Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas - 24 tema

Ačiū merginos už atsakymus.

Gabii, babilone kiek teko būti,niekad nemačiau,kad yra dekupažo priemonių doh.gif
Geros akys tai turėtų būti siūlų parduotuvė? ar aš jau nusišneku doh.gif
Atsakyti
ne tai netik siulu...ten visko yra..ir dekupazui ir papuosalam..ir siaip ko tik nori...:)anksciau ji labiau siulu buvo...dabar jau pakeite orentacija biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2008 12 16, 14:35)
ne tai netik siulu...ten visko yra..ir dekupazui ir papuosalam..ir siaip ko tik nori...:)anksciau ji labiau siulu buvo...dabar jau pakeite orentacija biggrin.gif



Tai tada reiks lėkt žiūrėt prekių,seniau tik kai atsidarė buvau užėjus,bet tada lygtai tik siūlai buvo.Beje SBA balduose Vilniuje mačiau medinių padėklų ir gan nemažų dėžių su dangčiais o viduje trys skyreliai.Kainos tikrai nedidelės smile.gif Panevėžyje irgi yra ta pati parduotuvė,tik dabar nebuvau,gali būti,kad ir pas mus mieste jų yra pirkti.
Atsakyti
oi geriau butum nesakius..smile.gif))o tai sba visai salia dabar man...ir nebegaliu issedet nenulekus:))))))nors nebezinau ar ko isvis reikia:)))))
Atsakyti
Jei nueisi parašyk ar radai ka nors,nes gali pas mus ir nebūti nieko gero schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(aurelija_ma @ 2008 12 16, 13:20)
makalaika niu jei pries dazydama ir vyriukus bei spyneles atsukinetum nuo dezuciu, tai nebutu jos nudazytos, niu siaip tai man graziau, kai dazu nera ant visu metalu  mirksiukas.gif darbeliai  thumbup.gif


labai aciu uz pastabas, bandziau as nusukti tuos metalus, bet namie neradau tinkamo atsuktuvo... reiks senukus atakuoti su sarasiuku doh.gif
Atsakyti
vakar tepiau dežutę neskiestu antik 1 (pagal artmanijos darbuotojos patarimą storu sluoksniu) ir man iškilo puslelės verysad.gif iš ryto pažiūrėjau,kad matosi dabar tokios kaip duobutės verysad.gif ar galima dar viena sluoksnį užtepti? gal plonesnį?kad tik tų įdubimų neliktų...ar jau nebe? bijau,kad antik 2 nesureaguos ir neskils verysad.gif ir taip jau tą dežutę teko perdaryti pilnai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(obelele25 @ 2008 12 16, 15:56)
Jei nueisi parašyk ar radai ka nors,nes gali pas mus ir nebūti nieko gero schmoll.gif

labai blogos zinios...sba uzsidaro...nieko beveik ten nebera...tuscia tuscia...o kokios patalpos...tai ieini..ir rodos pro kojas vejas pucia lotuliukas.gif fsio nebebus parduotuves...krize... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2008 12 16, 16:54)
labai blogos zinios...sba uzsidaro...nieko beveik ten nebera...tuscia tuscia...o kokios patalpos...tai ieini..ir rodos pro kojas vejas pucia lotuliukas.gif fsio nebebus parduotuves...krize... biggrin.gif


kažin Vilniuje irgi ta pati situacija? g.gif
Atsakyti
klausimuką turiu 4u.gif
Nupurškiau dvikomponentinį kažkokiu alkidiniu purškiamu automobiliniu laku biggrin.gif ir galvojau jam išdžiūvus palakuosiu akriliniu laku smile.gif bet ant alkidinio rašo, kad akriliniu laku negalima lakuoti... tai jau čia taip ir negalima? rolleyes.gif lotuliukas.gif
tai kaip daryt? rolleyes.gif purškaliot ir toliau? g.gif smyyyyrda baisiai sad.gif
Atsakyti
lakuok isdziovinus ir vsio smile.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif nusipirkau siandien visas priemones dekupazui, vakare pabandysiu sendinimo laka g.gif idomu kaip man gausis blush2.gif niekada nebandziau dekupazo ,nors jau senai apie ji pagalvodavau ax.gif
Atsakyti