Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas - 24 tema

QUOTE(obelele25 @ 2008 12 16, 13:45)
Tai tada reiks lėkt žiūrėt prekių,seniau tik kai atsidarė buvau užėjus,bet tada lygtai tik siūlai buvo.Beje SBA balduose Vilniuje mačiau medinių padėklų ir gan nemažų dėžių su dangčiais o viduje trys skyreliai.Kainos tikrai nedidelės smile.gif Panevėžyje irgi yra ta pati parduotuvė,tik dabar nebuvau,gali būti,kad ir pas mus mieste jų yra pirkti.



QUOTE(supersandryte @ 2008 12 16, 15:35)
kažin Vilniuje irgi ta pati situacija?  g.gif




vakar buvau vilniaus SBA, maciau tas dezes, tikrai fainos, tik nesugalvojau ka i jas deti g.gif tai nepirkau. nemazos, kainuoja apie 30 lt berods..

o kad uzsidarytu nepanasu pas mus, prekiu daug ax.gif
Atsakyti
turiu klausimeli blush2.gif ant daikto uztepiau melynus akrilinius dazus, paskui sendinimo laka, tada bandziau tepti baltus akrilinius dazus...kaip juos reikia uztepti kad nesimatytu potepiai? visi potepiai labai aiskiai matosi.gal reikia su tuo tokiu placiu teptuku tepti? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
tapsnok kempinele arba purksk
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2008 12 16, 18:59)
tapsnok kempinele arba purksk



bandziau kempinele,bet nesimato tada itrukimu...nuo kempineles susidaro daug mazyciu burbuliuku...nesuprantu kaip man taip nesigauna... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(amandaa @ 2008 12 16, 20:13)
bandziau kempinele,bet nesimato tada itrukimu...nuo kempineles susidaro daug mazyciu burbuliuku...nesuprantu kaip man taip nesigauna... doh.gif

aš darau su centimetro plocio teptuku, nepaimk per daug dažų, kai storiau tepi tai ir matosi
Atsakyti
QUOTE(supersandryte @ 2008 12 16, 17:35)
kažin Vilniuje irgi ta pati situacija?  g.gif

ne kitur parduotuves lieka...panevezy uzdaro..nu visgi aps mus ir nelabai geroj strateginej vietoj ji buvo isikurus...bet siaip tai labai gaila...viena is megstamiausiu baldu parduotuve buvo... ax.gif
bet uztai issiparduoda daug ir pigiai viska...smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2008 12 16, 23:15)
ne kitur parduotuves lieka...panevezy uzdaro..nu visgi aps mus ir nelabai geroj strateginej vietoj ji buvo isikurus...bet siaip tai labai gaila...viena is megstamiausiu baldu parduotuve buvo... ax.gif
bet uztai issiparduoda daug ir pigiai viska...smile.gif



Tikrai labai gaila,kad uždaro,man ji irgi labai patiko... O padėklus matei ar nebuvo?
dabar gailiuosi,kad Vilniuje nenusipirkau verysad.gif
Atsakyti
sveikos norejau paklausti kaip dirbti su crackle sottile dvikomponenciu sendinimo laku? as dariau jau kelis daiktus skilinejimai turetu but gan reti su juo, o tu skiliku gaosi labai daug .. gal permazai uztepiau as tu priemoniu? kiek ju mazdaug reik tepti? ir dar as tuos tarpukus itryniau su aliejiniu laku o ne su purpurina , tai man visas daigtas toks rusvas gavos uo aliejiniu dazu ir nenusivalo normaliai. o purpurina gerai nusivalo? doh.gif ax.gif cia tiek priklausiau visko tikiuosi netingesit atsakyt galesiu nuotraukas ikelt kip ten gavos bet toki rusva atspalvi purvina igavo sad.gif o man net kazkaip graziau isvis atrode be sendinimo.. sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramoniux @ 2008 12 17, 12:24)
sveikos norejau paklausti kaip dirbti su crackle sottile dvikomponenciu sendinimo laku? as dariau jau kelis daiktus skilinejimai turetu but gan reti su juo, o tu skiliku gaosi labai daug .. gal permazai uztepiau as tu priemoniu? kiek ju mazdaug reik tepti? ir dar as tuos tarpukus itryniau su aliejiniu laku o ne su purpurina , tai man visas daigtas toks rusvas gavos uo aliejiniu dazu ir nenusivalo normaliai. o purpurina gerai nusivalo?  doh.gif  ax.gif  cia tiek priklausiau visko tikiuosi netingesit atsakyt galesiu nuotraukas ikelt kip ten gavos bet toki rusva atspalvi  purvina igavo sad.gif o man net kazkaip  graziau isvis atrode be sendinimo.. sad.gif


rusva atspalvi gal pavyktu panaikinti aliejumi nuvalant visa daikta? o gal ne iki galo isdziuves lakas buvo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Onora: 17 gruodžio 2008 - 12:39
QUOTE(Onora @ 2008 12 17, 12:37)
rusva atspalvi gal pavyktu panaikinti aliejumi nuvalant visa daikta? o gal ne iki galo isdziuves lakas buvo?


