Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas - 24 tema

gali buti lankstus, jei tu juos labai plonus darei...tai nieko tokio jei dage bus...uzsidekupazins, apsisius ir viskas tvarkoj:)
Atsakyti
kad būčiau žinojus, koks vargas kalėdinius burbulus daryt doh.gif
Atsakyti
sveikos, barbes devyndarbes, nu grozybes darot!! ikvepia bigsmile.gif
prasau patarimo- turiu valgomaji stala, balta, dideli (koks 2mx1m), ovalus. vietomis atsilupe dazai. aisku geriausia ji butu isvis nusveisti ir perdazyt, bet tam kolkas pinigeliu nera... noreciau bent laikinam pasidaryt dekupaza ant pavirsiaus. klausimas- is kur gauti dideli motyva? didesni nei servetele? gal kvailokas klausimas,nu bet nesugalvoju blush2.gif
kazin Kaune tokiu nemokamu pamokeliu nevyksta?? brangoki tie kursai.. doh.gif
aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hela77: 17 gruodžio 2008 - 23:10
sveikos, merginos 4u.gif

šiemet visos mano dovanos bus dekupažinės (bent jau taip planuoju, jei labai nesusimausiu blush2.gif ) tai va, viską susiklijavau, nusispalvojau, nusilakavau, ir šiandien pasiruošiau sendinti. ir vėl pasimečiau... Antik I man pasirodė toks tirštas, kad pagalvojau, jog tokį užtepus paveiksliuko išvis nebesimatys, tai atskiedžiau jį su vandeniu. palaukiau pusvalanduką, tada nulakavau su Antik II. Antik II skaidrus, tai to neskiedžiau. neprisidirbau nesąmonių? ar reikia skiesti Antik I ir II, ar kurį nors iš jų? ir po kiek laiko jie turi džiūti? instrukcijos ant buteliukų jau laaaabai lakoniškos, nei apie skiedimą, nei apie džiūvimo laiką neparašyta...
labai dėkoju už patarimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(hela77 @ 2008 12 17, 23:10)
sveikos, barbes devyndarbes, nu grozybes darot!! ikvepia  bigsmile.gif
prasau patarimo- turiu valgomaji stala, balta, dideli (koks 2mx1m), ovalus. vietomis atsilupe dazai. aisku geriausia ji butu isvis nusveisti ir perdazyt, bet tam kolkas pinigeliu nera...  noreciau bent laikinam pasidaryt dekupaza ant pavirsiaus. klausimas- is kur gauti dideli motyva? didesni nei servetele? gal kvailokas klausimas,nu bet nesugalvoju  blush2.gif
kazin Kaune tokiu nemokamu pamokeliu nevyksta?? brangoki tie kursai..  doh.gif
aciu  4u.gif

kad padarytum dekupaza, stala, o ypac sena vistiek turesi nusveisti, ir nudazyti.yra dekupazinis popierius baldams, bet jis irgi kainuoja.kad butu didesnis motyvas galima komponuoti motyva is keliu serveteliu.
Atsakyti
QUOTE(Kler @ 2008 12 18, 00:14)
sveikos, merginos  4u.gif

šiemet visos mano dovanos bus dekupažinės (bent jau taip planuoju, jei labai nesusimausiu  blush2.gif  ) tai va, viską susiklijavau, nusispalvojau, nusilakavau, ir šiandien pasiruošiau sendinti. ir vėl pasimečiau... Antik I man pasirodė toks tirštas, kad pagalvojau, jog tokį užtepus paveiksliuko išvis nebesimatys, tai atskiedžiau jį su vandeniu. palaukiau pusvalanduką, tada nulakavau su Antik II. Antik II skaidrus, tai to neskiedžiau. neprisidirbau nesąmonių? ar reikia skiesti Antik I ir II, ar kurį nors iš jų? ir po kiek laiko jie turi džiūti? instrukcijos ant buteliukų jau laaaabai lakoniškos, nei apie skiedimą, nei apie džiūvimo laiką neparašyta...
labai dėkoju už patarimus  4u.gif

nereikėjo skiesti, toks tirštokas ir turi būti, kai išdžiūva, palieka skaidrus
Atsakyti
QUOTE(Pinavija Nuostabioji @ 2008 12 17, 23:25)
nereikėjo skiesti, toks tirštokas ir turi būti, kai išdžiūva, palieka skaidrus


ačiū, pinavija 4u.gif 4u.gif
tai gerai, kad tik vieną puselę kol kas ir tebandžiau doh.gif šiandien jau nieko nebedarysiu, eisiu miegot, o tada rytoj jau kupina pasitikėjimo kibsiu iš naujo smile.gif
bet tai kaip keista, kad toks baltas ir tirštas gali tapti skaidrus.. blink.gif
dar kartą ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amandaa @ 2008 12 16, 20:30)
turiu klausimeli blush2.gif  ant daikto uztepiau melynus akrilinius dazus, paskui sendinimo laka, tada bandziau tepti baltus akrilinius dazus...kaip juos reikia uztepti kad nesimatytu potepiai? visi potepiai labai aiskiai matosi.gal reikia su tuo tokiu placiu teptuku tepti? ax.gif  4u.gif


paimk svelnu teptuka , as kanc prekese perku, ir tada tepk taip kad nepersisviestu bet ir bangu tokiu nebutu, na tolygiai deng viska. kempinele man irgi nesigauna.

