Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas - 24 tema

QUOTE(Kler @ 2008 12 21, 00:01)
zyliuk, ačiū tau labai labai!!!
einu, vėl bandysiu, laikykit kumščius ax.gif


laikom, laikom user posted image
Atsakyti
Visus dvikomponencius itrinu aliejinais dazias, ju buna aukso sidabro ir visu vaivorykstes pslavu, plius maisasnt kelias spalvas galima isgaut dar ivairesnes. Nera zinom ne viena dvikomponente priemone kurios nebutu galima itrinti aliejiniais dazais ir kuo puikiausiai viskas nusivalo. O itrinti reiktu sukamaisiais judesiai pirstu tarytum stengiamtis kuo dagiau "prigrusti" i tarpelius. Nuvalyti reiktu popierium ranksluostiniu ar tualetiniu ji daznai keiciant (kad svarus vis butu)

Zyliuk patina tai poprporinos milteliai tarytum vazelino pagrindu kosele tokia, porporina spalvoti (dazniasiai aukso ir kitos) milteliai. Sie produktai stemperios linijos gaminiai todel je geriausiai dragauja butent su tos linojos dvikomponenciais galbut tau todel kazkas ir nepavyko. O gal poprporina tavo kitos kokios firmos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingusia31: 20 gruodžio 2008 - 22:33
na nežinau, man čia kazkas neaišku su tuo vandens ne vandens pagrindu, man atrodo,kad reikia kalbeti konkretesniais pavyzdziais :

http://www.senasnauj...product&id=1465

priemonė tikrai akriliniu-vandens pagrindu, bet kaip žinia turime sunkumų ją lakuojant iš karto su akriliniu laku, arba lakuojame su firminiu stamperijos. Įtrinimams naudojame irgi nenaudojame akrilinių priemonių.
Beje , vertų pasidomėti kas ta porporina ir patina.... jeigu dar neteko bandyti, su ja galima isgauti įvairius efektus , ne tik tarpelius įtrinti.

http://www.senasnauj...product&id=2752

ši priemonė irgi yra akriliniu-vandens pagrindu , tačiau visiškai nepriima jokių akrilinių -vandeninių priemonių. Kol kas dar neišbandytas firminis lakas, bet jau laukiame jo.

Kiek man teko Lietuvoje matyti tai tik du yra dvikomponenčiai aliejiniu pagrindu - lefranc & bourgeois ir pabeo.
Gal dar yra ir kitų , bet netoko išbandyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lachesė: 20 gruodžio 2008 - 23:34
QUOTE(Ingusia31 @ 2008 12 21, 00:30)
Visus dvikomponencius itrinu aliejinais dazias, ju buna aukso sidabro ir visu vaivorykstes pslavu, plius maisasnt kelias spalvas galima isgaut dar ivairesnes. Nera zinom ne viena dvikomponente priemone kurios nebutu galima itrinti aliejiniais dazais ir kuo puikiausiai viskas nusivalo. O itrinti reiktu sukamaisiais judesiai pirstu tarytum stengiamtis kuo dagiau "prigrusti" i tarpelius. Nuvalyti reiktu popierium ranksluostiniu ar tualetiniu ji daznai keiciant (kad svarus vis butu)

Zyliuk patina tai poprporinos milteliai tarytum vazelino pagrindu kosele tokia, porporina spalvoti (dazniasiai aukso ir kitos) milteliai. Sie produktai stemperios linijos gaminiai todel je geriausiai  dragauja butent su tos linojos dvikomponenciais galbut tau todel kazkas ir nepavyko. O gal poprporina tavo kitos kokios firmos?

ingusia31 zinok patina dar buna ir kitokia, panasi i akrila...tokios yra rayher firmos...ja itrinamas tos firmos dvikomponentis..kazkada jau aiskinomes....panasu jog dvi visiskai kitokios priemones vadinamos tuo paciu.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2008 12 21, 01:32)
na nežinau, man čia kazkas neaišku su tuo vandens ne vandens pagrindu, man atrodo,kad reikia kalbeti konkretesniais pavyzdziais :

http://www.senasnauj...product&id=1465

priemonė tikrai akriliniu-vandens pagrindu, bet kaip žinia turime sunkumų ją lakuojant iš karto su akriliniu laku, arba lakuojame su firminiu stamperijos. Įtrinimams naudojame irgi nenaudojame akrilinių priemonių.
Beje , vertų pasidomėti kas ta porporina ir patina.... jeigu dar neteko bandyti, su ja galima isgauti įvairius efektus , ne tik tarpelius įtrinti.

http://www.senasnauj...product&id=2752

ši priemonė irgi yra akriliniu-vandens pagrindu , tačiau visiškai nepriima jokių akrilinių -vandeninių priemonių. Kol kas dar neišbandytas firminis lakas, bet jau laukiame jo.

