Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas - 24 tema

Aš tai irgi neįsivaizduoju kaip taip lengvai ir greitai dekupažo gudrybių išmokti g.gif , jau 2 metai kaip tai darau ir tai dar turėčiau ko pasimokyti lotuliukas.gif , o čia 2 valandos ir vualia assa.gif
Atsakyti
merginos,turiu jums kelis darbinius klausimėlius blush2.gif
1.bandžiau dekupažinti medinę dežutę...bet man nepatiko rezultatas,norėčiau viską nuimti ir perdaryti (šiuo metu ji jau pilnai nudažyta akriliniais dažais,priklijuoti skiestu lipalu servetėlės motyvai,ir viskas padengta dvikomponenčiu sendinimo mediumu).ar realu viską nuimti? g.gif servetėlė,lipalas ir dažai tai su vandeniu turėtų nusiplauti..o sendinimas? g.gif su vaitspiritu? ir ar nenukentės pati dežutė?
2.iš jūsų patirties- kaip geriau klijuoti visą servetėlę ant paviršiaus,kad nesiraukšlėtų? kad nuo centro jau supratau..bet pvz. vos drėgnu teptuku ar atvirkščiai kuo daugiau klijų? teptukas trumpais šereliais ar ilgais? g.gif tiesiog kaip jums pačioms gaunasi geriausiai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Linute:) @ 2008 12 10, 12:38)
Anksciau temoje buvo rekomenduotas labai geras lakas is Senuku thumbup.gif  Pati nusipirkau ir dziaugiuosi biggrin.gif  Nepamenu tik pavadinimo, jis su zaliu dagteliu, nepatingek paieskok temoje 4u.gif


Papildyta:
QUOTE(atograza @ 2008 12 10, 13:18)
Mane taip pat labai sudomintų šis lakas, jei kas prisimintų pavadinimą  ax.gif

Tikriausiai apie si laka eina kalba http://public.fotki....miniimedif.html rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(l@n@ @ 2008 12 10, 18:22)
Papildyta:

Tikriausiai apie si laka eina kalba http://public.fotki....miniimedif.html  rolleyes.gif



Taip taip tas pats thumbup.gif
Atsakyti
Pagaliau gavosi sendinimas bigsmile.gif nu dziaugiuosi tai negaliu lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
o ta laka su zaliu dangteliu tinka ir ant sendinimo lakuoti?
ir ar jis blizgus?

nes as su tokiu matiniu lakavau- man labai nepatiko rezultatas
user posted image


dar klausimas: su akriline pasta Dekupaze ka nors galima nuveikti? isvis kam ji skirta?
Atsakyti
Profes reikia Jūsų pagalbos blush2.gif
Sakykit prašau notworthy.gif , jeigu sendini su dvikomponenčiu ar reikia prieštai vieną sluoksnį palakuoti, ar tepti tiesiai ant užklijuoto paveiksliuko g.gif
ir kokia spalva geriau tepti įtrukymus, (nes pas mane apačia šv. žalsva), tai ar tamsiai žalia, ar ruda g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamučiukas: 11 gruodžio 2008 - 09:07
Palakuoti nebūtina, bet tai padarius bus ryškesni sutrūkimai, nes nesusigers sendinamasis lakas į popierių wink.gif, įtrūkimus įtrink tokia spalva, kad derėtų prie pasirinkto paveikslėlio , daug kur tinka aukso spalvos įtrūkimai, kaip kas mėgsta smile.gif
Atsakyti
Ačiū labai už patarimą aciuks.gif sakyk, dar prašau, o paskui galima akriliniu laku lakuoti, ar reikia jau kito g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamučiukas: 11 gruodžio 2008 - 09:22
REIKIA PURKSTI PURSKIAMU LAKU!!!!! jau simtaji karta ta pati rasau smile.gif. Tiesa jei laikysies pavonijos patarimo ir nulakuosiu paveiksliuka pries sendinat tai nepamirsk butinai pasvitrinti siek tiek nes kitaip nesigaus geras sukibimas ir bus s... kai paskui atsoks skilimai vietomis..... (tai nera taisykle bet daugelis sendinimu butent taip pasielgia)
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2008 12 11, 10:25)
REIKIA PURKSTI PURSKIAMU LAKU!!!!! jau simtaji karta ta pati rasau smile.gif. Tiesa jei laikysies pavonijos patarimo ir nulakuosiu paveiksliuka pries sendinat tai nepamirsk butinai pasvitrinti siek tiek nes kitaip nesigaus geras sukibimas ir bus s... kai paskui atsoks skilimai vietomis..... (tai nera taisykle bet daugelis sendinimu butent taip pasielgia)


O koki tu purskiama laka naudoji? Cia ta kur neseniai buvo rasyta? Nes as viena turejau, tai jis nulakaus buna gelsvas ir pasikeicia darbelio atspalvis blush2.gif
Atsakyti
Nešvitrinu aš nieko wink.gif palakuoju 2-3 kartus ir tepu sendinamąjį laką ar tai būtų Sottile ar Medium nesvarbu,nei karto man niekas neatšoko, purškiu tik Sottile nes jis nedraugauja su vandeniniu laku reikia tarpininko, Medium lakuoju iš karto vandeniniu laku. Jei darau su arabiška guma tai irgi pirma akrilinio lako po to alkoholinio lako ir guma, ant šito irgi reikia arba purkšti sintetiniu arba lakuoti alkoholiniu laku.
Atsakyti