Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas - 24 tema

nei vienas is tu laku...neturiu dabar paveikslelio salia...driftas irgi gavo laka sita...gal ji gales nufotkinti.... g.gif jis nekepamas...dziusta greitai...iki naudojimo turi nudziuti 24 val....
marabu firma...lakas porcelianui, stiklui...nekepamas.
Atsakyti
QUOTE(jutute @ 2008 12 14, 21:31)
Noriu patarimo, kaip geriau daryti, turiu dekupažinį popierių ir noriu dekuoruoti dėžutę su step 1 ir su step 2.

Ar  nudažius dėžutę dažais tepti step 1 ir step 2, įtrinti įtrūkimus ir klijuoti dekupažinį popierių, ar pirmiau ant dėžutės klijuoti popierų ir tik tada sendinti. Noriu kad nesimatytų popieriaus kraštai.


su dvikomponenciu reikia sendintiant paveiksliuko. taigi pirmiau klijuok popieriu, o tada sendink su dvikomponenciu. ir krasciuksu tokiu budupamaskuosi. bet dekup popierius storesnis tai tiesiog daugiau kartu palakuo ir paslifuok su svitrine kempinele ir vel palakuok. kuo daugiau tai darysi tuo maziau jausis konturas. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(jutute @ 2008 12 14, 20:31)
Noriu patarimo, kaip geriau daryti, turiu dekupažinį popierių ir noriu dekuoruoti dėžutę su step 1 ir su step 2.

Ar  nudažius dėžutę dažais tepti step 1 ir step 2, įtrinti įtrūkimus ir klijuoti dekupažinį popierių, ar pirmiau ant dėžutės klijuoti popierų ir tik tada sendinti. Noriu kad nesimatytų popieriaus kraštai.

Pati logiškai pamąstyk: jei nori maskuoti storesnio iškirpto motyvo briauną, tai be abejonės dvikomponenčio skeldėjimo lako abiejų komponentų sluoksnis jau savaime dalinai slėps briauneles. Nekalbant apie tai, kad dvikomponentis dažniausiai ir pasirenkamas, norint sendinti visą dekoruojamą paviršių (paveikslėlį taip pat). Vadinasi, pirma paveikslėlis, paskui - sendinimo lakai, o paskui - lakavimas baigiamuoju laku keliais sluoksniais, tarpsluoksniuose pašveičiant.
Taip - pakol nesimatys briaunelių.
O dar geriau pasislepia briaunelė, jei paveikslėlis ne kerpamas, o išplėšiamas, tuomet pritapoma, šešėliuojama, tada - kaip minėta aukščiau...
Sėkmės 4u.gif


Atsakyti
QUOTE(zyliukas @ 2008 12 14, 10:42)
sotilee tik su miltukais porporina raba aliejiniais dazais. Vietoj porporinos galit pabandyt akiu seselius, angliuka pasismulkinkit. ir purkst tik aerozoliniu laku, arba tiesiog kazkokiu tepamu sintetiniu smirdanciu laku. nes vandens pagrindu netinka.

Aš ant Sottile tepu laką vandens pagrindu ir viskas normaliai unsure.gif O kodėl negalima? g.gif
Atsakyti
čia tas lakas stiklui porcelianui nekepamas, kur iš Gabii gavau. 4u.gif dar neišbandžiau
user posted image
čia iš viršaus
user posted image
Atsakyti
Gabii__, as bandziau tik ta krakliu, kur rasiau ir akrilinius dazus. is ju dar naudoju dazus keramikai. o siaip akrilinius dazus perku "lefranc & borgeois" firmos.
Atsakyti
Ačiū, driftai, už nuotrauką 4u.gif Regis, radau jų puslapyje, tik jis nepriskirtas prie stiklo, porceliano priemonių g.gif :
user posted image

Pagal aprašymą, tai nieko "blatno" g.gif ,

Decoupage-High-Gloss Varnish
High-gloss, clear, water based varnish for the decoupage technique. Exceptionally glossy, non-sticky coating. Apply varnish 2-4 times for smooth, rigid surfaces, allow to dry well between coats. Weatherproof, resistant to light. Clean all equipment with water after use.



Prie daugumos jų priemonių rašo Waterproof , prie šios ir dar kai kurių Weatherproof, resistant to light, gal ir geresnė g.gif , reiks išbandyt gavus, palygint su jų kepamu cool.gif ..
Atsakyti
gal ir nieko blatno...kiekvienam priemone skirtingai patinka ir tinka...as sakiau kad man ji labai gera...nebutinai ir kitam patiks.... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabii__: 14 gruodžio 2008 - 23:13
tai juk nerasys prie priemoniu, si labai gera, o si dar geresne hihihi.gif paraso pagrindinius dalykus ir viskas mirksiukas.gif o mes jau bandom ir sprendziam kas geriau ok.gif
Atsakyti
as irgi lefranc dazus naudoju:))))man jie superiniai...dar turiu visa deze kur 36 spalvos..tai gali maisyt iki nukritimo:)))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabii__: 14 gruodžio 2008 - 23:36
QUOTE(efauto @ 2008 12 14, 23:27)
tai juk nerasys prie priemoniu, si labai gera, o si dar geresne  hihihi.gif paraso pagrindinius dalykus ir viskas  mirksiukas.gif o mes jau bandom ir sprendziam kas geriau  ok.gif


tai žinoma smile.gif , tik taip misliju, kad pagal aprašymą panašiausia į lauko darbams skirtą laką. O juo ir klijuojat unsure.gif , ar tik po to lakuojat g.gif ?

Aš su tuo porcelianui kepamu Kalėdoms prigaminau puodukų, arbatos indelių ir t.t., tik vat taip norisi, kad to šiurkštumo neliktų, bet vistiek jaučiasi wink.gif ...

Kraunu paskutinį kartą į orkaitę puodukus, mano sūnelis žiūri ir sako: mamyte, o gal šį kartą galėtum keptuvėje puodelius iškept? lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
siaip man tas lakas ir labiausiai reikalingas del to, kad siurktumo ir nebutu serveteles...bet as darau istikro taip...kadangi pas mane dar visas butelis kepamo mediumo...tai su juo priklijuoju, nes labai gerai limpa...ir nudziuvus su nekepamu lakuoju:))))
bet manau, galima laisvai su paprastais klijais klijuot, o ant galo nulakuoti...smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabii__: 14 gruodžio 2008 - 23:41