QUOTE(Ingusia31 @ 2008 12 16, 20:59)
tapsnok kempinele arba purksk

o purkst g.gif kaip purkst akrilinius dazus nelabai supratau

QUOTE(Vedda @ 2008 12 16, 21:41)
aš darau su centimetro plocio teptuku, nepaimk per daug dažų, kai storiau tepi tai ir matosi

jeigu teps su mazai dazu tada persisvies is apacios tamsi spalkva ir sutrukimai gausis labai smulkus ir negrazus tokiom druzelem. todel as jamu na normaliai dazo , tepdama ji islyginu kad nebutu jokiu bangu. na tiesiog kad nebuu persvieciama. ir svelnus teptukas geriau. nuo kietesnio tokio baltais seriukais lieka druzeliai. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(hela77 @ 2008 12 18, 01:10)
sveikos, barbes devyndarbes, nu grozybes darot!! ikvepia  bigsmile.gif
prasau patarimo- turiu valgomaji stala, balta, dideli (koks 2mx1m), ovalus. vietomis atsilupe dazai. aisku geriausia ji butu isvis nusveisti ir perdazyt, bet tam kolkas pinigeliu nera...  noreciau bent laikinam pasidaryt dekupaza ant pavirsiaus. klausimas- is kur gauti dideli motyva? didesni nei servetele? gal kvailokas klausimas,nu bet nesugalvoju  blush2.gif
kazin Kaune tokiu nemokamu pamokeliu nevyksta?? brangoki tie kursai..  doh.gif
aciu  4u.gif

manau bus pigiau stala visgi tik persidazyti, jei taupumo sumetimais ziurint:))))
o del pamokeliu...taigi krize...visi bando uzsidirbti...smile.gif)))uztai sunku siais laikais su kazkuo nemokamu:)
Atsakyti
dar norejau paklausti del dazymo baltais akriliniais dazais.. as buteli daziau tris kart su kempinele tapsnodama ir tai dar nevisiskai baltas... gal netnkama akrila naudoju? gal yra koks baltesnis ar kaip? biggrin.gif ir su kempinele tapsnojant lieka tokie kaip taskuciai toks keistas pavirsius smile.gif))) o jei dazau su teptuku tai irgi dryziais? kaip reiketu geriausiai ir tinkamiausiai tai daryt? smile.gif))) na na taskuotas pavirsius tai dar nieko bet man nepatinka kad tris kart reik dazyt? neiseitu is vieno kart kaipnors? smile.gif))) doh.gif blush2.gif ax.gif 4u.gif
Atsakyti
jei nori is pirmo karto...siulau pirma buteli nusitepti klijais..tada deti akrila...del blogo sukibimo ir nepasidengia per pirma karta...o kai blogas sukibimas, paskui gali ir taip pat graziai nusilupti viskas...tapsnojimas...viskas gerai...tik dazant tie burbuliukai buna...nudazius ju kaip ir nelieka...bent man:)))))
ir del dazu...aisku reiktu kuo tirstesnius pasirinkti...jei jie skysti...gali tekti net ne tris o desimt kartu dengti:) 4u.gif
o jei dazus turi, ir jie neblogi, bet siek tiek skytoki..palik porai dieneliu atidarytus..prasigaruos ir sutirstes, bus lengviau dengti:)
Atsakyti
QUOTE(Ramoniux @ 2008 12 17, 17:51)
o tai ten tie visi lakai kur is senuku blizgus kur sadolin ir t.t arba tie purskiami akrilo labai netinka padengti lekstems? smile.gif)) as dar niekad nepadenginejau indu , bet galvojau kad nieko tokio... juk vistiek jis isdziusta ir fsio smile.gif))


na lekstem is kuriu valgoma tai manau netinkama g.gif
padekliukui ir as manyciau kad nieko baisaus mastau.gif cia kaip ant kokio stalo padeti surio ar desros gabaleli unsure.gif pas mane lakas artmanijos.
tai jau ir nebezinau kad daryt doh.gif

o baltai dazant ir man dryziais gaunasi doh.gif
Atsakyti