Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas - 24 tema

oi tada turesiu omeny:))))siaip tai jau reikia:)))imesk man i meila indanar@gmail.com savo kontaktus...parasysiu laiskuti:)
Atsakyti
sveikutes 4u.gif
reik patarimo... noriu tokio rasiklio su daziukais kad butu ale kazkaip D3 vadinasi ar panasiai... bet nerandu niekur jokio panasaus pirkt. Gal galit ka pasiulyt ar kuris yra geresnis, nesilieja?
Atsakyti
QUOTE(ingusiaa @ 2008 12 19, 17:30)
sveikutes  4u.gif
reik patarimo... noriu tokio rasiklio su daziukais kad butu ale kazkaip D3 vadinasi ar panasiai... bet nerandu niekur jokio panasaus pirkt. Gal galit ka pasiulyt ar kuris yra geresnis, nesilieja?


kas per rasiklis? g.gif
Atsakyti
cia konturas vadinamas...beveik visos dailininku parduotuves turi...

o pas mane tai stebuklai vyksta...vienu priemoniu nerandu nors nusisauk..kaip kas isneses butu...kitos pasidvigubina...nors esu tikra, kad tikrai turejau viena... lotuliukas.gif nu neveltui Kaledos stebuklu metas.... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2008 12 19, 21:26)
cia konturas vadinamas...beveik visos dailininku parduotuves turi...

o pas mane tai stebuklai vyksta...vienu priemoniu nerandu nors nusisauk..kaip kas isneses butu...kitos pasidvigubina...nors esu tikra, kad tikrai turejau viena... lotuliukas.gif nu neveltui Kaledos stebuklu metas.... lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif jo stebuklu metas lotuliukas.gif
dekui uz atsakyma, ieskosim tada konturo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingusiaa @ 2008 12 19, 19:30)
sveikutes  4u.gif
reik patarimo... noriu tokio rasiklio su daziukais kad butu ale kazkaip D3 vadinasi ar panasiai... bet nerandu niekur jokio panasaus pirkt. Gal galit ka pasiulyt ar kuris yra geresnis, nesilieja?



As naudoju Stamperijos 3 D dazus,jeigu apie ta pati dalyka kalbame... smile.gif
user posted image


Taip mazdaug atrodo,na aisku tvarkingiau turbut galima nupiesti bigsmile.gif 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vignola: 19 gruodžio 2008 - 19:50
tai galima sakyti tas pats...konturai jie atsparus ganetinai...ant stiklo kur ir medzio kartu, ju net kepti nereikia, apipaisius...bent kuriuos as turiu...siaip jei del geresniu...kiek esu bandzius, tai patys geriausi man...tulip ir le france firmu...:)ir nebrangus:)

del stebuklu, tai jau pagalvojau...vyras cia taip nevieno priekaisto...tai kiba pats pradejo dekupazinti ir vogti is manes..smile.gif))gal daro dekupazine dovana kaledom:))))))))))))))))))))))))))))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabii__: 19 gruodžio 2008 - 20:07
QUOTE(Gabii__ @ 2008 12 19, 21:06)
tai galima sakyti tas pats...konturai jie atsparus ganetinai...ant stiklo kur ir medzio kartu, ju net kepti nereikia, apipaisius...bent kuriuos as turiu...siaip jei del geresniu...kiek esu bandzius, tai patys geriausi man...tulip ir le france firmu...:)ir nebrangus:)



o situ firmu kiek ml?20?ir kokia kaina? smile.gif
Atsakyti
Čia aš radau gerą dekupažo galerija http://braskiu-darba...ekupaui-t17.htm pažiurekit man patiko.
Atsakyti
QUOTE(vignola @ 2008 12 19, 21:41)
As naudoju Stamperijos 3 D dazus,jeigu apie ta pati dalyka kalbame... smile.gif

joo, apie ta pati kalbam 4u.gif
Atsakyti
Vat vakar man dailininkų parduotuvėj siūlė Tulip kontūriuko ,bet nepaėmiau ir galvoju kad bereikalo neėmiau doh.gif
Radau ir aš dekupažui skirtų priemonių Šiauliuose thumbup.gif Nusipirkau klijų ''Marabu''firmos.Dar ten visokių dažų ,kontūriukų ,teptukų ir t.t.Bet panos kas mane nustebino tai servetėlių kainos doh.gif Kur mes perkam[užsisakinėjam] po 2 lt.- 1vnt. toj parduotuvėj doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Little girl @ 2008 12 19, 21:10)
Čia aš radau gerą dekupažo galerija http://braskiu-darba...ekupaui-t17.htm pažiurekit man patiko.

Nu jo ir kas čia taip patiko?Miręs reikalas schmoll.gif
Atsakyti
Kur čia tokios kainos?
Atsakyti