Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas - 24 tema

QUOTE(obelele25 @ 2008 12 17, 12:38)
Tikrai labai gaila,kad uždaro,man ji irgi labai patiko... O padėklus matei ar nebuvo?
dabar gailiuosi,kad Vilniuje nenusipirkau verysad.gif

ne nieko ten nebera...padeklu tuo labiau... ax.gif
Atsakyti
Kaune sba tikrai mačiau padėklų smile.gif bent prieš 3 dienas tikrai buvo
Atsakyti
QUOTE(Ramoniux @ 2008 12 17, 12:57)
su aliejiniais dazais įtryniau,o viskam leidau iszdiuti savaime, feno nenaudojau smile.gif as manau kad per mazai  tu sendinimo laku dejau smile.gif)) bet taip atrodo kad  daug smile.gif)) te tu bonkuciu po 80 ml. tubut tik ant kokios 1 dezutes didesnes uztenka ane? ar daugiau , nes ir taip atrode kad nemazai tepu sad.gif labai jau brangiai gaunas tos sendinimo preimones

Matai kaip, kai pagaili, tai dar brangiau gaunasi g.gif
O 80ml tai tikrai ne vienai dėžutei, nebent tai jau ne dėžutė, o visa kraičio skrynia... mirksiukas.gif
Ir jei, kaip sakei, skeldėjimas smulkus, tai net nesvarbu, kuo trynei, tas smulkus tinklelis ir suteikia "užvėlimo" įspūdį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bite: 17 gruodžio 2008 - 13:58
sveikos,

as va ieskau kas galetu pagelbeti blush2.gif papuošiau padėkliuką tokį, ir labai norėčiau ant dėti papjaustyto sūrio, bet.... neturiu to lako, kuris tinka salyčiui su maistu(mat nepigus gyvatė). Tai gal kas nors man galėtų padengt tą padėkliuką tuo laku, kas turi, na už kažkokį mokestį ax.gif

user posted image

ir dar klausymukas: biriem produktam stiklainiukus, kai dekoras iš vidaus, irgi reik to specialaus lako? unsure.gif
Atsakyti
Merginos , Panoramos prekybos centre, šeštadienį ir sekmadienį nuo 12 iki 16 vyks nemokamos atviros dekupažo pamokos. Pamoką vesiu aš ir kitos "Daivos menės" mokytojos.
Atsakyti
Na ,Lachese ,ir gera zinia pasakei blink.gif thumbup.gif

As turiu klausima .Atsispausdinau paveiksliuka ant ryzinio popieriaus su rasaliniu spausdintuvu .Ka toliau daryti ,kad nesugadinti ? blush2.gif Nupurksti sintetiniu laku ?
Atsakyti
QUOTE(Buttuke @ 2008 12 17, 16:30)
sveikos,

as va ieskau kas galetu pagelbeti blush2.gif  papuošiau padėkliuką tokį, ir labai norėčiau ant dėti papjaustyto sūrio, bet.... neturiu to lako, kuris tinka salyčiui su maistu(mat nepigus gyvatė). Tai gal kas nors man galėtų padengt tą padėkliuką tuo laku, kas turi, na už kažkokį mokestį ax.gif

user posted image

ir dar klausymukas: biriem produktam stiklainiukus, kai dekoras iš vidaus, irgi reik to specialaus lako? unsure.gif


o tai ten tie visi lakai kur is senuku blizgus kur sadolin ir t.t arba tie purskiami akrilo labai netinka padengti lekstems? smile.gif)) as dar niekad nepadenginejau indu , bet galvojau kad nieko tokio... juk vistiek jis isdziusta ir fsio smile.gif))
Papildyta:
QUOTE(Lachesė @ 2008 12 17, 17:26)
Merginos , Panoramos prekybos centre, šeštadienį ir sekmadienį nuo 12 iki 16 vyks nemokamos atviros dekupažo pamokos. Pamoką vesiu aš ir kitos "Daivos menės" mokytojos.


labas as siaip esu is kauno... o kokioj ten vietoj tos panoramos? kazkokia yra parduotuve ddekupazui ar kur kitur ? nes nesu buvos ten tai galiu ir nerast jei vaziuosiu smile.gif)))
Atsakyti
Del paveiksliuko, tai tikra tiesa, reikia ji purksti is abieju pusiu ir dar saugumo delei kelis kartus vertetu ta padaryti, gerai isdziovinus pirmiau einanti sluoksnį.

Panorama yra naujas prekybos centras prie pedagoginio universiteto, o ten viduje tiksliai nežinau, kur viskas vyks, nes pati nesu buvusi kol kas, bet kokioje nors informacijoje pasakys , kur ten kas smile.gif

tiesa, "cupe gerose akyse" atvežė daugybę dekupažo popierių ir svarbiausia RYŽINIŲ servetkų nematytų , ir šiaip dar prekių scrapbookingui ir rytoj bus naujų prekių ir poryt, viskas musų mielam dekupažui thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lachesė: 17 gruodžio 2008 - 19:29
Aciu ,Lachese oro_buckis.gif
Atsakyti
pasidariau iš Fimo modelino keletą sagių pagrindų, paskiau dekupažinsiu. Bet ar gerai kad jie truputėlį lenkias...... ta prasme jie nėra kreivi ar kokie bet ir nėra kaip akmenukai. Na aš taip įsivaizdavau kad jie turi būt kaip akmenukai. biggrin.gif gal kas pasakys? ar čia viskas tvarkoje ir turi taip būt? gal per trumpai kepiau? bet rekomenduioja puse val tai tiek ir dariau g.gif
Atsakyti
o kepti idejai jau i ikaitusia orkaite???/jei ne..tai gavosi nepusvalandis:)
Atsakyti
jo į įkaitintą smile.gif tai vis tik jie turi būt kaip akmenukai ir neturėt jokio lankstumo..... net ir nedidelio ane? gal dakept galima būtų? smile.gif
Atsakyti