Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas - 24 tema

efauto , kad visai nieko mirksiukas.gif iš nuotraukų tikrai ten tokio kaip ir broko nesimato, o tik šerkšno daug biggrin.gif

Atsakyti
Efauto,man grazu drinks_cheers.gif ,o jei kas ir nesigavo ,tai manykim ,kad taip ir reikejo mirksiukas.gif
Jau klausiau ,bet pasikartosiu ,nes nieks neatsake blush2.gif ,gal dabar lkas atsakys blush2.gif ar dekoruoti padekliukai po puodeliais nelimpa prie karsto puodelio ? blush2.gif
Atsakyti
nelimpa, jei lakuoji su laku skirtu saunoms wink.gif
Papildyta:
oi, pasispaude ne tas mygtukas.
aciu uz pagyrimus, tik man to srksno perdaug hihihi.gif meginsiu naujus padaryti wink.gif
Atsakyti
Oho ,naujiena blink.gif blink.gif blink.gif Pasilaiciu chebra ,isidemejot ? mirksiukas.gif
Atsakyti
reikes apsilankyt bigsmile.gif
Atsakyti
As buvau uzejus i ta pard, netoli gyvenu. Ten merginos dar isikurineja, kazkaip prekes joms uzlaike lygtai. Sake sioj savaitej turetu turet gal apie 4 . Reiks ir man nulekt thumbup.gif nors serveteliu daug bus ir popieriaus. bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos, patarkit kuo nulakuoti stiklinį daiktą, dekoruotą Stamperios Crackle Sottile dvikompenenčiu? Siūlės įtrintos aliejiniais dažais.
Turiu Rayher Mattlack, bet jis vandens pagrindu, tai greičiausiai netiks g.gif ir dispersinį Telurios laką, bet jis medienai, tai matyt irgi netiks.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alfa: 22 gruodžio 2008 - 00:34
nupursk su sintetiniu, laku(pvz. crafts spray) pora kartu, o tada su laku skirtu stiklui wink.gif
Atsakyti
QUOTE(efauto @ 2008 12 22, 01:45)
nupursk su sintetiniu, laku(pvz. crafts spray) pora kartu, o tada su laku skirtu stiklui wink.gif

Ačiū tau 4u.gif . Matau Senukuose yra tų Craft spray.
Atsakyti
nera uz ka wink.gif taip yra senukuose wink.gif
Atsakyti
QUOTE(giedre2005 @ 2008 12 21, 23:09)
Sveiki, atsidarau ekupazo parduotuve Staneviciaus 44, salia maximos ir raganiukes teatro, fabijoniskese. Visas prekes tureciau gauti sioj savaitej. Dabar turiu serveteliu (kuriu greit turesiu virs 150 rusiu), dekupazintu daiktu, taip pat organizuojam kursu grupes. Apsilankykite ir tikrai nenusivilsite.  thumbup.gif




o tai darbo laikas koks mirksiukas.gif Nes jeigu po darbo, tai Aš ten rasiu ką nors g.gif

Na pagaliau nors viena parduotuvė bus mūsų pusėje thumbup.gif nereikės trenktis per visą miestą doh.gif
Atsakyti
QUOTE(supersandryte @ 2008 12 20, 22:23)
laikom, laikom user posted image


matyt, per trumpai laikei, nes vėl kažkaip ne taip gavosi.
sendinimą tai jau tikrai mesiu į šalį, kažkaip iki tol buvusį gražų vaizdą jis man sugadina schmoll.gif bet dabar dar ir lakavimas pradėjo koją kišti doh.gif nulakavau dėžutę (nesendintą) matiniu laku kokius 3-4 kartus ir ji taip apsiblausė, paveikslėliai tokie neryškūs pasidarė, kaip po kokia migla verysad.gif kodėl? juk galima ir iki 10 kartų lakuot? ir atrodo, visur skaičiau, kad su matiniu laku. ką padariau ne taip? gal reikia daug ilgiau palaukt tarp lakavimų? aš palaukdavau, kol nudžiūdavo ir vėl lakuodavau. ar dar įmanoma kaip nors pagyvint tą vaizdą? gal su kokiu švitriniu popierium nušveist? dabar jau ne tik sendint bet ir lakuot pradėjau bijot


