Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas - 24 tema

QUOTE(efauto @ 2008 12 12, 23:58)
as irgi pasakysiu, kad naudoju tokius dazus "tulip" superniai dazai, ir ta marabu firma gerai zinoma, esu bandziusi jos priemones dekupazui, tik va, dar nepirkau wink.gif todel Gabii__, nuliudinsiu tave wink.gif ne tik Panevezy yra geru daikciuku smile.gif


jei ne paslaptis - išduokite tų daigčiukų buvimo vietą blush2.gif
Atsakyti
smagu, driftai, dar kraklius is to marabu labai geras, nes kai nutepi ji viena kryptim, paskiau dazus kai tepi priesinga kryptim, tai gali nebijoti uzdazyti dazu du sluoksnius - sutrukineja smile.gif su kitais krakliais kiek zinau reikia atsargiai, netepti dazu ant dazu, nu zodziu suprantat apie ka as cia wink.gif
Papildyta:
na, kiek zinau:Panevėžys, Šiauliai, Vilnius, Radviliškis ir Telšiai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(efauto @ 2008 12 13, 00:46)
smagu, driftai, dar kraklius is to marabu labai geras, nes kai nutepi ji viena kryptim, paskiau dazus kai tepi priesinga kryptim, tai gali nebijoti uzdazyti dazu du sluoksnius - sutrukineja smile.gif su kitais krakliais kiek zinau reikia atsargiai, netepti dazu ant dazu, nu zodziu suprantat apie ka as cia wink.gif
Papildyta:
na, kiek zinau:Panevėžys, Šiauliai, Vilnius, Radviliškis ir Telšiai wink.gif


o tiksliau kokiose parduotuvėse ieškoti?
Atsakyti
"meno arka" vadinasi, bent jau as toki pavadinima zinau
Atsakyti
Ačiū, gaila, kad Kaune nėra sad.gif
Atsakyti
PROFES padėkite SOS
Turiu šią priemonę, kokiais dažais reikia įtrinti, ar akriliniai, ar aliejiniais
Padėkite susipainiojau blush2.gif

Sendinimo priemonė Crackle Medium-ST, 80 ml
user posted image

Atsakyti
QUOTE(mamučiukas @ 2008 12 13, 18:15)
PROFES padėkite SOS
Turiu šią priemonę, kokiais dažais reikia įtrinti, ar akriliniai, ar aliejiniais
Padėkite susipainiojau blush2.gif

Sendinimo priemonė Crackle Medium-ST, 80 ml
user posted image


kitoj pusej neparasyta kaip elgtis su juom. Jeigu cia vandens pagrindu tada aliejiniais jeigu sintetinis tada miltukais arba aliejiniais dazias.
tokios firmos turejau Sottile, tai jis sintetinis su akrilu nedraugauna.
Atsakyti
Tai vat, kad Aš ten nieko neįskaitau blush2.gif Kažkaip nerandu, kad būtų kažkas parašyta apie vandens pagrindu, doh.gif
senasnaujas, rašo, kad reikia aliejinių būtent, bet gal jie ten suklydo g.gif
Atsakyti
pagal pavaizduotus itrukimus man atrodo kad tai sintetinis. , tada akriliniais dazais netrink. turi aliejiniu su jais gali itrint blogiau nebus. arba miltukais. arba pabandyk tiesiog kazkur . jeigu tepant akrilinius dazus prades veltis tas dvikomp. reiskias jis sintetinis ir galima ti aliejinius naudot arba miltukus porporiona. seselius,a ngliuka na ir kitus isradimus wink.gif

Atsakyti
šėšėliai thumbup.gif puiki mintis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(efauto @ 2008 12 13, 00:58)
as irgi pasakysiu, kad naudoju tokius dazus "tulip" superniai dazai, ir ta marabu firma gerai zinoma, esu bandziusi jos priemones dekupazui, tik va, dar nepirkau wink.gif todel Gabii__, nuliudinsiu tave wink.gif ne tik Panevezy yra geru daikciuku smile.gif

oi manes tai tikrai nenuliudinai..smile.gif))kaip tik smagu kad netik pas mus yra..siaip si firma labai nebloga...man keista kad nera tokia labai populiari...pas mus tai ne jokioj arkoj...o individualioj imonej dailininku prekiu...apsnekejom su zmoguciu kur vezasi...kad prigriebtu, tai zusiveze...ir dar atstovus atsitempe, kurie veda pristatymus... biggrin.gif

o ka dar gero is marabu esi naudojus????gal dar kas idomaus tokio yra... g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamučiukas @ 2008 12 13, 18:15)
PROFES padėkite SOS
Turiu šią priemonę, kokiais dažais reikia įtrinti, ar akriliniai, ar aliejiniais
Padėkite susipainiojau blush2.gif

Sendinimo priemonė Crackle Medium-ST, 80 ml

Šiaip gamintojai rekomenduoja įtrinti jų siūloma porporina (milteliais), dar galima stamperios pigmentiniais milteliais. O jei jau nukrypstant nuo gamintojų rekomendacijų, tai galima įtrinti aliejiniais dažais, kai kas ir akių šešėlius naudoja (su pastaraisiais patirties neturiu). Su akriliniais dažais tikrai nedraugauja schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(zyliukas @ 2008 12 13, 18:28)
tokios firmos turejau Sottile, tai jis sintetinis su akrilu nedraugauna.

Kiek aš žinau, tai Stamperia priemonės tikrai nėra sintetinės blink.gif Kaip tik jos visos vandens pagrindu...
Atsakyti