Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek išleidžiam vaikų poreikiams ?

QUOTE(Miaška @ 2008 12 15, 14:25)
- Nauda yra. Jei mamytė pasisako, kad nuperka mokyklines prekes rugsėjį už 100 Lt - norisi sužinoti, kaip jai tai pavyksta, ir gal kažką prisitaikyti sau. Tas pats su rūbais, apavu, pavalgymu... Juk galima patirtį įgyti ne tik per praktiką, o ir pasinaudoti kitų jau išbandytais būdais mirksiukas.gif
Kitas dalykas: kažkam gal pravers tie mūsų skaičiukai ruošiant kokius nors popierius dėl vaikų išlaikymo. Juk sunku viską prisiminti ir numatyti vienu prisėdimu.


Tada tema turėtų būti, ne kiek išleidžiame, o kaip biggrin.gif
Matai, teismui reikia pagrįsti savo išlaidas (beje, tam ir skaičiuoju jas biggrin.gif ), o ne bendrai, tad kitų skaičiavimai mažai padės... Ir aplamai labai sveika susiskaičiuoti konkrečias išlaidas, tada daug geriau galima planuoti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zarazna @ 2008 12 15, 12:34)
Tada tema turėtų būti, ne kiek išleidžiame, o kaip  biggrin.gif
Matai, teismui reikia pagrįsti savo išlaidas (beje, tam ir skaičiuoju jas  biggrin.gif ), o ne bendrai,  tad kitų skaičiavimai mažai padės... Ir aplamai labai sveika susiskaičiuoti konkrečias išlaidas, tada daug geriau galima planuoti  ax.gif


Tada galima temą modifikuoti į "kiek ir kaip" biggrin.gif

O dėl pagrindimo teismui - kai kasdien skaičiuoji viską, tai atsirinkti nesunku, bet neskaičiuojančioms tai pagelbėtų susidėlioti ir padėtų prisiminti. Gal biggrin.gif
Atsakyti
Ar tiesa,kad tevas alimentu turi tiek moketi,kiek ir vaiko motina gali skirt jo islaikymui??
Atsakyti
QUOTE(Jankeliukas @ 2008 12 15, 17:50)
Ar  tiesa,kad tevas  alimentu  turi  tiek moketi,kiek  ir  vaiko  motina  gali  skirt jo  islaikymui??


Netiesa.Tėvai moka proporcingai pagal turtinę padėtį.Bent jau taip turėtų būti. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gingilis @ 2008 12 15, 19:41)
Netiesa.Tėvai moka proporcingai pagal turtinę padėtį.Bent jau taip turėtų būti. biggrin.gif

Tai taip iseinna,jai motina dirba puse etato ir gauna 600lt,i rankas o tevas uzdirba 2500lt,tai tevas moka 500lt,vaikui ??man atrodo kad praprcingai kiek vienas gali skirt tiek ir kitas g.gif g.gif
Atsakyti
nezinau, kaip lt, bet jav islaikymas skaiciuojamas pagal pajamas, kiekviena valstija turi savo apskaiciavimo formule, i kuria itraukiamos islaidos ir pajamos, vaikas turi teise gyventi taip gerai kaip gyvena jo tevai/tevas
Atsakyti
QUOTE(Viktute @ 2008 12 02, 21:53)
beprasme tema ir beprasmi gincai, todel kad kiekvienas pats nustato kas yra jam ir jo vaikui norma, o kas yra per daug

Diskusija yra temoje"vaika auginu viena",tad as visa tai perfrazuociau i "kiek issireikalauti is tevo,kad pakaktu vaiko islaikymui",o tada ir prasideda...Batukai uz 200lt,nors gyvenant su teveliu jie buvo perkami uz 100lt,toliau...Rasiklis uz 20lt,t.y 2kart brangiau,ir t.t Klausimas:kodel vaiko poreikiai padideja po skyrybu?Taip isdalinama moraline zala?
p.s As dukrai isleidziu per menesi maziau nei 1000lt.I tai ieina burelis,keliones,kinas/teatras.
Atsakyti
QUOTE(jawa13 @ 2008 12 16, 12:59)
Diskusija yra temoje"vaika auginu viena",tad as visa tai perfrazuociau i "kiek issireikalauti is tevo,kad pakaktu vaiko islaikymui",o tada ir prasideda...Batukai uz 200lt,nors gyvenant su teveliu jie buvo perkami uz 100lt,toliau...