QUOTE(kvartetas @ 2008 12 21, 13:37)
laba diena. as va irgi pagaliau baigiau suoliuka daryti. dabar dziuna paskutinis lako sluoksnis. na bent jau tikiuosi kad paskutinis hihihi.gif . nesigavo man suoliukas taip kaip norejau. bet kaip pirmas rimtesnis darbelis , sakyciau neblogai  blush2.gif . kai isdzius pameginsiu pafotkint ir ikelsiu. as taip pat ziurinejuosi dvikomponente priemone. noriu isbandyti, nes pokolkas tik su vienkomponenciu zaidziau 4u.gif . turbut dabar trauksiu senas medines pakabas is spintos ir gadinsiu  hihihi.gif . dar bijau pirkti dezutes, raktines ar t.t. gaila pinigu jei nesigaus doh.gif .



va va, o aš po kursuose sėkmingai pavykusio darbelio turbūt per gerai pradėjau apie save galvoti ir prisipirkau dėžučių, kad kalėdoms dovanų pridaryti. tai dabar jau skinu tokio per didelio pasitikėjimo vaisius doh.gif tai iki vidurio gerai, o į pabaigą kažkaip viskas apsivelia ir tie gražūs vaizdai dingsta po netinkamu sendinimu ir lakavimu doh.gif

QUOTE(hela77 @ 2008 12 21, 15:08)
sveikos, as irgi bandau pradeti uzsiimti dekupazu- kolkas nudaziau stiklainius, butelius ir pakabas. Tikiuosi, iki Kaledu padarysiu pati paprasciausia varianta- klijuosiu ir gal bandysiu seseliuot. bijau as tu sendinimu dar, nes kai paskaitau, tai oho-ho-ho koks menas  doh.gif  Noriu prasytis pas kokia mergyte kauniete i pamokeles  ax.gif  del susisiekimo tai idealu butu Silainiai ar  ju pusej.. Nu, bet kaip bus, taip. Labai laukiu pasiulymu i az.  bigsmile.gif


aha, sendinimas tikrai nėra paprastas dalykas. bent jau man. ir su tais Antik sendintojais suskilinėjimas man kažkoks per smulkus gaunasi, kai paskui įtrini spalvą, tai tik tas suskilinėjimas ir krenta pirmiausia į akį, paveiksliukas kažkaip lieka antram plane. bet čia turbūt tokia priemonė ir nieko nepadarysi, norint stambesnio skilinėjimo, turbūt reikia su kitos firmos sendint.

QUOTE(gėlėta jūrė @ 2008 12 21, 20:34)
Kler, ar ne su tavim Panoramoj šnekėjom?

O dėl patinos, tai Rayheris pagal instrukciją reikalauja jos (jų firmos, ji yra vandens pagrindu), bet jis puikiai priima ir akrilinius, ir aliejinius dažus.  smile.gif Jei įtrinsi su patina, tie įtrūkimai bus blyškesni, jei su akriliniais ar aliejiniais - ryškesni. Aš tepu taip: paimu pirštu nedidelį kiekį dažų ir tada sukamaisiais judesiais jais įtrinu nedidelį plotelį, tada nuvalau švaria servetėlė; tada kitą plotelį, vėl nuvalau. Ir taip, kol įtrini visą darbą. Šiaip, kiek žmonių, tiek ir nuomonių kaip geriausia įtrinti, tai čia tik bandydama atrasi, kas tau labiausiai patinka smile.gif


ne, gėlėta jūre, ne su manim šnekėjai tongue.gif bet akivaizdu, kad ne man vienai problemų su sendinimu kyla tongue.gif su patina jau irgi nebesiryžtu trint, nes pirmą kartą kai tryniau, tai kažkaip išsiterliojo ir tiek, o dar bijau, kad nuo to blizgesio paskui norėdamas pamatyti paveiksliuką turėsi dėžutę tam tiktu kampu pakreipt, nes kitaip per blizgėjimą nieko įžiūrėt negalėsi g.gif


nu va, prirašiau čia traktatą, o iš tiesų pagrindiniai klausimai tik du:
1. ar dar įmanoma kaip nors atgaivinti kelis kartus nulakuotą dėžutę, kad ji savo spalvas atgautų?
2.ar galima po dvikomponenčio sendinimo niekuo nebelakuot? suskilinėjimų jokia spalva netryniau, bijau sugadint laikrodį, kol dar gražiai atrodo ax.gif , o blizga jis dabar gražiai, tai pagalvojau, kam gadint su tuo matiniu lakavimu? tongue.gif
Atsakyti