QUOTE(Natuke @ 2009 01 22, 20:47)
Gale gal tikrai grubokai pasakė, bet be mėnesinių moteris (ne maitinanti, nes čia savo niuansai) pastoti NEGALI. Nes gimdos sluoksnis turi atsinaujinti kiekvieną ciklą ir taip pat kiaušialąstė gyvena vos kelias dienas. Ji turi kažkaip išeiti ir užleisti vietą kitai
Kraujavimo nebuvimas parodo, kad gimda yra sausa ir nepasiruošusi neštumui, o ovuliacija nevyksta.
taip, tiesa. Gimdoje turi vykti šie procesai ir vyksta. Tik be gausaus kraujavimo. Tiesiog visa tai kas turi pasišalinti išeina negausių išskyrų pavidalu.
"Stebėtina, kad šiuolaikiniam žmogui išskyros iš nosies ar atsikosėjimai, atsikrenkštimai yra beveik kasdieninė norma. Daugybė žmonių, ypač rytais, kosti ir šnirpščia per nosį nešvarumus, kuriuos organizmas stengiasi pašalinti. Peršalimai tik paskatina šį procesą. Gleivėtos išskyros gali kauptis bet kuriuose vidiniuose audiniuose ir jų būvimas rodo, kad organizmas yra užterštas. Kūnas, valydamas save, išskiria gleives. Vartojant vaistus nuo skrepliavimo ir kitų nemalonių išskyrų, organizmas praranda galimybes išsivalyti. Tačiau nepašalinus užsiteršimo priežasčių, visi nešvarumai, likę kūne, vis tiek bus pašalinti kokios nors ligos forma. Moterys turi papildomą organą - gimdą, kurios pagalba kas mėnesį šalinami šlakai iš kūno, ir tai vadinama menstruacijomis.
Tiesos šalininkai gali būti melagiais
Beveik niekas net neabejoja, kad kraujavimai iš gimdos yra norma. Mąstantys žmonės užduotų klausimus:
1. Kokia menstruacijų fiziologija?
2. Ar menstuacijos yra būtinos ovuliacijos palydovės?
3. Kodėl ne visoms moterims būna menstruacijos?
4. Kokia menstruacijų funkcija?
Moterys ir gyvūnų patelės, gyvenančios harmonijoje su gamta, menstruacijomis iš vis neserga arba serga labai retai. Laukinių gyvūnų patelėms nebūna menstruacijų, tačiau, jeigu jas sugauti ir laikyti namų sąlygomis, maitinti "žmogiškuoju" maistu ir suteikti civilizacijos buitį - tuomet pas jas atsiranda mėnesinės. Jeigu organizmo užterštumas toksinais didesnis, nei jo sugebėjimas juos pašalinti per tam skirtus organus, tuomet organizmas kaupia savyje šlakus ir, stengdamasis išgyventi, talpina juos tuose organuose ir audiniuose, kur jam atrodo protingiausia, iš kur vėliau šias atliekas bus galima pašalinti; tai - žaizdos, silpni organai ir t.t. Juose vėliau atsiranda ligos - organų uždegimai: apendicitas, kolitas, nefritas, tonzilitas ir t.t. Tokios ligos reiškia, kad pažeista vieta perpildyta toksinais, kurių organizmas nesugebėjo pašalinti.
Baltosios - organizmo užterštumas
Terminu "baltosios" vadinamos baltos spalvos išskyros, kurios šalinamos per makšties ertmę uždegiminio proceso ir lytinės gleivinės dirginimo metu. Pastovus toksinų šalinimas alina organizmą. Šalinimo kanalai blokuoti. Visi šalinimo organai perkrauti ir dirba avariniu režimu. Visas kūnas kenčia nuo nesveiko gyvenimo būdo, kuris sukelia organizme pastovų užsiteršimą ir šalinimo procesą.
Baltosios atsiranda dėl netinkamos mitybos, kurios pasekoje organizme gaminasi per daug rūgšties. Mėsa, žuvis, duona, pieno ir grūdiniai produktai per daug "rūgština" organizmą. Gydytojas Katleris teigia, kad normali kraujo būklė yra šarminė. Liga - tai organizmo apnuodijimas rūgštimis (acidozė) ir šlakais (toksikozė). Mūsų organizmas pritaikytas maitintis tik vaisiais, daržovėmis, riešutais ir sėklomis, kas visiškai sutvarko rūgščių ir šarmų balansą, o sujungiant tokį maitinimąsi su teisingu gyvenimo būdu - visiškai pašalinamas užterštumas, ko pasekoje ir valymasis.
Ar kraujavimas mėnesinių metu yra normalus reiškinys?
