Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas - 24 tema

QUOTE(pavonija @ 2008 12 11, 10:46)
Nešvitrinu aš  nieko wink.gif  palakuoju 2-3 kartus ir tepu sendinamąjį laką ar tai būtų Sottile ar Medium nesvarbu,nei karto man niekas neatšoko, purškiu tik Sottile nes jis nedraugauja su vandeniniu laku reikia tarpininko, Medium lakuoju iš karto vandeniniu laku. Jei darau su arabiška guma tai irgi pirma akrilinio lako po to alkoholinio lako ir guma, ant šito irgi reikia arba purkšti sintetiniu arba lakuoti alkoholiniu laku.


tai nudazai, uzklijuoji, nulakuoji ir tik tada su dvikomponenciu lakuoji?
Atsakyti
O sakykit, kaip ar patinka dirbti su ta arabica guma g.gif Nes kiek prie jos parašyta, kad jau čia profėm daugiau mirksiukas.gif
Ingusius suprantu, kad 100 kartą rašai aciuks.gif, bet žinok nuo tos gausos, kartais susipainioja blush2.gif Ir galutiniem užtvirtinimui vistiek norisi pas Jūs pasiklausti thumbup.gif Jūsų darbai wub.gif jau viską pasako, kad daug žinote ir mokate thumbup.gif
Atsakyti
As nepykstu tik paskubu perspeti kad paskui darbelio nesugadintum
smile.gif o del to kad pasvitrinti nereik tai as rasiau kad neprivaloma bet man mediumas atsoko taip 2 kartus o sotile 1 karteli taip kad gal priklauso nuo tokiek kartu lakuota ar kaip gerai viskas isdziuve arba neperdziuve nezinau bet as tiesiog apsidrausciau smile.gif.
Atsakyti
Tai vat aš dariau su Stemparia Medium, tai man vietomis kaip ir pačio dažo struktūra pasikeitė, dar įtrinti nebandžiau, tai jau šiandien žaisiu ir žiūrėsiu ar atšokinės g.gif Nes neturiu jokiu aliejinių dažų, tai dar bėgsiu pirkti doh.gif
Atsakyti
mamuciuk atsokineti tiesiogine to zodzio prasme neturetu (ta prasme kad nusiluptu gabalas) bet tiesiog toks vaizdas kad atsoke nuo pavirsiaus bet laikos vis dar tai buna kartais smile.gif. Siaip nenukris nebijok smile.gif
Atsakyti
Aaaaaa, supratau dabar thumbup.gif Na man tie dažai apačioje kitokie pasidarė, toks vaizdas kaip ir nori atšokti g.gif
Sakau, kad Jūs profės, net ir paguosti mokat, kad ten nieko baisaus nenutiks thumbup.gif
Smagu čia thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamučiukas: 11 gruodžio 2008 - 14:02
Nezinau ar cia nauja parduotuve ar ne, bet siandien netycia radau http://www.ornamentai.lt
Atsakyti
Merginos, gal užmatėt kur VLN tokius klijus nusipirkti, Kaune yra, bet VLN, o vieną siųstis nelabai čia man apsimoka verysad.gif
Klijai


Aš jau matau, kad KAUNAS dekupažo sostinė thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamučiukas: 11 gruodžio 2008 - 16:30
QUOTE(mamučiukas @ 2008 12 11, 15:28)
Merginos, gal užmatėt kur VLN tokius klijus nusipirkti, Kaune yra, bet VLN, o vieną siųstis nelabai čia man apsimoka verysad.gif
Klijai
Aš jau matau, kad KAUNAS dekupažo sostinė thumbup.gif


o kodel butent siu kliju? g.gif

mano pirmasis darbas blush2.gif laukiu pastabu ax.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
nu begalo graži ir tokia šilta dėžutė smile.gif

O aš dar norėjau paklaust kaip su tuo dekupažiniu popierium daryt? skaičiau kad kažkaip į vandenį reikia jį pamirkyti, tada nusausinti ir tik tada galima klijuoti? ar čia tiesa ar aš kažka nusišneku?
Atsakyti
mamučiuk, nevaryk Dievo į medį...
čia aš apie Kauną dekupažo sostinę verysad.gif
ir dar irgi įdomu, kodėl tau būtent tų klijų užsireikėjo?
Atsakyti
Sveikos,
klausimelis, kaip jus tai darot?

noriu sendinti dvikomponenciu bet taip kad suskiltu ne visas paveikslelis. Pvz kad suskiltu tik rubas o liktu nesendintas veidas, arba susendinti tik dali dezutes. Tepti step1 ant viso motyvo ir step 2 tik ten kur noriu.
Ar abu komponentus tepti tik ten kur noriu? Taip esu bandziusi, bet pakliuvo step2 ant netepto laku popieriaus, ir suskilo ne lakas o popierius.

Is anksto aciu atsakiusioms


Atsakyti