ir an plastikinio padeklo klijavau iki pamelinavimo. Bet vistiek ne ismokau idealiai priklijuoti, nebent ant leksciu lengviau einasi.  g.gif

Kler , cia lakas kaltas.

Savaitgali pabandziau ta isgirta laka su zaliu dangteliu, na super duper  thumbup.gif  Man patiko, pavirsius toks kaip stiklinis ir dziusta labai greitai thumbup.gif

Tiesa mergaites, kas nores medines dezutes beicuoti, prie senuku yra parduotuve VITI, tai ten vandens pagrindo beicai rusiski, skirtingu spalvu buteliukuose( ~300ml) po 3.5lt  thumbup.gif  thumbup.gif  Isbandziau vakar ant arbatines, tai gavosi grazi sokoladine spalva su medzio piesiniu, tokia prabangi  wub.gif

o cia prie kuriu senuku? Banginio? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kemppinele @ 2008 12 22, 12:27)
o cia prie kuriu senuku? Banginio? ax.gif


Ukmerges g. eina senukai, paskui manekenai ir tada VITI statybines prekes.
Atsakyti
Kler, vargšiuke, pamėginsiu padėti bent kiek, lakavimas yra toks dalykas, kad reikia laukti, ne kol bus sausa fiziškai, o tiek, kiek parayta instrukcijoje, tai dažniausiai minimum pusdienis. Dabar gali būti ,kad tavo dėžutė džius ilgai ilgai ir po kažkie laiko, pusmečio kokio iskaidrės, nes ten likusi drėgmė vis tiek kažkaip garuo ar gersis į medį.

Sendinimą galima lakuoti purškiamu laku, kuris bent man nesugadino nieko, yra ir matinio ir blizgaus senukuose.

Atsakyti
QUOTE(obelele25 @ 2008 12 22, 12:57)
Buvau ir aš ten užsukus,pro langą pamačiau paveikslus sukabintus ir užėjau.Man Malinausko darbai vieni iš mėgstamiausių.Pernai teko su juo pabendrauti Panevėžyje per miesto šventę.Jis buvo į mugę atvažiavęs su savo darbais,draugė pirko jo paveikslą.Malonus žmogus 4u.gif

taip, labai smagus tos zmogiukas:))))o darbai tai fantastiniai...

del klijavimo istisos...

pasiemat gabala serveteles visos...uzlipdot kaip mokat..tada sepeteliu semiat vandens ir nuo vidurrio i krastus po truputi slapinat, kur suslapinat ten graziai pirstais tas rauksles varot i krastus...ir uzsideda ant bet kokio pavirsiaus:)))kai jau graziai uzdejot su vandniu, nutepat klijais 4u.gif
Atsakyti
Sakykit,gal kuri zinot, kuo butu galima isvalyti akrilinius dazus is rubu?Vien tik skalbimas nepadeda,reikia kazko daugiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2008 12 22, 11:54)
Ukmerges g. eina senukai, paskui manekenai ir tada VITI statybines prekes.

Aciu smile.gif bus kelione iki seniu smile.gif
Atsakyti
Gabii o tai paskui įmanoma tuos klijus užtepti ant šlapios servetkos g.gif neplyšta g.gif Net slamsu pasidarė biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamučiukas: 22 gruodžio 2008 - 15:42