Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas - 24 tema

taip, as pirkau is dauksos 22, creativa. mokejau 13,65lt.
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2008 12 15, 16:37)
Kur to Fimo Kaune rasčiau? Gal Daukšos gatvėj?......

Daukšos g. tikrai šiandien mačiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Dievas mato, aš jus myliu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2008 12 15, 18:37)
gal tas spec lakas turi daugiau blizgesio....... na reiks pažiūrėt kainas šito reikalo smile.gif
Papildyta:
Kur to Fimo Kaune rasčiau? Gal Daukšos gatvėj?......

fimo eik pirkti i rastines reikmenis...vilniaus g...link perejos..jei eitum nuo katedros tai butu po kaire puse...ir ten fimas beveik 1 lt pigesnis nei bet kur kitur..lako ir dar daug ko pas juos yra... 4u.gif
Atsakyti
Aga aš ir Vilniaus gatvėj pirkau smile.gif ten 6.95 artai 5.95 mokejau, ai jau nepamenu...prieš metus pirkau smile.gif
Atsakyti
kiek pamenu tai 5.9..nebent dabar jau 5.95...na bet visvien pigiau...ypac jei ir daugiau imi...o jei kazkur ten pirksi..tai uzeit uz kampo...nieko tokio:)
Atsakyti
Merinos, patarkit, ar reikia itrinti itrukimus, jei naudojau sendinimo priemone vienkomponenti Cralce Medium (Folkart firmos, pirktas senasnaujas.lt)? Jei taip, tai kuo? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(IRR @ 2008 12 15, 18:58)
Merinos, patarkit, ar reikia itrinti itrukimus, jei naudojau sendinimo priemone vienkomponenti Cralce Medium (Folkart firmos, pirktas senasnaujas.lt)? Jei taip, tai kuo? blush2.gif

vienkomponenčio įtrinti nereikia, juk jis pats dažus suskaldo
Atsakyti
QUOTE(Vedda @ 2008 12 15, 20:18)
vienkomponenčio įtrinti nereikia, juk jis pats dažus suskaldo


aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2008 12 15, 16:52)
fimo eik pirkti i rastines reikmenis...vilniaus g...link perejos..jei eitum nuo katedros tai butu po kaire puse...ir ten fimas beveik 1 lt pigesnis nei bet kur kitur..lako ir dar daug ko pas juos yra... 4u.gif


o gal galeciau suzinoti kas tas fimas yra ? biggrin.gif blush2.gif ax.gif
Atsakyti
fimas yra modelinas, kepamas orkaiteje.
Atsakyti
Merginos, SOS
Ką ne taip darau, kad po sendinimo Cracklium Medium, man pabala, labai negražiai gaunasi. O pabala apatinė spalva, pvz. ruda g.gif susklinėjimai gražūs yra, bet pats darbelis toks plėmais balatas. Gal kam taip buvo mirksiukas.gif
Atsakyti