Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek išleidžiam vaikų poreikiams ?

QUOTE(Viktute @ 2008 12 16, 14:53)
as vaikams ziemai perku odinius su naturaliu kailiu batus, dydis toks, kad tilptu ir su silta kojine, o kiekvienam sezonui kiekvienas mano vaikas turi po kelias striukes  smile.gif


Apie tai ir kalba-kiek iperku, tiek moku, o vienisos nors ir neiperka, bet per galva verciasi, net skolinasi, kad nupirktu neiperkamus (neaisku, ar jie geresni), is ko paskiau ir susidaro tukstanciai. Taip turbut bandoma parodyti, kad "vaikui atiduodu viska", o uzaugus dar ir prikisama - "as tave viena uzauginau, aukojausi, koks tu nedekingas...". O kam to reikia, jei galima be auku? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rainiukas @ 2008 12 16, 15:00)
..turbut bandoma parodyti, kad "vaikui atiduodu viska", o uzaugus dar ir prikisama - "as tave viena uzauginau, aukojausi, koks tu nedekingas...". O kam to reikia, jei galima be auku? smile.gif


tik nereikia galvoti, kad vienisos aukojasi tongue.gif as, asmeniskai, jei vel tureciau rinktis, rinkciausi lygiai ta pati, t.y. gimdyciau. as esu savo vaikams dekinga, kad juos turiu, o ne jie man, kad juos pagimdziau. su jais jauciuosi daug laimingesne, o visa kita tik buitis, kuria gali iveikti kiekvienas suauges ir subrendes zmogus. garantuoju, kad taip galvoja dauguma vienisu mamyciu, nes vaikas yra pats artimiausias draugas.
tik is keliu moteru man teko girdeti priekaistus vaikams (kelios mano drauges buvo sie vaikai) del to, kad jos neva padare dideli darba, suteikdamos gyvybe..galiu pasakyti, kad tai buvo pilnoje seimoje. o priekaistauti gali ir nieko nedaves zmogus, tam daug proto nereikia. bet vel gi, nesu cia tam, kad kurciau ar palaikyciau kvailus steriotipus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktute: 16 gruodžio 2008 - 15:17
QUOTE(rainiukas @ 2008 12 16, 16:00)
Apie tai ir kalba-kiek iperku, tiek moku, o vienisos nors ir neiperka, bet per galva verciasi, net skolinasi, kad nupirktu neiperkamus (neaisku, ar jie geresni), is ko paskiau ir susidaro tukstanciai. Taip turbut bandoma parodyti, kad "vaikui atiduodu viska", o uzaugus dar ir prikisama - "as tave viena uzauginau, aukojausi, koks tu nedekingas...". O kam to reikia, jei galima be auku? smile.gif


Na cia dar nei viena neparase, kad isleidzia tukstancius unsure.gif Vidurkis 1000 lt. As pasiskaiciavau mano gavosi siuo metu 1200 lt, nes darem remonta, rasomo stalo lovos ir spintos reikejo, i pirma klase isejom. Dar atostogos Klaipedoj ir prie ezero sodyboi (uz gyvenama plota nemokam). Pries tai kol ejo i darzeli ir poreikiai buvo menkesni, rubai treningai ir t.t. dienpinigiu nereikejo, nebuvo bureliu, varzybu... buvo apie 900 lt vidurkis.
Manau iki paauglystes sie skaiciai turetu + - nesikeisti.
Alimentu negaunu jau metai laiko ir skiriu kiek galiu, jei negaliu atidedu kitam menesiui, o kai kur padeda seneliai.
Atsakyti
QUOTE(rainiukas @ 2008 12 16, 14:49)
Nu jei nepiktai ir apie tuos batus biggrin.gif Nupirkau naujus batukus savo mazajam is Reno, labai man patinka sita parduotuve. Su tipo goretexu (kitaip vadinasi bet esme ta pati), vokiski. Per ispardavima pirkau, 35 mokejau. Be nuolaidos 70 kainuoja. Ziemai tikrai uzteks, dar zieminius turim uz 130 is ten pat, odiniai (irgi pirkau su nuolaida). Itariu, kad su musu ziemom neprireiks tokiu siltu, kur kojos prakaituoja 4u.gif

