Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas - 24 tema

QUOTE(vignola @ 2008 12 19, 22:08)
o situ firmu kiek ml?20?ir kokia kaina? smile.gif

tulipo 37 ml..ir pas mus jis kainuoja 8.9 lt...o ano 20 ml..jis lyg 11 kazkas...
tulipas labai gerai ant stiklo...ir toks smagus dabar tik nepamenu kuris tulipo..yra ant tekstiles, kuri pakaitinus issiplecia:)
Atsakyti
QUOTE(Little girl @ 2008 12 19, 21:21)
Kur čia tokios kainos?

Vadinas ar tai'' meno arka'' ar tai'' meno mūza''
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2008 12 19, 21:25)
tulipo 37 ml..ir pas mus jis kainuoja 8.9 lt...o ano 20 ml..jis lyg 11 kazkas...
tulipas labai gerai ant stiklo...ir toks smagus dabar tik nepamenu kuris tulipo..yra ant tekstiles, kuri pakaitinus issiplecia:)


Tikrai nebrangu thumbup.gif ,as dabar Ferrario keliu spalvu isigyjau, jie yra universalus, bet brangesni .... rolleyes.gif
O kaip tulip su spalvom?Geras pasirinkimas?
Atsakyti
Vakar tai labai gražių pas mus buvo spalvų.Vat ir neišsirinkau nieko tik klijų ir teptukų.Klijai tai skaitau kad nebrangiai 250 ml. -26 lt.Tai servetėlės užkliuvo po 2 lt. Tiesa tos paprastos nu kur galim prekybcentriuose nusipirkt tai po 1 lt už 1 vnt.O daugiau kainų tai neįsidemėjau ,nes prekės man nematytos.Aišku pas mus ir nėr kur įsigyt dekupažui prekyčių galim tik parsisiųst bigsmile.gif Šiaip toj pardėj tai viskas patiko ir pardavėja maloni ir bendraujanti ir patarimų gavau ,bet servetėlės tai doh.gif
Atsakyti
tai tulip irgi universalus...spalvu labai daug...ir ten visokios su perlu efektu ir tt....ir paprastos spalvos ir metalo..pas mus labai didelis pasirinkimas:)uz tai man ir patinka...nes le france firmos tai tos tokios metalo spalvytes...bet as abieju firmu pakaitom naudoju, ant vienu vienas ant kitu kitas man patinka.... rolleyes.gif

pas jus marabu kazkaip brangiau...nes pas mus ne meno muza pardavineja...o galerija viena, kuri su ta firma tiesiogiai ir bendradarbiauja..gal todel pigiau... g.gif nes klijai, lakai ir tt...20.9 lt...
Papildyta:
pas mus dabar toj dailininku parduotuvej vyksta Malinausko tapybos paroda...jau paveikslai.... wub.gif nu nuostabus...aisku cia kiekvienam pagal skoni...sakiau reikes geresnes kokybes darbu foto paieskoti, ir kokia deze pasidaryti:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabii__: 19 gruodžio 2008 - 20:41
QUOTE(Gabii__ @ 2008 12 19, 21:43)
tai tulip irgi universalus...spalvu labai daug...ir ten visokios su perlu efektu ir tt....ir paprastos spalvos ir metalo..pas mus labai didelis pasirinkimas:)uz tai man ir patinka...nes le france firmos tai tos tokios metalo spalvytes...bet as abieju firmu pakaitom naudoju, ant vienu vienas ant kitu kitas man patinka.... rolleyes.gif

pas jus marabu kazkaip brangiau...nes pas mus ne meno muza pardavineja...o galerija viena, kuri su ta firma tiesiogiai ir bendradarbiauja..gal todel pigiau... g.gif nes klijai, lakai ir tt...20.9 lt...
Papildyta:
pas mus dabar toj dailininku parduotuvej vyksta Malinausko tapybos paroda...jau paveikslai.... wub.gif nu nuostabus...aisku cia kiekvienam pagal skoni...sakiau reikes geresnes kokybes darbu foto paieskoti, ir kokia deze pasidaryti:)

O tai še tau boba devintinės doh.gif O aš apsidžiaugiau kad pigiai klijus papirkau lotuliukas.gif Dabar tai jau supykau aggressive.gif
Atsakyti
nu baik tu:))))taigi gera ir pas jus ta kaina:))))gal siek tiek brangiau, bet visvien...aisku...jei nori pigiau:))prasom i svecius:)
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2008 12 19, 21:53)
nu baik tu:))))taigi gera ir pas jus ta kaina:))))gal siek tiek brangiau, bet visvien...aisku...jei nori pigiau:))prasom i svecius:)

Taip netyčia ir prisiprašyt gali lotuliukas.gif
Atsakyti
o as visai nejuokauju...mielai kvieciu i svecius:)))man patinka kai kas i svecius atvaziuoja:)
Atsakyti
O as tai buvau sian i Hobi centra uzlekus Vcup'e pasiziuret ka gero ir naujo turi. Ka gi, papilde serveteliu atsargas, t.p. atsirado dekupazinis ir ryzinis popierius, bet brangus po 11 Lt, ir pasirinkimas skurdokas.. doh.gif
Atsakyti
na pas mus ir daugiau gerio yra...o 11 lt...tai nera daug..kitur ir brangiau...plius pas juos yra nuolaidu sistema...ir gali nusipirkti su 20% nuolaida:)

o siaip kaip kam..kiekvieno pasirinkimas:))Vilnius gal labai daug visko turi....o panevezyje labai mazas pasirinkimas...beveik tik gerose akyse...tad...kai prisireikia, tai labai gerai turet ir tokia:)
Papildyta:
siaulietes...matet:)))))
http://www.artmanija.com/

nebuvot????
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2008 12 19, 23:00)
na pas mus ir daugiau gerio yra...o 11 lt...tai nera daug..kitur ir brangiau...plius pas juos yra nuolaidu sistema...ir gali nusipirkti su 20% nuolaida:)

o siaip kaip kam..kiekvieno pasirinkimas:))Vilnius gal labai daug visko turi....o panevezyje labai mazas pasirinkimas...beveik tik gerose akyse...tad...kai prisireikia, tai labai gerai turet ir tokia:)
Papildyta:
siaulietes...matet:)))))
http://www.artmanija.com/

nebuvot????


Na, pvz Le Carte nuo 8 Lt, senamnaujam ir uz 8 pirkau. Tad ir palyginau su 11 Lt smile.gif Aisku, kai pameti galva del dekupazo, tai i kainas isvis beveik neziuri. Bent jau man taip yra, tai dbr stengiuos susilaikyt ir zvilgtelk kiek tai kainuoja blush2.gif
O del nuolaidu sistemos - zinau, nes jau pati per menesi antra kortele uzvedziau smile.gif
Atsakyti