Įkraunama...
Įkraunama...

Pasijutau mama

labai gražu 4u.gif sveikatytės tau ir tavo mažylei ir gražiausių akimirkų visai šeimai 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Garbanna @ 2009 01 08, 12:34)
Labai jausminga.... apsiverkiau  cray.gif



QUOTE(Bioinzinere @ 2009 01 08, 13:03)
labai gražu 4u.gif  sveikatytės tau ir tavo mažylei ir gražiausių akimirkų visai šeimai 4u.gif  thumbup.gif

ax.gif aciu, mergaites
Atsakyti
4u.gif Labai graži Jūsų dukrytė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jurrrge @ 2008 12 03, 15:41)
Pagaliau as laukiuosi, koks nuostabus jausmas... Visada turejau simta ligu, tai man panikos priepuoliai, tai staiga soktelejes pulsas, tai spaudimas... is dalies ir del tu bedu, baiminausi nestumo, bet biologinis laikrodis tikejo, todel su brangiausiuoju nustojome saugojesi ax.gif ir stai, kai Tu, mano mazas stebukleli, jau pilvelyje, mano bedos staiga baigesi thumbup.gif niekada taip gerai nesijauciau, tik siek tiek pasidariau jautresne unsure.gif
Iki Motinos dienos dar savaite, as sukuosi virtuveje, rytas labai grazus, jauciuosi puikiai, brangiausias isvaziavo pas drauga, as isijungiu radija, o ten groja Ligito Kernagio ir Evelinos daina-Mamai rolleyes.gif Labai susigraudinu, juk ir as netrukus busiu mama 4u.gif ciumpu telefona ir skambinu savo Mamai... Sakau-mamyte, klausyk, ir  4u.gif rageli pridedu prie radijo... Laikau telefona, o pati visai nebesivaldau ir pradedu verkti, jau ne verkti, raudoti... Kodel??? Galbut todel, kad staiga suvokiu, kokia nuostabi yra mano mama, ir kad mano gimtadienis tai ir jos svente ir didesne nei man, kad mano gimtadienio proga dovanas gauti tureciau ne as, o mano Mama 4u.gif KAd motinyste, tai kazkas nuostabaus smile.gif
Daina baigiasi, pridedu rageli prie ausies, bet kalbeti dar negaliu, nes gerkle dar pilna asaru... Kitame laido gale girdziu sniurksciojima, mano Mama irgi verkia... Ta ryta mes kaip niekada puikiai supratome viena kita r be zodziu smile.gif  smile.gif Labai aciu savo Mamai, as busiu gera mama ax.gif

Labas, sveikinu ir sekmes bunant Mama bigsmile.gif
Atsakyti
Taip grazu, taip miela... Ir as apsiverkiau 4u.gif
Sveikateles Jums ir Jusu mazylei smile.gif
Atsakyti
Skaitau visas sias istorijas ir man atsirado noras buti mama ax.gif
Atsakyti
Nu va, ir mano akutės sudrėko... Puikiai supratau, ką norėjai pasakyti... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lolita2 @ 2009 01 28, 14:01)
4u.gif  Labai graži Jūsų dukrytė  mirksiukas.gif

aciu 4u.gif man ji su kiekviena diena vis grazesne ax.gif

QUOTE(Dominykos @ 2009 01 30, 13:27)
Labas, sveikinu ir sekmes bunant Mama  bigsmile.gif


sveikute, aciukas 4u.gif
QUOTE(konfetee @ 2009 01 31, 14:22)
Taip grazu, taip miela... Ir as apsiverkiau  4u.gif
Sveikateles Jums ir Jusu mazylei smile.gif

aciu, man taip smagu, kad ir Jus visos liekat sujaudintos 4u.gif

QUOTE(Dominykos @ 2009 01 31, 18:12)
Skaitau visas sias istorijas ir man atsirado noras buti mama ax.gif


zinai, ilgai atideliojom, bet, kai pastojau viskas savaime apsiverte simtu procentu, o, kad vaika auginti taip smagu, na niekada nemaniau... visada galvojau, kad negalesiu sau leisti to ir ano, kad trugdys, kad ... bet taip nera. O didziausias stebuklas, kad su kiekviena diena vis labiau myli ta maza zmoguti, vis labiau juo dziaugiesi smile.gif kai nuspresi, kad jau laikas, linkiu, Tau, kad viskas vyktu sklandziai, kad visi butumet laimingi
QUOTE(Pupele7 @ 2009 02 01, 22:23)
Nu va, ir mano akutės sudrėko... Puikiai supratau, ką norėjai pasakyti... 4u.gif

Man labai malonu ax.gif aciu Tau 4u.gif
Atsakyti
Ajajajaj! Apsižliumbiau doh.gif Ačiū, kad pasidalinai savo išgyvenimais... Viskas atrodo taip artima, taip pažįstama. 4u.gif
Sėkmės!
Atsakyti
labai taikliai aprašyta thumbup.gif
sėkmės 4u.gif
Atsakyti
aciu visiems 4u.gif
Atsakyti
Labai sujaudino wub.gif
Sveikatos ir laimės Jūsų šeimai, tikiu, kad Jūs taip pat esate gera mama 4u.gif

Aš taip pat kartą skambinau Mamai, norėjau su Motinos diena nors telefonu pasveikinti, nes neturėjau galimybės nuvažiuoti ir apkabinti. Buvau pasiruošusi gražias eiles, bet vos pradėjau deklamuoti, galugerklyje lyg kamuoliukas įstrigo ir pratrūkau verkti, Mama taip pat ašarojo... Pasirodo, meilė Mamai tokia didelė, kad žodžiais jos neišreikši. O gal ir nereikia kartais tų žodžių.....
Atsakyti