Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas - 24 tema

QUOTE(driftas @ 2008 12 12, 00:04)
mamučiuk, nevaryk Dievo į medį...
čia aš apie Kauną dekupažo sostinę  verysad.gif
ir dar irgi įdomu, kodėl tau būtent tų klijų užsireikėjo?



Na kažkaip žiūriu, kad VLN visai kudas tas dekupažo pasirinkimas schmoll.gif
Matai daugiausia visos senamiestyje, na o čia po darbo kur nors važiuoti į tą pusę doh.gif tai tragedijos doh.gif Aš būdama VLN ir tai internetu užsakineju iš VLN doh.gif
Buvau Artmanijoje VLN, visai nepatiko man ten schmoll.gif Toks jausmas, jeigu pas Jas į kursus nesirašai, tai ko čia išvis atejai schmoll.gif CUP'e irgi nedidelis pasirinkimas. La carte, ten net kažkaip biasu ir užeiti , jeigu jų kursai 120 lt blink.gif Vat dar nebuvau senasnaujas, bet tų klijų jie neturi verysad.gif
Kažkaip man pasirodė, kad visko daugiau yra būtent Kaune mirksiukas.gif ir medžiagos įvairesnes blush2.gif Net galvoju, gal kokią eksursiją į Kauną pasidaryti biggrin.gif

O gal kas turi tokius Decomania klijus, ar verti jie dėmesio, nes mane būten jie dabar domina biggrin.gif Kažkaip galvoju, gal jų skiesti nereikės, galėsiu su jais sau ramiai klijuoti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamučiukas: 12 gruodžio 2008 - 08:14
QUOTE(mamučiukas @ 2008 12 12, 08:11)
Na kažkaip žiūriu, kad VLN visai kudas tas dekupažo pasirinkimas schmoll.gif
Matai daugiausia visos senamiestyje, na o čia po darbo kur nors važiuoti į tą pusę doh.gif tai tragedijos doh.gif Aš būdama VLN ir tai internetu užsakineju iš VLN doh.gif
Buvau Artmanijoje VLN, visai nepatiko man ten schmoll.gif Toks jausmas, jeigu pas Jas į kursus nesirašai, tai ko čia išvis atejai schmoll.gif CUP'e irgi nedidelis pasirinkimas. La carte, ten net kažkaip biasu ir užeiti , jeigu jų kursai 120 lt blink.gif Vat dar nebuvau senasnaujas, bet tų klijų jie neturi verysad.gif
Kažkaip man pasirodė, kad visko daugiau yra būtent Kaune mirksiukas.gif ir medžiagos įvairesnes blush2.gif Net galvoju, gal kokią eksursiją į Kauną pasidaryti biggrin.gif

O gal kas turi tokius Decomania klijus, ar verti jie dėmesio, nes mane būten jie dabar domina biggrin.gif Kažkaip galvoju, gal jų skiesti nereikės, galėsiu su jais sau ramiai klijuoti g.gif


visiskai sutinku drinks_cheers.gif jau viskas senamiestyje susibazave doh.gif
o CUP'e kurioje vietoje yra parduotuvele?

LeCarte as viska pirkau, palyginau kainas su internetinemis, tai nera jau taip ziauru- bet ant kiekvienos prekes uzdeta po pora litu. ten man patogiausia buvo. Klijus ten pirkau- Stamperia'os, tai tik visa daikta klijais nutepdama siek ties siek tiek skiedziu. Aptarnavimo neturiu su kuo palyginti, bet man tikrai patiko, nors esu priekabi biggrin.gif
Atsakyti
Na tada reikia nuvaryti į tą La carte biggrin.gif Apsižiūrėsiu biggrin.gif
O CUP'E ten kur siūlai 4 a. Gal pati patogiausia, kas liečia privažiavimą ir parkingą, bet tik labai jau mažiukas skyriukas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(mamučiukas @ 2008 12 12, 11:31)
Na tada reikia nuvaryti į tą La carte biggrin.gif Apsižiūrėsiu biggrin.gif
O CUP'E ten kur siūlai 4 a. Gal pati patogiausia, kas liečia privažiavimą ir parkingą, bet tik labai jau mažiukas skyriukas verysad.gif


Mamučiuk, pilnai sutinku su Onora, la Carte tikrai verta apsilankyti ax.gif Kadangi irgi sergu dekupažo liga blush2.gif tai teko apsilankyti ne kartą visose parduotuvėse. Senas naujas parduotuve ir aptarnavimu, ir aplinka labai labai nusivyliau verysad.gif Daugiau sakiau neisiu pas juos, asortimentas toks jau varganas, kad net neverta laiko gaišti. Susinervinusi, kad nieko tinkamo neradau šioje parduotuvėje, nuvažiavau į la Carte, visiškas kontrastas bigsmile.gif Nors esu tikra priekaba doh.gif likau sužavėta aplinkos, aptarnavimo ir kainos visai normalios thumbup.gif
Atsakyti
geros akys Vilniuje ir Panevezyje bus didelis papildymas nauju prekiu dekupazo...kiek zinau jau kaikas atvaziave, tad manau greitai jau bus parduotuveje... 4u.gif
Atsakyti

gitaja, nenusisneki del dekupazinio popieriaus
pamirkyti, nusausinti ir klijuoti:)
Atsakyti
Puuga labai tau ačiū, reikės šiandien vakare bandyt biggrin.gif
Atsakyti
Gabii aciuks.gif kokios geros žinios thumbup.gif
O tai neapsimoka važiuot į tą senasnaujas g.gif Varysiu tada į la carte biggrin.gif
Nes tos Kalėdos 000054.gif o dovanos dar nepadarytos doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamučiukas: 12 gruodžio 2008 - 11:47
tik nzn kaip ten ar ant kaledu spes...visi uzsikase darbais...man tai net keista, kad kiti net turi vilciu atejus i kursus kita savaite spet kaledom dovanu padaryti lotuliukas.gif nors....nu viskas imanoma, kai nori....o dovanos taip...as irgi paskutine savaite taip imsiuos jau paskutiniu darbu...kai pagalvoju...bemieges naktys laukia...ir taip visada biggrin.gif
Atsakyti
Užsimetė mano žinutė verysad.gif

QUOTE(Ingusia31 @ 2008 12 10, 09:22)
speju kad antik 1 neturi kontakto (gero sukibimo) su deko popieriaus svelniu pavirsium nes jis kiaurai juk nepersigeria ir kliju nelieka pavirsiuje.



Gal kas nors man padėtų, kaip padayti, kad tas sukibimas būtų? 4u.gif
Atsakyti
o kur ta la carte parduotuve yra? kazkaip negirdejau...
Atsakyti
senamiestyje, čia gi jau taip ir Stiliuje raklamuojasi ir Žmonėse lotuliukas.gif
Atsakyti