Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas - 24 tema

QUOTE(veltiniuke @ 2008 12 09, 18:09)
Sveikos aš čia norėjau paklaust kur Kaune galima gaut tos arabiškos gumos ar ji spicialiai tik dekupažui ar būtu ir kur kitur ? Ir Gal galit pasakyti kur apie ją pasiskaityti kaip ją naudoti kad sutrūkinėtu ?  blush2.gif


ten idejau nuoroda i senas naujas, tai ten pamokele buvo, psl pries tai.

Papildyta:
QUOTE(Di72 @ 2008 12 09, 17:37)
Merginos, labai norėčiau pasidaryti dėžutę su Jorkšyro terjerais, bet niekur nėra servetėlių tokių  verysad.gif  O gal galima daryti su per printerį išprintintu  paveiksliuku.... Patarkit parašau 4u.gif


As printinau, dengiau pora sluoksniu lako ir tada i vandeni , kad nuimti popierini sluoksni, gaunasi tokia plevele su piesiniu. blush2.gif


QUOTE(gitaja @ 2008 12 09, 18:01)
Sveikos, neperseniausiai užsidegiau dekupažu, biggrin.gif  vakar bėgau į artmanija pirkti sendinimo priemonių tai ir turiu klausimuka, nusipirkau dvikomponentį Delta Ceramcoat fine crackle finish ir nieko nesigauna. blink.gif  Nežinau ką darau ne taip, galvojau. Gal kuri nors iš jūsų tokį patį turi ir gal galėtumėte parasyti kiap naudojate? (jei nepersunkiausia nuo pradžių iki pabaigos) 4u.gif


pirmame puslapyje laaaaabai daug info apie dvikomponencius. "Ant dekoruojamo daikto tepti step1, kai išdžius (pasidarys skaidrus), tepti step2. Atsiradusius įtrūkimus įtrint dazus" 4u.gif

Parasyk kas butent nesigauna, profes patars unsure.gif
Atsakyti
aš ir naudoju becerio laką ir jokio lipnumo nėra, na jis brangus, bet taip pat nėra ir su sadolin laku, kuris skirtas saunoms, jis ir nelipnus, tik tiek kad jis tox skystas, ir šiaip kad gerai pasidengtų paviršius daugiau kartų reikia lakuot, tai jį naudoju, kai sakykim reikia daryti, padėkliukus, padėklus, seges kai darau, na sakykim, kas gali turėti sąlytį su vandeniu ar karščiu. Tai vat ir nei vienas man nėra lipnus smile.gif bet gal mano pojūčiai kitokie smile.gif
Atsakyti
Tai ar galite kas nors padeti del knygos apie dekupaza, ziuriu, mano atsakymas liko kazkur toli.. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Piktoji Fėja @ 2008 12 09, 19:09)
Tai ar galite kas nors padeti del knygos apie dekupaza, ziuriu, mano atsakymas liko kazkur toli..  4u.gif  4u.gif


geriau i kursus kupona podavanok mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2008 12 09, 17:23)
As printinau, dengiau pora sluoksniu lako ir tada i vandeni , kad nuimti popierini sluoksni, gaunasi tokia plevele su piesiniu.  blush2.gif


Labai sudomino šis variantas ax.gif Kokiu laku lakuojat?

Ir dar ar mano burbulams tiktų tas statybinis vandens pagrindu lakas? Nes dovanų sąmata kiek ribota blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2008 12 09, 20:07)
geriau i kursus kupona podavanok  mirksiukas.gif


galvojau apie sita varinata - tiktai kad kaune, kiek ziurejau, tik gruodzio menesiui sudaryti kursai, ir reikia ne kupona pirkti, o registruotis is karto g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2008 12 09, 18:16)
SPEC PARDUOTUVEJE DAZU KAUNE PRIESAIS JUZE

ka cia meluoja?????ka???? biggrin.gif ner pas jus Kaune...neeeera:)))))))tik pas mus, graziausiam mieste, sauniausioj parduotuvej to lako stiklui tokio nuostabaus ir gero yra:)))))
aisku jei manes graziai paprasytumet...tai gal kur ir atvesciau:)))))
Atsakyti
Piktoji Fėja, nuo šiandien Tavo žinios apie kuponų nebuvimą jau pasenę... mirksiukas.gif
Gabii__, Tu čia apie tą laką, kurio kepti nereikia? Sudominai g.gif
Laukiu Tavo bandymų rezultatų...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bite: 09 gruodžio 2008 - 22:50
QUOTE(veltiniuke @ 2008 12 09, 18:09)
Sveikos aš čia norėjau paklaust kur Kaune galima gaut tos arabiškos gumos ar ji spicialiai tik dekupažui ar būtu ir kur kitur ? Ir Gal galit pasakyti kur apie ją pasiskaityti kaip ją naudoti kad sutrūkinėtu ?  blush2.gif



paskutini kart ja maciau valanciaus gatveje 20 ar 22 numerio nepamenu
Atsakyti
QUOTE(bite @ 2008 12 10, 00:48)
Piktoji Fėja, nuo šiandien Tavo žinios apie kuponų nebuvimą jau pasenę... mirksiukas.gif
Gabii__, Tu čia apie tą laką, kurio kepti nereikia? Sudominai g.gif
Laukiu Tavo bandymų rezultatų...

jau maciau juo padaryta....patryniau pirstu:))))geras:)))))labai:))))be to cia marabu firmos...viska ka is ju naudojau...tai visada labai dziaugiausi...be to jo paskirti papasakojo marabu atstove, kuri isbandzius ir isidirbus...ir kiek ka is jos jau issiklausinejau, niekad neapgavo:)
zodziu geras:)
siandien puodu nukoviau tokiu idomiu, banguotu, su lekstutem irgi idomiom...tai...kaledom dovanos jau pagaliau paruostos....o tai visur tiek viskas issluota, kad maisais is visur nesa...smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2008 12 09, 23:04)
....o tai visur tiek viskas issluota, kad maisais is visur nesa...smile.gif

kriiizė... mirksiukas.gif
Atsakyti
panasu:)))))man krize patiko sestadieni...kai net batu parduotuveje eile iki duru..apie kitas nesneku...o visi dar sako, ner pinigu:))))))
Atsakyti