Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas - 24 tema

isiziurek gerai i paveiksliuka ar pabalimas toks pas tave? tokie pasviesejimai ties skilimais?

[img=http://img213.imageshack.us/img213/497/picture016fy5.th.jpg]
Atsakyti
bandau įžiūrėti mirksiukas.gif bet nelabai įžiūriu verysad.gif


Žinok kažkas labai panašaus, nes aš sendinau lygiai dažytas rudai sieneles, tai man toks balkšvumas vietomis, kaip lipalas, bet ten jau viskas išdžiūvę cray.gif
Kas gi ne taip g.gif
Atsakyti
Nesu susidūrusi su pabalimais dėl dvikomponenčio problemų, apie kurias čia klausiama.
Tačiau vakar dvi pradedančios dekoruoti atnešė parodyti kitokius pabalimus ir, manau, verta apie tai pasakyti.
Daugelis dekupažui skirtų priemonių yra pieniškos. Jos laikomos išdžiūvusiomis, kai nuskaidrėja. Taigi, daugeliu atvejų pabalimai darbeliuose atsiranda tada, kai pilnai neišskaidrėję sluoksniai padengiami sekančiais. To daryti negalima, nes tie pabalimai jau ir nenuskaidrės.
Balzganų plotelių gali būti ir dėl kitos priežasties: klijais nepertepti plonieji, permatomi motyvai. Proceso metu nesimato, kur klijų yra, o kur nepakankamai. Išdžiūvę klijai nuskaidrėja kartu su paveikslėlio perteptais lopinėliais, o tie ploteliai, kuriems klijų neteko, lieka balzgani, tarsi "pakibę" virš paviršiaus.
Dar įdomus dalykas: viename vakar matytam darbelyje pabalimai buvo tose ryžinio motyvo vietose, kurios buvo klijuotos neskiestu mediumu, kai tuo tarpu visai šalia tas pats ryžinis klijuotas skiestu mediumu atrodė puikiai.
Gali būti, kad vėlgi neskiestų klijų ploteliai pilnai neišdžiūvę.
Žinau, kad yra nemažai dirbančių neskiestais klijais, o ir, tarkim, italai gamintojai nepateikia rekomendacijų juos skiesti.
Įdomu būtų išgirsti kitų mintis apie tai.
Aš dirbu ir mokau dirbti atskiestais klijais. Lengviau, patikimiau, ekonomiškiau.
Atsakyti
Na jo g.gif kai tepiau jau step2 , tai pirmas pilnai nebuvo padžiuvęs, bet kiek žinau tada įtrūkimai stambesni gaunasi, o kai pilnai išdžiūna - tada smulkesni.
Tai taip supratau, kad step1 gali būti ir pilnai neišdžiūvęs g.gif ir tepu step 2
Atsakyti
Mergaites, kurios naudoja Beckers firmos laka, koks tai lakas, ns ten keliu rusiu yra g.gif Radau Vilniuje adresa parduotuves, prekiaujancios sios firmos produktais, noriu laka nusisipirkti, tik nezinau koki...
Atsakyti
pusiau matinis lietuviskame vertime bet matinis uzrase angliskame ir numeriukas matiskumo turi buti 10 (lygtai juostele zalia)
Atsakyti
O kas ant bankes uzrasyta, as radau aqua klarlack ir pannelack 20, tai kuris cia butu?? g.gif
Atsakyti
sveikos,
na skaitineju jai senai jusu temeles, tai pabandymui meistrauju namie, bet kazkaip nedrasu rodytis, taigi, isdrisau pagaliau.... mano darbeliai yra mano parase ax.gif laukiu pastabu ax.gif ax.gif ax.gif unsure.gif
Atsakyti
makalaika niu jei pries dazydama ir vyriukus bei spyneles atsukinetum nuo dezuciu, tai nebutu jos nudazytos, niu siaip tai man graziau, kai dazu nera ant visu metalu mirksiukas.gif darbeliai thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,nusipirkau dekupažinio popieriaus ir nežinau kiek laiko panašiai mirkyti,nes visada dirbau tik su servetėlėm.Taip supratau,kad ir lakuoti tada daugiau reikia?

Dar klausimėlis panevežietei Gabi, kur Panevėžyje yra parduotuvė Geros akys(taip supratau,kad ten yra dekupažo prekių) ? Iš anksto dėkoju už atsakymus,va jums balionėlis 4u.gif
Atsakyti
taip yra:) tik daug dabar ispirkta...bet kiek zinau iki nauju metu turi buti didelis papildymas ir nauju prekiu, ir nauju firmu...taip pat yra netik babilone, bet ir pries "garsa", dailininku parduotuveje neblogu prekiu dekupazui 4u.gif
mirkai tol popieriu kol jis pasidaro minkstas ir prisigeres gerai vandens...kad galetum lengvai dirbti....as laikau apie 5 min plius minus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabii__: 16 gruodžio 2008 - 13:02
QUOTE(mamučiukas @ 2008 12 16, 10:22)
Na jo g.gif kai tepiau jau step2 , tai pirmas pilnai nebuvo padžiuvęs, bet kiek žinau tada įtrūkimai stambesni gaunasi, o kai pilnai išdžiūna - tada smulkesni.
Tai taip supratau, kad step1 gali būti ir pilnai neišdžiūvęs g.gif ir tepu step 2

Kokie nepilno išdžiūvimo požymiai?
Pirmas komponentas laikomas išdžiūvusiu, kai tampa skaidrus. Lipnumas turi būti.
Pirmąkart girdžiu, kad išdžiūvimo laipsniu būtų įtakojamas trūkio tankumas. Pirmas sluoksnis būtinai turi būti išdžiovintas iki skaidrumo.
Įtrūkimų pobūdį galima įtakoti sluoksnių storiu (kuo storesnis step1, tuo trūkis gilesnis, kuo storesnis step2, tuo trūkis retesnis) ir džiovinimo temperatūra (kuo aukštesnė temperatūra, tuo trūkis smulkesnis). Tik reiktų nepamiršti, kad dvikomponenčio pirmąjį sluoksnį galima fenuoti, o antrojo - ne. Taigi, poveikis temperatūra turėtų būti be pūtimo (šalia šilumos šaltinio, po lempa ir pan.). Nesilaikant šios sąlygos, skeldėjimas būna toks smulkus, kad įtrynus dažnai skundžiamasi:"užsivėlė paviršius"...

Popierius mirkomas tol, kol išsitiesia tik įmerkus užsiraitę kraštai arba kol išvirkščioje pusėje šiek tiek matosi paveikslėlis (tarsi "persimato")...
Mirkymo trukmė priklauso nuo popieriaus storio, tankumo ir vandens temperatūros...jis gali būti šiltas. Mano manymu, perdaug neišmirks, nereikia bijoti...
Lakuojama, kol nesijaučia, nesimato paveikslėlio briaunelių.
Atsakyti