na per visa nakti laikiau.. o ten parasyta pora h.
tai manau isdziuves

o nuo aliejaus tai manau poto gali lakas nelipti at poto atsokinet... as cia tik taip manau smile.gif))))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramoniux: 17 gruodžio 2008 - 12:46
QUOTE(Ramoniux @ 2008 12 17, 12:24)
sveikos norejau paklausti kaip dirbti su crackle sottile dvikomponenciu sendinimo laku? as dariau jau kelis daiktus skilinejimai turetu but gan reti su juo, o tu skiliku gaosi labai daug .. gal permazai uztepiau as tu priemoniu? kiek ju mazdaug reik tepti? ir dar as tuos tarpukus itryniau su aliejiniu laku o ne su purpurina , tai man visas daigtas toks rusvas gavos uo aliejiniu dazu ir nenusivalo normaliai. o purpurina gerai nusivalo?  doh.gif  ax.gif  cia tiek priklausiau visko tikiuosi netingesit atsakyt galesiu nuotraukas ikelt kip ten gavos bet toki rusva atspalvi  purvina igavo sad.gif o man net kazkaip  graziau isvis atrode be sendinimo.. sad.gif

Dažniausia smulkaus sotilės skeldėjimo priežastis - per ploni sluoksniai arba step2 džiovinimas fenu. Sotilė nemėgsta jokių skersvėjų (step1 fenuoti galima, bet step2 - jokiu būdu). Jei nedžiovinta dirbtinai, vadinasi, plonai tepta.
Sluoksniai, juos dengiant, turi būti tokio storio, kad paviršius būtų "pieniškas", na, žodžiu, pakankamai stori.
Įtrynimas nesupratau koks: "as tuos tarpukus itryniau su aliejiniu laku o ne su purpurina , tai man visas daigtas toks rusvas gavos uo aliejiniu dazu ir nenusivalo normaliai"
Tai ar lakas ar dažai?
Paviršius porporina "užsivelia" tais atvejais, kai sotilė neteisingai padengta ar išdžiovinta, labai smulkiai suskeldėjusi ir tie įtrinti mini įtrūkimai suteikia tokį dekoruoto daikto murzinumo įspūdį.
Šiuo atveju manyčiau, kad pirminė priežastis - ne įtrynime, o skeldėjimo pobūdyje (nors konkretaus atvejo nemačiau, tačiau iš patirties ir matytų tokių defektų galiu pasakyti, kad tai būna dažniausia dekoruojančiųjų klaida).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bite: 17 gruodžio 2008 - 12:52
QUOTE(bite @ 2008 12 17, 12:51)
Dažniausia smulkaus sotilės skeldėjimo priežastis - per ploni sluoksniai arba step2 džiovinimas fenu. Sotilė nemėgsta jokių skersvėjų (step1 fenuoti galima, bet step2 - jokiu būdu). Jei nedžiovinta dirbtinai, vadinasi, plonai tepta.
Sluoksniai, juos dengiant, turi būti tokio storio, kad paviršius būtų "pieniškas", na, žodžiu, pakankamai stori.
Įtrynimas nesupratau koks: "as tuos tarpukus itryniau su aliejiniu laku o ne su purpurina , tai man visas daigtas toks rusvas gavos uo aliejiniu dazu ir nenusivalo normaliai"
Tai ar lakas ar dažai?
Paviršius porporina "užsivelia" tais atvejais, kai sotilė neteisingai padengta ar išdžiovinta, labai smulkiai suskeldėjusi ir tie įtrinti mini įtrūkimai suteikia tokį dekoruoto daikto murzinumo įspūdį.
Šiuo atveju manyčiau, kad pirminė priežastis - ne įtrynime, o skeldėjimo pobūdyje (nors konkretaus atvejo nemačiau, tačiau iš patirties ir matytų tokių defektų galiu pasakyti, kad tai būna dažniausia dekoruojančiųjų klaida).


su aliejiniais dazais įtryniau,o viskam leidau iszdiuti savaime, feno nenaudojau smile.gif as manau kad per mazai tu sendinimo laku dejau smile.gif)) bet taip atrodo kad daug smile.gif)) te tu bonkuciu po 80 ml. tubut tik ant kokios 1 dezutes didesnes uztenka ane? ar daugiau , nes ir taip atrode kad nemazai tepu sad.gif labai jau brangiai gaunas tos sendinimo preimones
Atsakyti