Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas - 24 tema

stiliaus neskaitau, zmonese nieko neradau, va perverciau dar dabar...
Atsakyti
QUOTE(auksine @ 2008 12 12, 15:00)
stiliaus neskaitau, zmonese nieko neradau, va perverciau dar dabar...



Kaip Žmenėse neradai g.gif taigi ten visos "žvaigždės" dekupažinasi lotuliukas.gif

vakar dar dienos ir Kirdeikytė taurę apklijuoja mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamučiukas: 12 gruodžio 2008 - 13:03
oi, as reklamos ieskojau, ok aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(atograza @ 2008 12 12, 13:53)
Užsimetė mano žinutė  verysad.gif
Gal kas nors man padėtų, kaip padayti, kad tas sukibimas būtų?  4u.gif


reiktu klijais pavirsiu nutepti ir viskas turetu but ok mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Puuga @ 2008 12 11, 22:57)
Sveikos,
[B] klausimelis, kaip jus tai darot?

noriu sendinti dvikomponenciu bet taip kad suskiltu ne visas paveikslelis. Pvz kad suskiltu tik rubas o liktu nesendintas veidas, arba susendinti tik dali dezutes. Tepti step1 ant viso motyvo ir step 2 tik ten kur noriu.
Ar abu komponentus tepti tik ten kur noriu? Taip esu bandziusi, bet pakliuvo step2 ant netepto laku popieriaus, ir suskilo ne lakas o popierius.

Is anksto aciu atsakiusioms


PLEASE, pasidalinkit patirtim, nenoriu vel sugadinti.
Atsakyti
Nu jei tau reikalai taip dega tai galiu tik is savo poziurio ir patirties pasakyti taip:
jei as noreciau taip sendinti rinkciaus tik tam tikros firmos sendintoja kuris kuo maziau sudarytu storio (yra firmuy kur uztepus abu stepus labai skiriasi tada pavirsiaus auksciai)
netepciau tu vietu kurios turi likti nesuskile jau vien todel kad jei iskiltu bet neitrintum tai vistiek vizualiai matytusi tie suskilimai nors ir nebutu ryskus labai, jei kazkur parasyta skaiciau uztepti step 1 ir netepti step 2 tai zinau kad step 1 sekmingai apsivelia bet kokais itrinimais, jau gal as tada bandyciau vietomis tept step 1 ir visur step 2 (variantas imanomas ir galbut visai neblogas jei nelabai turi is kokiu firmu pasirinkti)
Daugiau kakzo protingo tikrai negaleciau pasiulyti nes man asmeniskai kai kurie taip lopais itrinti darbeliai net pas vadinamasias profes atrodo klaikiai juk naturaliai neskyla nei senas lakas nei sena drobe tokiais ryskiais lopais, o dar kai sendina fotografuota vaizda tai isvis berysio atrodo todel gerai pagalvok ar tikrai verta lopiniais sendinti? galbut tau tiktu siauruciai bet dideli skilimai?
Atsakyti
Dekui Ingusia baisiausiai smile.gif

Del apsivelimo sutinku, esu bandziusi tepti visur pirma, ir tik kai kur antra sluoksni, bet ten kur netycia uztaikiau ant pirmo is kart baisiai apsivele.
nu zodziu mastau ku cia daryti

O tie siauri bet dideli, cia apie ka tu?
Atsakyti
Nu aš vėl su savo klausimais. blush2.gif tai vat noriu paklausti ant kokio popieriaus reikia atsiprinteriuoti paveiksleli jei nori na jį naudoti dekupažui?
Kiek žinau ant kažkoko ryžinio? o kur jo rasti ir kaip jis atrodo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(gitaja @ 2008 12 12, 18:23)
Nu aš vėl su savo klausimais.  blush2.gif  tai vat noriu paklausti ant kokio popieriaus reikia atsiprinteriuoti paveiksleli jei nori na jį naudoti dekupažui?
Kiek žinau ant kažkoko ryžinio? o kur jo rasti ir kaip jis atrodo? g.gif


tinka ir sumustiniu popierius
Atsakyti
QUOTE(atograza @ 2008 12 12, 12:53)
Užsimetė mano žinutė  verysad.gif
Gal kas nors man padėtų, kaip padayti, kad tas sukibimas būtų?  4u.gif


As turiu kazkoki skystimeli, kuris Primer vadinasi- ji galima tepti ant ivairiu pavirsiu, kad neatsilupinetu dekoras.
Bet nesu tikra, ar ji galima tepti ir ant dekoruoto dazyto ar lakuoto pavirsiaus pris tepant sendinima.

QUOTE(auksine @ 2008 12 12, 12:55)
o kur ta la carte parduotuve yra? kazkaip negirdejau...


Didzioji29 (o gal 39)/ Etmonu 1
mazulyte tokia, bet jauki smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2008 12 12, 15:08)
reiktu klijais pavirsiu nutepti ir viskas turetu but ok  mirksiukas.gif


tepti klijus po to, kai priklijuoju paveiksliuką ir tada tepti sendinimą? teisingai supratau?

QUOTE(Onora @ 2008 12 12, 18:51)
As turiu kazkoki skystimeli, kuris Primer vadinasi- ji galima tepti ant ivairiu pavirsiu, kad neatsilupinetu dekoras.
Bet nesu tikra, ar ji galima tepti ir ant dekoruoto dazyto ar lakuoto pavirsiaus pris tepant sendinima.


Ačiū atsakusioms 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(gitaja @ 2008 12 12, 17:23)
Nu aš vėl su savo klausimais.  blush2.gif  tai vat noriu paklausti ant kokio popieriaus reikia atsiprinteriuoti paveiksleli jei nori na jį naudoti dekupažui?
Kiek žinau ant kažkoko ryžinio? o kur jo rasti ir kaip jis atrodo? g.gif


Ryžinį popierių deda į batų dėžutes (čia tam, kad įsivaizduotum kaip atrodo). Įsisgyti galima rankrdarbių pardėse. Pigesnis var. sviestinis popierius.

I dar šiandien kaip tik bandau vienos mamos pasiūlytą variantą - atsispausdinti paveiksliuką ant paprasto popieriaus, kelis sykiu nulakuoti, o jau išdžiuvus mirkyti vandenyje ir popieriaus sluoksni nuimti. Kolkas mėginys dar šlapias, visiskai nuimti popieriaus nepavyko, dabar laukiu kol išdžius ax.gif
Atsakyti