Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas - 24 tema

QUOTE(kvartetas @ 2008 12 21, 14:37)

va dar toks klausimelis gal zinote kas veda kursus klaipedoje. noreciau nueiti. zinau kad artmanijoij veda, o kur dar?? kaskaip nesinori eiti belekur. rolleyes.gif


Sveikute, Klaipėdoj atidarė naują parduotuvę(prie viešbučio Viktorija, vietoj senos kirpyklos)...dar ten nebuvau, bet draugė sakė, kad ten labai didelis priemonių pasirinkimas. Manau, kad ir kursai organizuojami.Pirmadienį žadu važiuoti apžiūrėti, tai jei reikia parašysiu info.
Artmanija tikrai organizuoja kursus...nuo sausio 15d keliasi taip pat į didesnes patalpas smile.gif
Atsakyti
aciu lauksiu ziniu:)
Atsakyti
norejau paklausti, del dekupuojamo stiklo. kaip reikia dekupuoti stikla(pvz lekste) is kitos puses? zinau, kad reikia pirmiausiai uzdeti motyva, o kas paskui? noriu, kad deti vienkomponenti. tai tureciau tepti vienkomponenti, tada kokius nors dazus, kad sutauktu, o tada kitus dazus, kad matytusi sutraukimai?
busiu dekinga uz atsakyma wink.gif
Atsakyti
mąstai teisingai thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,
ruosiuosi dekupazinti tekstile: ant sumustiniu popieriaus perkelsiu norima paveiksleli ir veliau su specialiu mediumu klijuosiu prie audinio. Iskilo klausimas, kaip su audinio spalva daryt? Jis matyt butinai turi buti sviesus, jei noriu, kad matytusi spalvos paveikslelio? Cia panasus principas kaip ir dekupazinant servetelem? Ar galiu ant kokio ryskesnio ar tamsesnio audinio klijuot savo paveiksliuka? Pagelbekit, kas bandet smile.gif
Atsakyti
aciu, Lachese 4u.gif
Papildyta:
vilka-pilka, as esu bandziusi ant tekstiles tik serveteles, bet jau rosiuosi ir spausdintam paveiksliukui. bet manau, kas audinys turetu buti kuo sviesenis, arba kita paveiksliuko puse nudazyk baltai.
Atsakyti
As cia gal ne i tema,bet papasakokyt man pradziamoksliai smile.gif
Noru bandyti sendinti,tai kaip ta servetele klijuoti, pirma isdazau spalva, poto sendinimo laku,o poto servetele? ,bet kazkaip nesigauna doh.gif
Atsakyti
As tai isdazau, tada servetele ir tada sendinu ir tada viskas gaunasi ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gitaja: 21 gruodžio 2008 - 20:05
QUOTE(kemppinele @ 2008 12 21, 20:00)
As cia gal ne i tema,bet papasakokyt  man pradziamoksliai smile.gif
Noru bandyti sendinti,tai kaip ta servetele klijuoti, pirma isdazau spalva, poto sendinimo laku,o poto servetele? ,bet kazkaip nesigauna doh.gif

Apie kokį sendinimą kalbi?
Atsakyti
buvau zadejusi parodyti padekliukus, kurie nesigavo, bet tik dabar sukeliau foto.. stai viena puse: user posted image
cia kita: user posted image
o cia is arciau: user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kler @ 2008 12 20, 15:47)
o mane tai jau kažkokia neviltis ima verysad.gif
pabandžiau pabaigti savo arbatos dėžutę iki galo, ir nedžiugina manęs rezultatas schmoll.gif  tai kaip dabar ryžtis dėžutes, kurias ruošiausi dovanot, pabaigt???
kaip ir patarėt, pirštu užtepiau Antik I, palaukiau, kol nudžiūvo, tada vėl pirštu Antik II. turbūt iš tos baimės, kad neatsirastų griovių, per plonai Antik I užtepiau, nes labai jau smulkūs tie įtrūkimai ir mažoka jų kažkaip g.gif  tada užtepiau bronzine patina. kiek suprantu, ją paskui reikia nuvalyt sausa servetėle, bet tai kol užtepi, jinai nudžiūna, ten ir valyt jau beveik nebelieka ko g.gif  ją irgi tepiau pirštu. tai gal po kiekvieno brūkštelėjimo pirštu reikia iš karto ir valyt?? o gal ją skiest vandeniu reikia, kad drėgnesnė būtų ir taip greit nedžiūtų (jau rimuojasi iš tos nevilties blink.gif )
žodžiu, rezultatas kažkoks tep lep unsure.gif mozonė. ir nulakavimas laku jau turbūt vaizdo nebepagerins schmoll.gif

mergaitės, duokit patarimų, o tai taip nuotaika subjuro, kaip oras už lango verysad.gif

p.s. o jei kitas dėžutes bandyčiau vietoj patinos tept akriliniais dažais, tai juos reikia skiest ar ne? ir kokiu principu pasirenkama, kokia spalva tuos įtrūkimus tept, kad nebūtų per drastiška, bet kad matytųsi? g.gif


Kler, ar ne su tavim Panoramoj šnekėjom? Matyt per plonai užtepei tą pirmą sluoksnį... Net nežinau, kaip daugiau paaiškint, kokiu storumu jį tepti. Rayher'io dvikomponentis iš tiesų pakankamai pretenzingas, man jis nepatinka ir aš su juo daugiau nebedirbu... Bet ir su juo įmanoma išgauti gražius suskilimus smile.gif Aš galvoju, na galėčiau parodyti kaip tepti jį, jei kada trumpam užsuktum pas mane.

O dėl patinos, tai Rayheris pagal instrukciją reikalauja jos (jų firmos, ji yra vandens pagrindu), bet jis puikiai priima ir akrilinius, ir aliejinius dažus. smile.gif Jei įtrinsi su patina, tie įtrūkimai bus blyškesni, jei su akriliniais ar aliejiniais - ryškesni. Aš tepu taip: paimu pirštu nedidelį kiekį dažų ir tada sukamaisiais judesiais jais įtrinu nedidelį plotelį, tada nuvalau švaria servetėlė; tada kitą plotelį, vėl nuvalau. Ir taip, kol įtrini visą darbą. Šiaip, kiek žmonių, tiek ir nuomonių kaip geriausia įtrinti, tai čia tik bandydama atrasi, kas tau labiausiai patinka smile.gif
Atsakyti
efauto, labai labai gražu thumbup.gif
Atsakyti