Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas - 24 tema

Tai butinai veliau parasyk kaip gavosi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Puuga @ 2008 12 12, 16:51)
Dekui Ingusia baisiausiai smile.gif

Del apsivelimo sutinku, esu bandziusi tepti visur pirma, ir tik kai kur antra sluoksni, bet ten kur netycia uztaikiau ant pirmo is kart baisiai apsivele.
nu zodziu mastau ku cia daryti

O tie siauri bet dideli, cia apie ka tu?


Jei tepi visur step 1 o antrą tik kai kur tai greičiausiai apsivels tas pirmasis. o jei tepsi pirmą vietom o antrą visur (ir tarpe nebus pvz purškiamo lako sluoksnio) tai gali būti kad suskilinės ir tose vietose kur nebuvo teptas pirmasis. Ypač jei klijuoji servetėlę lipalu. Nes esu bandžiusi vietoj step 1 naudoti lipalą ir ant jo jau step 2 -- skilinėjo kuo puikiausiai. taigi netepčiau ant viso step 2 jei noriu suskaldyti tik detalę kokią.
Jei norėčiau padaryti kaip tu sakai, tik vietom įtrūkimus tai tepčiau abu tik tose vietose, o iškilumą bandyčiau sureguliuoti keliais (-iolika) lako sluoksniais baigiamaisiais.
Papildyta:
QUOTE(net_nzn @ 2008 12 12, 19:45)
Ryžinį popierių deda į batų dėžutes (čia tam, kad įsivaizduotum kaip atrodo). ...

Niekada neteko nusipirkti tokių batų, kurių dėžėje būtų ryžinio popieriaus blink.gif
Tikrai
Atsakyti
driftas...va norejau visada isbandyti sita bajeri, kad pirma tepti lipala, ir step 2, nes daug zmoniu vis sakydavo....nu pirmas tai grynas lipalas...bet taip ir...nepanaudojau....su kokiu step 2 darei visa sita???????

as tai isvis nesuprantu kam gadinti printeri su tais sviestiniais...spausdini ant paprasto geresnio lapo ir fsio...jis net plonesnis uz dekupazo popieriu, o ji va puikiai visos naudoja...aisku buna kad reikia labai plono kaip serveteles, tada galima ji suploninti...bet siaip.... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabii__: 12 gruodžio 2008 - 20:34
artmanijos firminiu.
ant paprasto lapo atspausdintą aš irgi esu ploninusi, bet tik lazeriniu spaustą, kai galima palikti neužlakuotą antrą pusę
su rašaliniu tai taip nepaliksi o tai reiškia ir nesuploninsi tada juk


Papildyta:
Gabii ar išbandei tą stiklui daiktą kur kepti nereikia ir kainuoja ne 80 o 20 bigsmile.gif ir kurio yra tik Panevežy mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo driftas: 12 gruodžio 2008 - 20:50
taip isbandziau:)))man labai patinka:) 4u.gif man tas uz 80 isvis nelaabi patinka...o cia toks kaip lakas...paprastai imi ir tepi....plius dar toki bandini dariau su konturais stiklui "tulip", ten irgi tos pacios firmos...jo nereikia fiksuoti...sake tik negalima plauti indaploveje...bet kadangi buvo tik pabandymas, tai tada paskui ikisau i indaplove ant karsciausio, kad nuplautu viska ir butu svaru...tai ka sau manot...nenusiplove...ir liko taip kai buve:))))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabii__: 12 gruodžio 2008 - 20:54
aš to už 80 nepirkau nes kaina tokia....
o to taviškio tikrai tik Panevežy yra? tai gal tada pas tave galėčiau užsiprašyti ax.gif Na neskubu man -- kada nors gyvenime ax.gif
Atsakyti
aisku gali...galiu ir ryt atvezti...ingusiai persuosiu...turiu 2...vienas naujas...:)bet gali ir veliau:)busiu kaune paskui 25 diena., o paskui sausi daznai 4u.gif
kitur nesu macius...man net keista...nes tos firmos prekes, tai man isvis pacios geriausios....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabii__: 12 gruodžio 2008 - 21:12
Gal patartumėt 4u.gif
Nusipirkau ir aš mediumo (metalui), ištepiau jį ant metalo teptuku, laukiu laukiu ir nieko nesulaukiu. Parašyta, kad džiūna 15 min, bet jau antra valanda kaip mano indelis dar vis lipnus blush2.gif Ar čia taip ir turi būti? Ar galiu dažyti, ar dar vis kažko laukti, patarkit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(driftas @ 2008 12 12, 20:33)
Jei norėčiau padaryti kaip tu sakai, tik vietom įtrūkimus tai tepčiau abu tik tose vietose, o iškilumą bandyčiau sureguliuoti keliais (-iolika) lako sluoksniais baigiamaisiais.
Papildyta:


aciu driftas, eisiu atsinesiu medzio ploksciu ir isbandysiu visus imanomus variantus
Atsakyti
as irgi pasakysiu, kad naudoju tokius dazus "tulip" superniai dazai, ir ta marabu firma gerai zinoma, esu bandziusi jos priemones dekupazui, tik va, dar nepirkau wink.gif todel Gabii__, nuliudinsiu tave wink.gif ne tik Panevezy yra geru daikciuku smile.gif
Atsakyti
anoks čia liūdesys biggrin.gif
Gabii juk gerietė -- jai negaila lotuliukas.gif
Aš va irgi jau turėsiu vieną iš tų gerų daikčiukų greitai biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
sveikos. Turiu klausimeli. Nusipirkau art potch kur yra lakas ir klijai (2in1). bet nelabai zinau ar juos reikia skiesti su vandeniu ar tiesiog naudoti tokius kokie yra?;] aciu
Atsakyti