drinks_cheers.gif Sito ir as meginau klausti, bet kazkaip vienisos mamo tai supranta kaip izeidima ir nesigaudyma kainose. Kai gyveni su vyru, tai uztenka tiek, kiek yra, o kai ya is ko reikalauti, tai kodel gi ne...
Atsakyti
Mano vaiko islaidos keiciasi tik nuo mano finansines geroves, nes issiskyrem dar nesulauke vaiko ir iki triju metu nemokejo nei 1 ct.
Kol mano finansai buvo skurdus, mane su lelium islaike mano tevai, kai atsistojau ant koju islaikau pati mus, bet poreikiai isaugo kartu su vaiku ir ekonomika.
Is musu tevelio neissireikalausiu daugiau, net ir noredama, nes ir tu 200 lt nemoka, bet jei tevas uzdirba daugiau ir gali skirti VAIKUI daugiau kodel taip nedaroma ???? O kai mama uzdirba daugiau tai ji vaikui tikrai skiria daugiau, ir lavinimui ir pramogom, ir visai kitai gyvenimo kokybei...
Atsakyti
QUOTE(jawa13 @ 2008 12 16, 12:59)
Diskusija yra temoje"vaika auginu viena",tad as visa tai perfrazuociau i "kiek issireikalauti is tevo,kad pakaktu vaiko islaikymui",o tada ir prasideda...Batukai uz 200lt,nors gyvenant su teveliu jie buvo perkami uz 100lt,toliau...Rasiklis uz 20lt,t.y 2kart brangiau,ir t.t Klausimas:kodel vaiko poreikiai padideja po skyrybu?Taip isdalinama moraline zala?
p.s As dukrai isleidziu per menesi maziau nei 1000lt.I tai ieina burelis,keliones,kinas/teatras.


panasiai 1000 Lt/men. vidutiniskai isleidzia visos, tad nera is pirsto lauzti pinigai, kaip atrodo tiems, kas neskaiciuoja. kas del batuku kainu, tai pries kelis metus uz 100 dar galima buvo nusipirkti batu, dabar uz tokia kaina nusipirksi tik, jei tau kas atvez uz savikaina, gal todel ir susidaro ispudys, kad kainos pasikeicia tik po skyrybu 4u.gif

o kas del temos, jos pavadinimas yra toks, koks yra ir nereikia jo perfrazuoti. nebent galite atidaryti nauja tema. galite uzsukti ir i tema "Kaip issireikalauti alimentu", jei Jums tai aktualu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktute: 16 gruodžio 2008 - 14:45
QUOTE(Viktute @ 2008 12 16, 14:43)
kas del batuku kainu, tai pries kelis metus uz 100 dar galima buvo nusipirkti batu, dabar uz tokia kaina nusipirksi tik, jei tau kas atvez uz savikaina, gal todel ir susidaro ispudys, kad kainos pasikeicia tik po skyrybu  4u.gif


Nu jei nepiktai ir apie tuos batus biggrin.gif Nupirkau naujus batukus savo mazajam is Reno, labai man patinka sita parduotuve. Su tipo goretexu (kitaip vadinasi bet esme ta pati), vokiski. Per ispardavima pirkau, 35 mokejau. Be nuolaidos 70 kainuoja. Ziemai tikrai uzteks, dar zieminius turim uz 130 is ten pat, odiniai (irgi pirkau su nuolaida). Itariu, kad su musu ziemom neprireiks tokiu siltu, kur kojos prakaituoja 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rainiukas: 16 gruodžio 2008 - 14:50
QUOTE(Rykute @ 2008 12 16, 14:37)
Mano vaiko islaidos keiciasi tik nuo mano finansines geroves, ... poreikiai isaugo kartu su vaiku ir ekonomika.
...jei tevas uzdirba daugiau ir gali skirti VAIKUI daugiau kodel taip nedaroma ???? O kai mama uzdirba daugiau tai ji vaikui tikrai skiria daugiau, ir lavinimui ir pramogom, ir visai kitai gyvenimo kokybei...

Papildyta:
QUOTE(shiva1 @ 2008 12 16, 00:55)
vaikas turi teise gyventi taip gerai kaip gyvena jo tevai/tevas


drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(rainiukas @ 2008 12 16, 14:49)
Nu jei nepiktai ir apie tuos batus biggrin.gif Nupirkau naujus batukus savo mazajam is Reno, labai man patinka sita parduotuve. Su tipo goretexu (kitaip vadinasi bet esme ta pati), vokiski. Per ispardavima pirkau, 35 mokejau. Be nuolaidos 70 kainuoja. Ziemai tikrai uzteks, dar zieminius turim uz 130 is ten pat, odiniai (irgi pirkau su nuolaida). Itariu, kad su musu ziemom neprireiks tokiu siltu, kur kojos prakaituoja 4u.gif


kiekvienas perka tai, ka iperka 4u.gif
as vaikams ziemai perku odinius su naturaliu kailiu batus, dydis toks, kad tilptu ir su silta kojine, o kiekvienam sezonui kiekvienas mano vaikas turi po kelias striukes smile.gif
skubu nuraminti tuos, kurie dabar nores pasmaikstauti, kad geri batai ir papildomos striukes atsirado tik alimentu deka, kad tai neimanoma, nes alimentu negaunu jau ketvirtas menuo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktute: 16 gruodžio 2008 - 15:01