Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas - 24 tema

QUOTE(bite @ 2008 12 18, 13:17)
Tai tik prioritetų klausimas. Vazoniką pastumt truputį į šoniuką, tegul anas palauks velykinės žolytės pasėlio, o dar šioms Kalėdoms pora lempikių nudekoruot - juoko darbas ax.gif
(ar vistik namie patikėta autoryste? mirksiukas.gif )

biggrin.gif neiseis pastumt.Vazonika reikia padaryti patrauklu akims ir pastatyti sodyboj ant lango, kol jo numatytos vietos neuzeme mamos pirktine vaza. Dabar cia tik laiko klausimas, bijau, kad teks aukoti miega...o kam dabar lengva cool.gif
Atsakyti
Aciu uz ideja violence thumbup.gif
o kaip ta kilpute padaryti, kad burbula/lempecka pakabinti mastau.gif
Atsakyti
Bite, sobieska aciuks.gif , o kaip taisyklingai tepate tą cracke medium, kad nebūtų jokių dryžių, nes su šepėtliu, tai jie gaunasi, o su pirštais man kažkaip prasibruakia vietomis ir tada nesuskeldėja schmoll.gif

sobieskai biggrin.gif , nebėra pakasiuko cray.gif , teko ieškoti kažko naujo lotuliukas.gif


l@n@ jau Tavo pakabėlių grožis wub.gif thumbup.gif kelk naujus darbus mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamučiukas: 18 gruodžio 2008 - 12:39
QUOTE(mamučiukas @ 2008 12 18, 13:36)
Bite, sobieska aciuks.gif , o kaip taisyklingai tepate tą cracke medium, kad nebūtų jokių dryžių, nes su šepėtliu, tai jie gaunasi, o su pirštais man kažkaip prasibruakia vietomis ir tada nesuskeldėja schmoll.gif

sobieskai biggrin.gif  , nebėra pakasiuko cray.gif , teko ieškoti kažko naujo lotuliukas.gif
l@n@ jau Tavo pakabėlių grožis wub.gif  thumbup.gif kelk naujus darbus mirksiukas.gif

As tai tepiau sepetuku ( pasiemus ziurejau, ziurejau ...nu nemaciau jokiu dryziu, gal as cia jau profas ar ka lotuliukas.gif ) Gal sepeteli blogai imirkai g.gif dar menkas is manes patarejas, palaukim ka Bite pasakys mirksiukas.gif

Beje, kur galeciau pasiziuret tavo darbeliu.Vnz "rodyk ka moki salalala, sakau tau rodyk..." biggrin.gif Kazko siandien prie dainu traukia, ka tai galetu reikst...gal kad Kaledos neuzkalnu biggrin.gif

O Pakasiukas dabar gan daznai lankoso pas Mam5, itariu kad tai jos mokinys, nes labai jau sefuoja.Beje as naudojuosi jos paslaugomis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mamučiukas @ 2008 12 18, 12:36)
o kaip taisyklingai tepate tą cracke medium, kad nebūtų jokių dryžių, nes su šepėtliu, tai jie gaunasi, o su pirštais man kažkaip prasibruakia vietomis ir tada nesuskeldėja schmoll.gif

"Vlip, očkarik" ir, panašu, turiu kažką protingo pasakyti... blush2.gif
Stamperijos dvikomponentis, mano galva, nėra paprastas užtepimo prasme.
Tepant reikia stengtis toj pačioj balutės vietoj ilgai neužsibūti. Ypač Step1 reikia tepti taip, kad palaipsniui einant tepamu plotu, pradėti tepti ploteliai jau nebūtų liečiami (užtai, kaip sako mamučiukas, ir "prasibraukia" vietomis). Pirštais teptume ar teptuku, užtepti kuo greičiau ir viskas, jokių taisymų. Teptukas turi būti labai labai švelnus ir tepant visiškai gulsčias. Ypač dvikomponentis Stamperijos medium trūkio turi būti tepamas nei per storai (bus "grioviai" trūkyje), nei per plonai (suskeldės smulkiai ir įtrynus atrodys užsivėlęs paviršius).
O sottile dvikomponentis..."karalaitė ant žirnio", bet...na, su juo galima daug platesniam diapazone padirbėti, išgauti daugiau efektų, gražesnis trūkis, o tepama...taip pat ne per lengviausiai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bite: 18 gruodžio 2008 - 15:16
QUOTE(l@n@ @ 2008 12 18, 12:32)
Aciu uz ideja violence  thumbup.gif
o kaip ta kilpute padaryti, kad burbula/lempecka pakabinti  mastau.gif

