Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas - 24 tema

QUOTE(justess22 @ 2008 12 13, 19:10)
Šiaip gamintojai rekomenduoja įtrinti jų siūloma porporina (milteliais), dar galima stamperios pigmentiniais milteliais. O jei jau nukrypstant nuo gamintojų rekomendacijų, tai galima įtrinti aliejiniais dažais, kai kas ir akių šešėlius naudoja (su pastaraisiais patirties neturiu). Su akriliniais dažais tikrai nedraugauja schmoll.gif
Papildyta:

Kiek aš žinau, tai Stamperia priemonės tikrai nėra sintetinės blink.gif Kaip tik jos visos vandens pagrindu...


na as vadinu sintetinem nes lakuot galima tik aerozoliniu sintetiniu laku. jos su vandeniu nedraugaujas taip pat ir akriliniais dazais, todel manau kad jos tikrai ne vandens pagrindu. vandens pagrindu tos kur padrekintu skudureliu ir pavalyt gali ir nieko nenutiks. Sottile patrynus dregnu skudureliu kose gautusi. na gal kitai jas reikia vandinti, bet as sintetiniasi vadinu. mirksiukas.gif
bet apbivudinai kaip su sia priemone dirbt taip kaip as mirksiukas.gif
vandens pagrindu perku Artmanijoj, su juo paprasciau biski viskas. akrilinius dazus itrinu ir tiek, uzlakuoju dispersiniu laku.
Atsakyti
na, matyt gavau klaidingą informaciją arba ją ne taip supratau... tiek to, čia ne esmė - svarbiausia, kad dėl įtrinimo abi vienodai atsakėm - reiškias, turėtų viskas gerai gautis 4u.gif
Atsakyti
ačiū Jums labai aciuks.gif
Atsakyti
Aš irgi susipainiojau - priminkit, kuo įtrinti Sottile dvikomponentį ? Pabandžiau su akriliniais, tai nesigavo...
Atsakyti
QUOTE(Runciuke @ 2008 12 14, 02:43)
Aš irgi susipainiojau - priminkit, kuo įtrinti Sottile dvikomponentį ? Pabandžiau su akriliniais, tai nesigavo...


sotilee tik su miltukais porporina raba aliejiniais dazais. Vietoj porporinos galit pabandyt akiu seselius, angliuka pasismulkinkit. ir purkst tik aerozoliniu laku, arba tiesiog kazkokiu tepamu sintetiniu smirdanciu laku. nes vandens pagrindu netinka.
Atsakyti
mamuciuk, as auksiniais miltukais itrinu ta dvikomponenti laka.

Beje, miltelius tuos pirkusi kazkada seniai bunau Fabercastel rastines priemoniu parduotuveje (jie skirti fimo polimeriniam moliui padengti, bet tiko man ir cia)- man atrodo, kad pigiau nei dekupazo priemonemis prekiaujanciose parduotuvese.
Atsakyti
Aš irgi bandysiu jungtis į dekupažo užvaldytų merginų kompaniją bigsmile.gif Vakar po kursų, jau susipirkau reikalingas priemones ir kibsiu į darbus blush2.gif Labai norėčiau iki kalėdų papuošti arbatos dėžutę (tokią kuri su metaliniu kaip kabliuku atsidaro ir viduje su mažais skyreliais). Gal žinote kur galėčiau tokių rast pirkt medinukių? 4u.gif Miestas Vilnius
Atsakyti
QUOTE(Majaa @ 2008 12 14, 12:40)
Aš irgi bandysiu jungtis į dekupažo užvaldytų merginų kompaniją bigsmile.gif  Vakar po kursų, jau susipirkau reikalingas priemones ir kibsiu į darbus  blush2.gif  Labai norėčiau iki kalėdų papuošti arbatos dėžutę (tokią kuri su metaliniu kaip kabliuku atsidaro ir viduje su mažais skyreliais). Gal žinote kur galėčiau tokių rast pirkt medinukių?  4u.gif  Miestas Vilnius


na cia beveik deficitas lotuliukas.gif Viskas issluota visur dovanom biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos .

Aciu (nebepamenu kuriai) uz atsakyma. man jis padejo. Pagaliau gavosi grazuteliai grazuteliausi itrukimai su sadolinu clap_1.gif bis.gif . Dabar jau galesiu eiti prie kokio nors daiktelio thumbup.gif . aki uzmeciau ant suoliuko. Turbut as ji pagazinsiu. Reikia tik atrasti tinkamu serveteliu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2008 12 12, 20:52)
taip isbandziau:)))man labai patinka:) 4u.gif man tas uz 80 isvis nelaabi patinka...o cia toks kaip lakas...paprastai imi ir tepi....plius dar toki bandini dariau su konturais stiklui "tulip", ten irgi tos pacios firmos...jo nereikia fiksuoti...sake tik negalima plauti indaploveje...bet kadangi buvo tik pabandymas, tai tada paskui ikisau i indaplove ant karsciausio, kad nuplautu viska ir butu svaru...tai ka sau manot...nenusiplove...ir liko taip kai buve:))))


gali parašyt, kuris tiksliai smile.gif ? Iš šių kažkuris?

user posted image
user posted image
user posted image

pas mane kelios iš marabu priemonės, iš keramikai skirtų šį turiu
user posted image , bet čia kepamas smile.gif , įdomu, kurį tu išbandei ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2008 12 12, 22:12)
aisku gali...galiu ir ryt atvezti...ingusiai persuosiu...turiu 2...vienas naujas...:)bet gali ir veliau:)busiu kaune paskui 25 diena., o paskui sausi daznai 4u.gif
kitur nesu macius...man net keista...nes tos firmos prekes, tai man isvis pacios geriausios....


Gabii, gal galetum pasakyti kokios tai firmos lakas ir kaip jis vadinasi?
Aciu
Atsakyti
Noriu patarimo, kaip geriau daryti, turiu dekupažinį popierių ir noriu dekuoruoti dėžutę su step 1 ir su step 2.

Ar nudažius dėžutę dažais tepti step 1 ir step 2, įtrinti įtrūkimus ir klijuoti dekupažinį popierių, ar pirmiau ant dėžutės klijuoti popierų ir tik tada sendinti. Noriu kad nesimatytų popieriaus kraštai.
Atsakyti