Na jei apie batus - mano vyresnėlio vienuolikamečio koja 41, žieminius batus pirkau 42 dydį doh.gif - už 70Lt naujų neįperku, be to, gaila vienai žiemai, nes kitai vargu ar tiks. Pirkau nenaujus, todėl pigiau (berod 60Lt). Bet - kai buvo pasnigę supratau, kad su vienais batais ilgai netrauks. Jei bus žiema, reiks dar vienų. Tai viena - atrodo, daiktus perki pataupydamas, bet jų reikia ne vienų. Jau neskaičiuoju kiek kelnių reikia. O išlaidos gaunasi didelės dėl paprastų priežasčių - labai dažnai yra papildomų. Važiuoja į ekskursiją - visada 40-50Lt reikia (apie 30-35Lt vien rinkliava), vaikšto į baseiną - vien šį mėnesį teko pirkti naujas šlepetes, naujas maudymosi kelnaites ir už maikutę varžyboms 15Lt. O dar Kalėdos - Kalėdinės dovanos klasiokui/ei (keičiasi dovanomis). Kitą mėnesį teks mokėti už pusmetį treniruočių. Ir kiekvieną mėnesį atsiranda tų nekasdienįų išlaidų - tai buvo pirmoji komunija, tai stovykla, trumpas poilsis prie jūros, tada pasiruošimas rugsėjui, tada mokesčiai už baseiną ir t.t. Jau nekalbu apie pastoviai perkamus rūbus, nes kiekvienam beveik sezonui vis reikia naujų - pats augimas dabar, o kelnes nuplėšo... Ir per išpardavimus nupirkti rūbus sunku, nes jie sezono pabaigoje būna. Rizikuoju kartais, pvz., kokią striukę perku, bet su batais nedarau taip. Ir vis tiek finale 800-900Lt visada išleidžiu kiek skaičiavau. Neišlaidaudama...
Atsakyti
Vat ir aš jau norėjau sakyti, kad vaikams batus perku RENO, tačiau matau mane jau aplenkė, matyt ne aš viena tą gerumą jau atradau. Batukai ten tikrai kokybiški, daug nuolaidų. Paskutinis pirkinys - aulinukai (dirbtinė oda) su kailiu dukrai už 49 Lt. Pats tas mūsų žiemoms, neperšlampa net jei drėgna ir pakankamai šilti. Pigiau nei maximoje... bigsmile.gif

Atsakyti
QUOTE(zarazna @ 2008 12 16, 18:16)
Vat ir aš jau norėjau sakyti, kad vaikams batus perku RENO, tačiau matau mane jau aplenkė, matyt ne aš viena tą gerumą jau atradau. Batukai ten tikrai kokybiški, daug nuolaidų. Paskutinis pirkinys - aulinukai (dirbtinė oda) su kailiu dukrai už 49 Lt. Pats tas mūsų žiemoms, neperšlampa net jei drėgna ir pakankamai šilti. Pigiau nei maximoje...  bigsmile.gif


Nu kiek ten teko ieskoti arba ismieru nera arba viskas mergaitem doh.gif Man patiko zygio batai ir walking..
Atsakyti
Aš kol kas randu abiems... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rainiukas @ 2008 12 16, 15:00)
Apie tai ir kalba-kiek iperku, tiek moku, o vienisos nors ir neiperka, bet per galva verciasi, net skolinasi, kad nupirktu neiperkamus (neaisku, ar jie geresni), is ko paskiau ir susidaro tukstanciai.


Nei viena tokia bent jau čia nepasisakė... g.gif

QUOTE(Viktute @ 2008 12 16, 15:11)
tik nereikia galvoti, kad vienisos aukojasi  tongue.gif  as, asmeniskai, jei vel tureciau rinktis, rinkciausi lygiai ta pati, t.y. gimdyciau. as esu savo vaikams dekinga, kad juos turiu, o ne jie man, kad juos pagimdziau. su jais jauciuosi daug laimingesne, o visa kita tik buitis, kuria gali iveikti kiekvienas suauges ir subrendes zmogus. garantuoju, kad taip galvoja dauguma vienisu mamyciu, nes vaikas yra pats artimiausias draugas.