Knygoje "Moters degeneracija ir regeneracija" daktaras Klementsas pažymi, kad mums giliai įdiegti du įsitikinimai, kuriuos dar palaiko ir medicinos mokslas. Pirma - tai, kad menstruacijos yra nešvaraus kraujo pašalinimas ir antra - kad šis procesas yra būtinas giminės pratęsimui.
Menstruacijos - tai patologinis kraujo išsiliejimas, ir niekas iš pasaulio autoritetų negali sėkmingai pagrįsti, kad šis reiškinys yra normalus. Žymių ginekologų tarpe vyrauja nuomonė, atitinkanti antikinio mokslo požiūrį. Jie surinko daugybę įrodymų, kad menstruacijos - kraujavimas, kenksmingas organizmui, vedantis į gyvybinių skysčių praradimą. Ginekologas Loentalis tvirtina, kad menstruacijos - tai patologija ir liga, kuria moterys perserga ir lieka sveikos. Menstruacijų kraujo švarumo laipsnis toks pat, kaip ir kituose organuose šiuo periodu. Bet jeigu moters kraujas būtų normalios būklės, tai menstruacijos neprasidėtų. Būtent apnuodytas kraujas nuodija visą organizmą dar iki mėnesinių prasidėjimo, o kartu ir vidurių užkietėjimo, silpnumo, raumenų suglebimo. Ir tai toli gražu nėra normalu. Kraujo kokybė priklauso nuo cheminės toksinų formulės. Ryškiai raudonas be kvapo kraujas rodo, kad vyraujantys dirgikliai yra blogas cukraus ir krakmolo pasisavinimas. Jeigu kraujas - tamsus, turi kvapą, tirštas, su sukrešėjusiomis masėmis, reiškia čia kalti nuodai, kurie atsirado nesėkmingo pūvančių baltymų virškinimo pasekoje. Valgant kiaušinius, sūrius, mėsą, kraujas ima dvokti. Nuo tokios cheminės atakos gimda, kurios esminė funkcija yra gimdymas, gali tapti šlakų šalinimo organu. (Dr. Bieler)
Kuo labiau užterštas kūnas, tuo gausesnės ir ilgesnės mėnesinės. O jeigu organizmas tampa švarus, menstruacijos dingsta, ir kas mėnesį pasirodo tik nežymios išskyros, parodančios, kad įvyko ovuliacija. Daugeliui moterų, kurios gyvena natūralų higienišką gyvenimo būdą, menstruacijos išnyksta.
Knygoje (Talks to My Patients ) R.B. Gleason mokslų daktarė rašė: "... tvirtinimas, kad menstruacijos yra liga, sukuriama neteisingu gyvenimo būdu, priimamas kaip erezija, kaip kad viduramžiais teiginys, jog saulė nesisuka apie žemę. Eilę amžių žmogus pažeidinėjo gamtos įstatymus taip, kad šiandien gydytojai sveikais vadina žmones, kurie kenčia nuo nutukimo, nešioja akinius, vartoja papildus ir nuolankiai laukia "neišvengiamos" senatvės ligų. "
Menstruacijos ir ovuliacija - du skirtingi procesai
Yra žinoma daugybė atvejų, kai moterys, neturėdamos menstruacijų, gimdo vaikus. Yra atvejų, kai pradėjus natūralų gyvenimo būdą, joms išnykdavo mėnesinės, tačiau jos pastodavo ir gimdydavo vaikus natūraliomis sąlygomis, net gi be skausmo. Ovuliacija - tai normalus gamtos suteiktas procesas, o menstruacijos - tai ligota būsena, kuri atsiranda maždaug 14 - oje dienoje po ovuliacijos, nes moters kūnas - silpnas ir užterštas. Jokia organizmo funkcija neturi iššaukti kraujavimo. Sveikoms moterims ovuliacija vyksta be menstruacijų. Silpni pilvo ertmės raumenys, nusilpęs organizmas skatina kraujavimus. Po ovuliacijos vyksta gleivinės apvalkalo, dengiančio gimdos sieneles, suplonėjimas - pasiruošimas apvaisinimui. Jeigu tai neįvyksta, šis suplonėjusios gleivinės apvalkalo sluoksnis nuslenka. Silpnos moters organizme šis procesas lydimas mažų kapiliarų kraujavimais, kurie susiformavo vėl gi dėl apvaisinimo. Iš sveikų moterų organizmo šis apvalkalas pasišalina laukan kaip mažas gleivių kiekis. Maži kapiliarai išnyksta, ir vėl prasideda ruošimasis apvaisinimui. Dėl labai nusilpusio ir užteršto moters organizmo kapiliarų sienelės yra silpnos - prasideda gimdos kraujavimas - patologija, kuri, įgavusi didžiulį mastą, yra laikoma normaliu reiškiniu. "
Atsiprašau, kad nelabai "į temą... "