Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas - 24 tema

ir man nostalgija pakvipo wub.gif Avijacija, o kaip su medium isgauni didelius tarpus? ta prasme platų tinklą ? nes man gan smulkiai gaunasi visokias bandymais dariau , arba per gilus trukis.....
Atsakyti
Gal zinot kur LT galima isigyti toki laistytuva dekorevimuj?

user posted image


gal kuri bandet "dekupazint" saldytuva?? idomu butu isgirsti kaip sekesi.. smile.gif pas mane jau sukasi tokia mintis... biggrin.gif

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Amura @ 2008 12 19, 01:44)
Gal zinot kur LT galima isigyti toki laistytuva dekorevimuj?


Kaune esu maciusi urmo bazes teritorijoje Skyrup skyriuje mirksiukas.gif Ten daug ivairios medziagos galima rasti, nes prekes pagrinde vokieciu, o jie kaip zinia laaaabai pamise del ivairiausiu rankdarbiu rolleyes.gif
Atsakyti
Gal kas matet, arba zinot kur gaut, gal pasiulyt turit serveteliu (ryziniu, paprastu) su panteros atvaizdu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobieska: 19 gruodžio 2008 - 07:17
QUOTE(Amura @ 2008 12 19, 02:44)
Gal zinot kur LT galima isigyti toki laistytuva dekorevimuj?


pareklamuosiu Daivos menę: http://dovanos.daivo...;products_id=40
čia kažkas į temą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bite @ 2008 12 18, 22:58)
O man vis menas tie seni geri laikai už baro pas Tave blush2.gif  ir būtent toji dvikomponentė priemonė, o ir aliejinis įtrynimas... mirksiukas.gif
Kaip gerai, kad renkamės skirtingas priemones, bent visoms užteks mirksiukas.gif
Man skeldėjimas gražiausias būtent tos, su kuria tuomet mokėmės...Na, dar sottile...


o to baro vis dar nėra lotuliukas.gif lotuliukas.gif dabar ten rikiuojas visi mano teptukai ir dažai. reiktų kada vėl susibėgt prie to bariuko liekanų lotuliukas.gif
Net nežinau Lachese dėl tų įtrūkimų. Vat tik tos pilkos dėžutės su nuotrauka man gavos vienoj vietoj per gilūs įtrūkimai. Stambesni trūkiai visvien gaunas su applicraft sendinimo priemone. Kokaim dideliam darbeliui tai vis tik aš jį rinkčiaus.......
Atsakyti
sveikos darbštuolės, turiu pasiūlymą-idėją
Vilniuje Kalvarijų gatvėje, tarp Kuro aparatūros sankryžos ir Balų rojaus (toje pat gatvės pusėje) yra tokia parduotuvė Erbi. Tai ten už 5 Lt (!!!) nusipirkau medinę dėžutę arbatai (šiuo metu neturiu galimybės nufotografuoti). Medinė džutė, su 3 issiimančiais stalčiukais, stalčiukas padalintas į du skyriukus. visos dėžutės aukštis apie 10 cm, ilgis - gal kokie 25 cm. Pasiėmiau kaip už tokią kainą, ant pabandymo - net jei ir sugadinsiu - nebus gaila mirksiukas.gif
Atsakyti
Turiu tokią, ją tik reikia gerai pašvitrinti, nes kažkoks gan slidokas paviršius ir kai tryni dažus, kažkaip ir jie man nusitrynė verysad.gif Gal reikia grunto ant jos g.gif
Atsakyti
naujienos panevezietem...siulau nueiti i "geras akis".2 babilone...atsiveze daug geru prekiu..:daug popieriaus, serveteliu,laikrodziu pagr., zaislu atidaromu ant eglutes, dezuciu, pakabu, klijai, lakai...nu zodziu...kiek ko maciau..nes neviska issikrauste:))))o kaip skeriai visi viska nesa....
kadangi panevezy ir taip beveik nieko nera, o kai atveza, iskart isnesa...tai manau kad cia nebus laikoma reklama... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(draugė_lija @ 2008 12 19, 13:09)
sveikos darbštuolės, turiu pasiūlymą-idėją
Vilniuje Kalvarijų gatvėje, tarp Kuro aparatūros sankryžos ir Balų rojaus (toje pat gatvės pusėje) yra tokia parduotuvė Erbi. Tai ten už 5 Lt (!!!) nusipirkau medinę dėžutę arbatai (šiuo metu neturiu galimybės nufotografuoti). Medinė džutė, su 3 issiimančiais stalčiukais, stalčiukas padalintas į du skyriukus. visos dėžutės aukštis apie 10 cm, ilgis - gal kokie 25 cm. Pasiėmiau kaip už tokią kainą, ant pabandymo - net jei ir sugadinsiu - nebus gaila mirksiukas.gif


o tai kas cia per parduotuve? matyt, reiks uzsukt rolleyes.gif kaip tik arbatai dezutes dairausi.. nail.gif

QUOTE(Gabii__ @ 2008 12 19, 16:10)
naujienos panevezietem...siulau nueiti i "geras akis".2 babilone...atsiveze daug geru prekiu..:daug popieriaus, serveteliu,laikrodziu pagr., zaislu atidaromu ant eglutes, dezuciu, pakabu, klijai, lakai...nu zodziu...kiek ko maciau..nes neviska issikrauste:))))o kaip skeriai visi viska nesa....
kadangi panevezy ir taip beveik nieko nera, o kai atveza, iskart isnesa...tai manau kad cia nebus laikoma reklama... biggrin.gif


jeigu ka, as nuolat i panevezi gastroliuoju mirksiukas.gif
Papildyta:
tiesa, pas kazka albume, per nuoroda parase, maciau instrukcija su iliustracijom, kaip ant tamsaus pavirsiaus piesineli uzdeti. gal prisipazinsit? bigsmile.gif
kazkaip ant imautes uzdet motyva, uzdazyt baltais dazais ir tada ant tamsaus pavirsiaus det kad priliptu mastau.gif
Atsakyti
tai kai busi uzsuk:))))bet tas pats "gerose akyse" ir vilniuje turetu but.smile.gif
pas aurelija_ma man rodos buvo...ir bendram dekupazo public fotki albume yra...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabii__: 19 gruodžio 2008 - 17:43
QUOTE(Gabii__ @ 2008 12 19, 16:41)
tai kai busi uzsuk:))))bet tas pats "gerose akyse" ir vilniuje turetu but.smile.gif
pas aurelija_ma man rodos buvo...ir bendram dekupazo public fotki albume yra...


as turejau omeny, jei pnvz kazko nera, galiu is vln paimt mirksiukas.gif doh.gif

tikriausiai bendram ir maciau. aciu nail.gif
Atsakyti