Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas - 24 tema

dėl parduotuviu, tai gerai, apsieisime ir be tokios temos, kol kas surasiau pati kiek zinau parduotuvių, o jus ,jeigu galite , papildykit. mirksiukas.gif parduotuves

Efauto , dėl kursų , tai tu jas gali nueiti pamokinti thumbup.gif ir reikejo issirinkti balta paveiksliuka smile.gif o ne raudona, kazin kas tada butu matesi smile.gif

Kviečiu visas į litexpo ši savaitgalį bus dekupažo prezentacijos, galėsite gyvai paklausti mokytojų, pasigrožėti darbeliais. Bus net dvi vietos , kur dekupažas valdo smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lachesė: 04 gruodžio 2008 - 23:20
ten tos gelytes rausvos buvo, paraudonavo kai isdziuvo smile.gif istikruju, tai as zinojau, kad nesimatys wink.gif o ir servetele pasirinkau specialiai wink.gif jau buvau suplanvusi, kad pertapysiu wink.gif
kaip noreciau, i ta litexpo... cray.gif jau isivaizduoju, koks ten rojus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2008 12 05, 00:57)
Kviečiu visas į litexpo ši savaitgalį bus dekupažo prezentacijos, galėsite gyvai paklausti mokytojų, pasigrožėti darbeliais.  Bus net dvi vietos , kur dekupažas valdo smile.gif  thumbup.gif



Nuo šitos vietos prašau išsamiau mirksiukas.gif Kelintas stendas, kelintą valandą pradėsite prezentacijos g.gif Ir kokios studijos tai pristatys mirksiukas.gif
Atsakyti
Jauciu kad nera kam issamiau paaiskinti nes visos jau litekspo sedi nuo 8 ryto smile.gif jauciu kad teks paieskot o dalyvaus studija "Daivos menė" pasiskaityk www.daivosmene.com gal cia ka rasi info apie ta paroda ka jos ir kaip ruosias joje daryti
Atsakyti
ne , nesedi, smile.gif kiek teko dalyvauti renginių, tai ateina monės ir klausia, o mes atsakinėjam. Ir sekmadienį tikrai bus atvira pamoka nuo 11.30 kažkur. Kitom dienom nežinau laiko. Dar artmanija dalyvaus , kiek girdėjau.
Atsakyti
Taip radau, kad Artmanija ir Daivos menė dalyvauja ir stendų nr. radau. thumbup.gif
Tiek atsidarė galerijų, o dalyvauja tik dvi g.gif Tai ten net neprieisi prie tų stendų, kiek bus norinčių, o jeigu dar pltelis tik 2m, tai visai bus šakės swoon.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamučiukas: 05 gruodžio 2008 - 09:49
plotelis 8 metrai smile.gif tai mauk greičiau, kol visi dar dirba smile.gif gal ir kitų bus , bet bent jau negirdėjau, dar toks mamų klubas vaikų šalyje dalyvavo irgi su dekupažu ir kitais rankdarbiais. Tai kur tik pamatai ,kad stovi koks darbelis dekupažintas, tai ir klausi, kas kaip su kuo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lachesė: 05 gruodžio 2008 - 09:53
Sakykit, kuo jūs įtrinat dvikomponentį Crackle Sottile? Aliejiniais dažais, kuo dar? g.gif
Atsakyti
sveikutes,
buvau del auksinimo folijos klaususi, tai nudakavau baigiamaji sluoksni ant jos - ir susigadino...
tikriausiai reiktu ant jos jau nieko nemozoti

del parduotuviu, tai as savo priemones pirkau Le Carte parduotuveje Vilniuje Didzioji 29/ Etmonu 1, turi interneto psl. www.lecarte.lt tik dar kuriamas ir el. prekyba neuzsiima
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2008 12 05, 12:05)
sveikutes,
buvau del auksinimo folijos klaususi, tai nudakavau baigiamaji sluoksni ant jos - ir susigadino...
tikriausiai reiktu ant jos jau nieko nemozoti

del parduotuviu, tai as savo priemones pirkau Le Carte parduotuveje Vilniuje Didzioji 29/ Etmonu 1, turi interneto psl. www.lecarte.lt tik dar kuriamas ir el. prekyba neuzsiima

Man niekas nesusigadino , jei būč ant viršaus nelakavus, būtų tos vietos, kur auksinta, lipnios likę.. g.gif . Visus 3 kartus jau lakavau...
Atsakyti
matai kaip, gal mano lakas netinkamas, gal gali parasyti, kokiu lakavai?
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2008 12 05, 12:13)
matai kaip, gal mano lakas netinkamas, gal gali parasyti, kokiu lakavai?

pažiūrėsiu namie pavadinimą, dabar nepamenu ax.gif . bet ne dekupažui skirtą - statybinį kažkokį mirksiukas.gif
Atsakyti