Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek išleidžiam vaikų poreikiams ?

QUOTE(rainiukas @ 2008 12 17, 03:18)
Ten visiems - ir vaikams, ir suaugusiems. Sunkiau rasti man rodos mazesniu dydziu - 26,27. Bent jau kai as ieskau tokiu, tai visur nuo 31 visokiu modeliu ir kainu blush2.gif


Ačiū, reikės pasidairyti. Žiemai jau aprūpinau, bet gi kiek čia liko - ir pavasaris ateis, reikės kokio lengvesnio apavo vaikams. Apie save jau tyliu: dažniausiai pavyksta peršokti iš žieminių tiesiai į vasarinius biggrin.gif

QUOTE(Viktute @ 2008 12 17, 12:30)
taip, visada atsiranda, kas nukreipia tema netinkama linkme  drinks_cheers.gif  , is pasidalinusiu sioje temoje sumomis ir patirtimi vienisu mamyciu nei viena nesake, kaip gi cia isreikalauti is tevelio, kad dar daugiau poreikiu pas vaika atsirastu  bigsmile.gif
o i tokius pasisakymus geriau nekreipti demesio  mirksiukas.gif


Sutinku. Visose temose, ne tik apie vaikus ir jų išlaikymą, atsiranda parėkaujančių, o čia dar atsiranda ir įsitikinusių, kad kitos rėkauja... doh.gif
Taigi, dalinamės toliau informacija ir nkreipiam dėmesio į rėksnius biggrin.gif
Atsakyti
O man dabar kita problema - KELNES doh.gif Dzinsai netinka, nes traukia salti ( nors ir su pasiltinimu kiausiukai sala ), o su treningais i mokykla prie liemenes uniformines nei sis nei tas. Vienas radau velvetines su pasiltinimu, o kitas tokias klasikines siltas, bet ju neuztenka, nes gryzta slapias ir purvinas, isskalbus neisdziuva doh.gif Jei kas matet pigiai Kaune praneskit bigsmile.gif
Atsakyti
Kelnes labai geras pirkau pernai Gariūnuose vyresniąjai - juodos, tokios tvirtos medžiagos, su pašiltinimu. Gaila, dabar jau siauros.
O šiaip maniškės su džinsais, ir aš su džinsais, nešalta kol kas...
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2008 12 17, 14:45)
Kelnes labai geras pirkau pernai Gariūnuose vyresniąjai - juodos, tokios tvirtos medžiagos, su pašiltinimu. Gaila, dabar jau siauros.
O šiaip maniškės su džinsais, ir aš su džinsais, nešalta kol kas...


Tai as Kauno bazej pirkau bet kaina ~70 lt doh.gif dabar sake 95 lt
O matai pas mus buvo kiausiuko uzdegimas, vos ne vos ligoninei issisukom be operacijos, pragulejom savaite su lasalinem ir turiu instrukcija kaip saugoti ta sudetinga vyriska beda biggrin.gif Kadangi nuo ko atsirado uzdegimas neaisku ( ar susimuse ar... ) tai ir patarimu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rykute: 17 gruodžio 2008 - 13:51
QUOTE(zarazna @ 2008 12 17, 10:38)
Jaučiasi kartais tokia tendencija, pastebiu ir aš tai, tačiau patikėk tikrai ne visos vienišos mamos  jaučiasi gerai  tik žinodamos, kad ex moka "iš paskutiniųjų"...  biggrin.gif
Visur yra visokių žmonių. Neskirstykim jų į stalčiukus - kiekvienas individualus. Tai daugiau priklauso ne nuo šeimyninio statuso, o nuo žmogaus polinkio kaltinti kitus. Kas taip daro - visada kaltins kitą kas tai bebūtų - ex, valdžią, ar forumietę, kuri išdrįso tai parašyti  biggrin.gif

mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Viktute @ 2008 12 17, 13:30)
taip, visada atsiranda, kas nukreipia tema netinkama linkme  drinks_cheers.gif  , is pasidalinusiu sioje temoje sumomis ir patirtimi vienisu mamyciu nei viena nesake, kaip gi cia isreikalauti is tevelio, kad dar daugiau poreikiu pas vaika atsirastu  bigsmile.gif
o i tokius pasisakymus geriau nekreipti demesio  mirksiukas.gif

Persiprasom uz temos "sugadinima",potemes"is vyru to nereikalaujam"neuzmaciau cool.gif skaiciuokite toliau,poreikiai juk auga mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2008 12 17, 13:40)
O man dabar kita problema - KELNES  doh.gif  Dzinsai netinka, nes traukia salti ( nors ir su pasiltinimu kiausiukai sala ), o su treningais i mokykla prie liemenes uniformines nei sis nei tas. Vienas radau velvetines su pasiltinimu, o kitas tokias klasikines siltas, bet ju neuztenka, nes gryzta slapias ir purvinas, isskalbus neisdziuva  doh.gif  Jei kas matet pigiai Kaune praneskit  bigsmile.gif


butinai paziurek turguje. as pries metus kai ieskojau, tai vos radau savo tada dar 3-meciams (po 35-40 Lt/vnt.), bet labai daug maciau vyresnio amziaus berniukams (nes tamsiu spalvu) neperslampamas su pasiltimu keles, o jei kelias poras pirksi pakeitimui, tai dar ir pasideret galima mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(jawa13 @ 2008 12 17, 14:18)
potemes"is vyru to nereikalaujam"neuzmaciau cool.gif


nes ne to ieskojot mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jawa13 @ 2008 12 17, 15:18)
Persiprasom uz temos "sugadinima",potemes"is vyru to nereikalaujam"neuzmaciau cool.gif skaiciuokite toliau,poreikiai juk auga mirksiukas.gif