Va po tokiais žodžiais ir aš pasirašyčiau drinks_cheers.gif
Mano ex vaikų nenorėjo, jei dėl pirmo dar tylėjo, tai dėl antro - protestavo ir siūlė abortą, o man vaikai yra džiaugsmas ir Dievo dovana, kiek tai bekainuotų darbo ir bemiegių naktų.

QUOTE(Rykute @ 2008 12 16, 15:18)
Na cia dar nei viena neparase, kad isleidzia tukstancius  unsure.gif  Vidurkis 1000 lt. As pasiskaiciavau mano gavosi siuo metu 1200 lt, ...


Praeitą mėnesį ir man panašiai gavosi - po 1240 abiems, nes pirkau vaikams puspalčius, buvo mažosios gimtadienis, ekskursija, na ir namie šį tą tvarkomės, kas griūva...

QUOTE(zarazna @ 2008 12 16, 17:16)
Vat ir aš jau norėjau sakyti, kad vaikams batus perku RENO, tačiau matau mane jau aplenkė, matyt ne aš viena tą gerumą jau atradau.


Ar ten būna visokių dydžių, ar tik vaikiškų? Maniškės nešioja 38-39 ir 40-41.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2008 12 16, 23:32)
Ar ten būna visokių dydžių, ar tik vaikiškų? Maniškės nešioja 38-39 ir 40-41.

Ten visiems - ir vaikams, ir suaugusiems. Sunkiau rasti man rodos mazesniu dydziu - 26,27. Bent jau kai as ieskau tokiu, tai visur nuo 31 visokiu modeliu ir kainu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktute @ 2008 12 16, 15:43)
panasiai 1000 Lt/men. vidutiniskai isleidzia visos, tad nera is pirsto lauzti pinigai, kaip atrodo tiems, kas neskaiciuoja. kas del batuku kainu, tai pries kelis metus uz 100 dar galima buvo nusipirkti batu, dabar uz tokia kaina nusipirksi tik, jei tau kas atvez uz savikaina, gal todel ir susidaro ispudys, kad kainos pasikeicia tik po skyrybu  4u.gif

o kas del temos, jos pavadinimas yra toks, koks yra ir nereikia jo perfrazuoti. nebent galite atidaryti nauja tema. galite uzsukti ir i tema "Kaip issireikalauti alimentu", jei Jums tai aktualu

Batukai buvo tik pvz,atsiranda ir kitokiu "butinybiu",niekam nieko neprimetu,ir palaikau mau puse mirksiukas.gif "Perfrazavau"tema sau,nieskau kur issirekt,tiesiog norejau pasisakyti,nes tema man atrode "linkus"i tai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jawa13 @ 2008 12 17, 09:57)
nes tema man atrode "linkus"i tai smile.gif


Jaučiasi kartais tokia tendencija, pastebiu ir aš tai, tačiau patikėk tikrai ne visos vienišos mamos jaučiasi gerai tik žinodamos, kad ex moka "iš paskutiniųjų"... biggrin.gif
Visur yra visokių žmonių. Neskirstykim jų į stalčiukus - kiekvienas individualus. Tai daugiau priklauso ne nuo šeimyninio statuso, o nuo žmogaus polinkio kaltinti kitus. Kas taip daro - visada kaltins kitą kas tai bebūtų - ex, valdžią, ar forumietę, kuri išdrįso tai parašyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jawa13 @ 2008 12 17, 07:57)
"Perfrazavau"tema sau,nieskau kur issirekt,tiesiog norejau pasisakyti,nes tema man atrode "linkus"i tai smile.gif


taip, visada atsiranda, kas nukreipia tema netinkama linkme drinks_cheers.gif , is pasidalinusiu sioje temoje sumomis ir patirtimi vienisu mamyciu nei viena nesake, kaip gi cia isreikalauti is tevelio, kad dar daugiau poreikiu pas vaika atsirastu bigsmile.gif
o i tokius pasisakymus geriau nekreipti demesio mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktute: 17 gruodžio 2008 - 12:31