Kiek man teko Lietuvoje matyti tai tik du yra dvikomponenčiai aliejiniu pagrindu - lefranc & bourgeois ir pabeo.
Gal dar yra ir kitų , bet netoko išbandyti.

Kuo gilyn į mišką, tuo daugiau medžių... unsure.gif
Dekupažu užsiiminėti dar tik pradetu, noriu nusipirkti dvikomponentę sendinimo priemonę, kurią:
1) būtų galima naudoti ant akrilinių dažų
2) būtų galima naudoti ant paveikslėlio
3) būtų galima įtrinti akriliniais dažais
4) būtų galima ant jos naudoti dispersinį laką

Tai kokią konkrečiai priemonę man pirkti? help.gif
Kokios firmos ir kokio pavadinimo?
Atsakyti
kad taip atitiktu visus tavo nurodytus punktus ir nebutu jokiu problemu dirbti, tai rinkciausi arba artmanijos linijos dvikomponenti...arba "Fine Crackle finish", arba rayher firmos dvikomponencius..(na tik su juo siek tiek isidirbti reikia:), kiti kaprizingesni...
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2008 12 20, 02:53)
gabii, isduok, kur panevezy dailininku parduotuve  4u.gif seniai seniai budavo tik kioskas turguj  biggrin.gif O gal tavo darbeliu kur tais galima pamatyt  blush2.gif

atvaziuok i svecius:)))))o siaip kazkada po nauju....smile.gif))nebent kas apsiimtu sutvarkyti foto ir sudeti biggrin.gif
Atsakyti
laba diena. as va irgi pagaliau baigiau suoliuka daryti. dabar dziuna paskutinis lako sluoksnis. na bent jau tikiuosi kad paskutinis hihihi.gif . nesigavo man suoliukas taip kaip norejau. bet kaip pirmas rimtesnis darbelis , sakyciau neblogai blush2.gif . kai isdzius pameginsiu pafotkint ir ikelsiu. as taip pat ziurinejuosi dvikomponente priemone. noriu isbandyti, nes pokolkas tik su vienkomponenciu zaidziau 4u.gif . turbut dabar trauksiu senas medines pakabas is spintos ir gadinsiu hihihi.gif . dar bijau pirkti dezutes, raktines ar t.t. gaila pinigu jei nesigaus doh.gif .

va dar toks klausimelis gal zinote kas veda kursus klaipedoje. noreciau nueiti. zinau kad artmanijoij veda, o kur dar?? kaskaip nesinori eiti belekur. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kvartetas: 21 gruodžio 2008 - 13:38
pasiprasyk pas kokia mergaite is sm kuri is klaipedos...zinau, yra cia tokiu...smile.gif
Atsakyti
tai va ir bandau isknisti pas kuria cia prasytis. gal galit parekomenduoti. jei nenorite viesai tai man i AZ . busiu labai dekinga notworthy.gif . bandysiu tada tartis
Atsakyti
QUOTE(kvartetas @ 2008 12 21, 15:37)
laba diena. as va irgi pagaliau baigiau suoliuka daryti. dabar dziuna paskutinis lako sluoksnis. na bent jau tikiuosi kad paskutinis hihihi.gif . nesigavo man suoliukas taip kaip norejau. bet kaip pirmas rimtesnis darbelis , sakyciau neblogai  blush2.gif . kai isdzius pameginsiu pafotkint ir ikelsiu. as taip pat ziurinejuosi dvikomponente priemone. noriu isbandyti, nes pokolkas tik su vienkomponenciu zaidziau 4u.gif . turbut dabar trauksiu senas medines pakabas is spintos ir gadinsiu  hihihi.gif . dar bijau pirkti dezutes, raktines ar t.t. gaila pinigu jei nesigaus doh.gif .


nebijok, nes ko bijosi, tas ir bus rolleyes.gif dažniausiai pirmus darbelius aplanko tokia debiutanto sėkmė mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos, as irgi bandau pradeti uzsiimti dekupazu- kolkas nudaziau stiklainius, butelius ir pakabas. Tikiuosi, iki Kaledu padarysiu pati paprasciausia varianta- klijuosiu ir gal bandysiu seseliuot. bijau as tu sendinimu dar, nes kai paskaitau, tai oho-ho-ho koks menas doh.gif Noriu prasytis pas kokia mergyte kauniete i pamokeles ax.gif del susisiekimo tai idealu butu Silainiai ar ju pusej.. Nu, bet kaip bus, taip. Labai laukiu pasiulymu i az. bigsmile.gif

visoms darbininkelems- geru svenciu!! newyear.gif
Atsakyti