nyyyžinau schmoll.gif
gal privirinti g.gif
gal įgręžtį g.gif
o gal laikytųs tiesiog karštais klijais priklijavus g.gif nebūtinai juk metalinę kilputę ax.gif klijuoji kokio dydžio nori ir iš ko nori, tik tuos klijus ir visus kitus pritvirtinimus reik nepamiršt paslėpt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bite @ 2008 12 18, 16:15)
"Vlip, očkarik" ir, panašu, turiu kažką protingo pasakyti... blush2.gif
Stamperijos dvikomponentis, mano galva, nėra paprastas užtepimo prasme.
Tepant reikia stengtis toj pačioj balutės vietoj ilgai neužsibūti. Ypač Step1 reikia tepti taip, kad palaipsniui einant tepamu plotu, pradėti tepti ploteliai jau nebūtų liečiami (užtai, kaip sako mamučiukas, ir "prasibraukia" vietomis). Pirštais teptume ar teptuku, užtepti kuo greičiau ir viskas, jokių taisymų. Teptukas turi būti labai labai švelnus ir tepant visiškai gulsčias. Ypač dvikomponentis Stamperijos medium trūkio turi būti tepamas nei per storai (bus "grioviai" trūkyje), nei per plonai (suskeldės smulkiai ir įtrynus atrodys užsivėlęs paviršius).


biggrin.gif nu o man kažkodėl jokių problemų nėra su tepimais šitos priemonės. gaunasi kaip ledas, galima net nelakuot. Nors va mamai irgi problemos kažkodėl..... nelygiai jau gaunas ir trūkiai tadu pasiskirsto nevienodai 4u.gif
Papildyta:
aš atradus Stamperia medium pradėjau kaifuot, porporina tik įtrinu ir ramu...... galima net su mažiuku panosėj taip pasidaryt. O jau su aliejinaiis kai vargdavau tai jam kantrybė trūkdavo ax.gif
visi mano darbeliai išskyrus rėmelius ir pirmąją dėžutę , daryti su medium:

http://public.fotki....acija/dekupaas/
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2008 12 18, 17:10)
visi mano darbeliai išskyrus rėmelius ir pirmąją dėžutę , daryti su medium:

http://public.fotki....acija/dekupaas/

Grazu 4u.gifO jau raktu dezute tokia miela ...turiu pastebeti, kad labai myli gebene (augalelis zaliais lapeliais)
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2008 12 18, 18:10)


pažiūrėjau Tavo darbelius wub.gif o vežimaitį irgi dekupažinai? blink.gif biggrin.gif ten jis įdėtas prie dekupažo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(supersandryte @ 2008 12 18, 17:51)
pažiūrėjau Tavo darbelius  wub.gif o vežimaitį irgi dekupažinai?  blink.gif  biggrin.gif ten jis įdėtas prie dekupažo  rolleyes.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nu į šitą daiktą tai nekreipkit dėmesio.
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2008 12 18, 16:10)
aš atradus Stamperia medium pradėjau kaifuot, porporina tik įtrinu ir ramu...... galima net su mažiuku panosėj taip pasidaryt. O jau su aliejinaiis kai vargdavau tai jam kantrybė trūkdavo  ax.gif 

O man vis menas tie seni geri laikai už baro pas Tave blush2.gif ir būtent toji dvikomponentė priemonė, o ir aliejinis įtrynimas... mirksiukas.gif
Kaip gerai, kad renkamės skirtingas priemones, bent visoms užteks mirksiukas.gif
Man skeldėjimas gražiausias būtent tos, su kuria tuomet mokėmės...Na, dar sottile...
Atsakyti
Avijacija labai gražūs darbeliai wub.gif wub.gif wub.gif
Bite, ačiū aciuks.gif už paaiškinimą, bandysiu dar kartelį mirksiukas.gif
Atsakyti