Kol neskaiciavau tai net neisivaizdavau, kad tiek iseina butent vaikui. Ir skaiciuosiu toliau, kad gal kurioj vietoj rasiu kaip pataupyti..
O del vyru jau n kartu jau rasyta, kad dauguma mamu cia negauna nei tu
200-150 lt, is visvien isleidzia butent tiek kiek suskaiciavo.
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2008 12 17, 14:56)
Kol neskaiciavau tai net neisivaizdavau, kad tiek iseina butent vaikui. Ir skaiciuosiu toliau, kad gal kurioj vietoj rasiu kaip pataupyti..


Maniškės jau prie vyresnių, tai kartais ir kartu susėdam prie to skaičiavimo, ir jos pasiūlo, kur galima "nukirpt", kad kitur galėtume "priklijuot". Svarbiausia, kad prioritetai sutampa, tada vaikams ir klausimų nekyla, kodėl to ar ano negaliu nupirkt, ar bent jau ne tą mėnesį.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2008 12 17, 16:58)
Maniškės jau prie vyresnių, tai kartais ir kartu susėdam prie to skaičiavimo, ir jos pasiūlo, kur galima "nukirpt", kad kitur galėtume "priklijuot". Svarbiausia, kad prioritetai sutampa, tada vaikams ir klausimų nekyla, kodėl to ar ano negaliu nupirkt, ar bent jau ne tą mėnesį.


Kaip tau jau gerai. Aš taip laukiu tų laikų, kada jau bus galima su vaikais "žmoniškai" išsiaiškinti poreikius ir galimybes.
Atsakyti
6 m. mergaitei:
Mokestis už daželį +/- 150 lt/mėn
Dainavimo studija 35 lt/mėn
Šokių būrelis darželyje 30 lt/mėn
Paruošiamoji grupė ir pianino pamokos muzikos gimnazijoje 130 Lt/mėn
Transportas į darželį, musikos mokyklą (gyvenam rajone)
Maistas, apranga, vaistai ir vitaminai, lavinimo išlaidos- per mėnesį minimaliai 800 lt. Teismas priteisęs 250 lt, kurių negaunam nei lito, bet ir nelaukiam.
Atsakyti
QUOTE(ravesa @ 2009 01 26, 10:08)
6 m. mergaitei:
Mokestis už daželį +/- 150 lt/mėn
Dainavimo studija 35 lt/mėn
Šokių būrelis darželyje 30 lt/mėn
Paruošiamoji grupė ir pianino pamokos muzikos gimnazijoje 130 Lt/mėn
Transportas į darželį, musikos mokyklą (gyvenam rajone)
Maistas, apranga, vaistai ir vitaminai, lavinimo išlaidos- per mėnesį minimaliai 800 lt. Teismas priteisęs 250 lt, kurių negaunam nei lito, bet ir nelaukiam.


Kaip faina kai mamos taip lavina savo vaikus thumbup.gif tai ne mano vyro buvusi zmona tundra pati save lavina nail.gif , o vaiko niekur neleizia tevas kaip buvo nuvedes i muzikos mokykla paejo metus motinele pradejo sakyti vaikui sudas is taves ne daininke bus taip vaikui upas ir nukrito mokytis dainuoti nors jai nereikejo nei cento prideti del vaiko balso lavinimo bash.gif
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2008 12 02, 17:52)
Aš nežinau kiek išleidžiu medinukui. Kas savaitę duodu 10Lt "dienpinigių". Netoli šimto - pusryčiai mokykloje, pietūs kol kas nemokami. Vakarienė - kaip pasiseks, arba pusfabrikačiai, arba kažkas pagaminto.
Drabužiams išeina nemažai. Bet... na todėl, kad kai kam patinka vaikščioti po paduotuves ir pirkti. Kai išeinu aš su medinuku, tai einame į vieną ir stengiamės nupirkti viską bent jau sezonui.
Buvo vienas mokamas būrelis - nebeina. Į Baseiną eina per mokyklos kūno kultūros pamoką - kartą per savaitę penki Lt.

Tikrai nežinau kokia ta suma gaunasi. Bet kol kas yra iš ko tą sumą mokėt.
Papildyta:
Šita... nesiruošiu aktyviai dalyvauti diskusijoj, tiesiog norėjau palaikyti temą.


Jeigu jus ne daug išleidžiate, tai nereiškia, kad to arano nereikia. Mano ex. (dar kai mes gyvenome kartu) tik šalia stovėjo, kai aš už viską mokęjau, jam tuomet irgi atrodė, kad "mes" nedaug išleidžiame, nors faktiškai aš vaikui 1000kas mėn. iįleisdavau. Dabar tą suma padaugėjo, nes vaikas pradėjo norėti "to" ir "ano", saikingai lepinant plius , kadangi tėvas vaikų gyvenime iš vis nedalivauka esu priversta pakloti apie 1000lt/mėn. auklėj.
man vienam vaikui 2000 išeina.
Atsakyti