Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek išleidžiam vaikų poreikiams ?

QUOTE(Medinis @ 2008 12 12, 20:25)
Kai sveikatos problemos kils - jas gydys nemokamai.

Savo Medinuka auginate pagal sia filosofija?
Atsakyti
QUOTE(Llaume @ 2008 12 13, 11:38)
Savo Medinuka auginate pagal sia filosofija?


esu tikra, kad ne, pagal tokiu "Mediniu", kuriu daugiau nei puse LT (juk neveltui Lietuva pasizymi savo netolerancija kitatauciams, kitos religijos, kitos odos spalvos zmonems, kitaip besirengianciams, kitaip sveriantiems ir kt. gyvenimo buda pasirinkusiems), filosofija tik vienisos "k...os" turi auginti savo "ben...tus" pagal sia filosofija..
mielosios mamos, kurios vienos suteikiate savo vaikams ir dziaugsmus, ir dovanas, ir meile, ir pastogia virs galvos, vienos plesotes tarp darbo, asmeninio gyvenimo ir vaiko bureliu bei ligu, ar jums dar neatsibodo teisintis pries tokius pavirsutiniskus asmenis kaip Medinis & Co, kuriems visai nerupi jusu gyvenimas, kurie visiskai nenusiteikia keisti savo poziurio i jus? gal nebesivelkit i diskusijas su jais, nes nebeimanoma tapo lankytis siame skyrelyje be pykciu, nes bet kokia tema pradejus visur isimaiso tie, kurie tik nori igelti, pakeisti temos eiga, bet nepatarti, kurie nuo to, kad skaudina vienisas mamas savo pastabomis ir ironija, matyt, ne viena orgazma patyria. gal jau uztenka? i sveika diskusija cia net istolo nepanasu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktute: 13 gruodžio 2008 - 20:49
QUOTE(Llaume @ 2008 12 13, 11:38)
Savo Medinuka auginate pagal sia filosofija?

Kodel Medinio? Jei teisingai supratau, Medinis cia isdeste valstybes filosofija, kodel breketai nekompensuojami. Kazkaip liguistai piktai reaguojat i jo postus (netaikau asmeniskai pacituoto posto autorei), skaitykite tai kaip informacija ir ne daugiau. Niekur neradau, kad Medinis ka nors vadintu k...va ar pan. Pacios suteikiate sau kazkokias etiketes ir pacios rekaujate. Apie dantu kreivuma-mano sunus nesiojo plokstele del neteisingo sakandzio ir ji mums nekainavo. Vadinasi, ne viskas medicinoje kainuoja, buna visaip.
Atsakyti
O kokia diskusija skaitosi "sveika"? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zarazna: 14 gruodžio 2008 - 21:42
QUOTE(Medinis @ 2008 12 12, 19:25)
Kai sveikatos problemos kils - jas gydys nemokamai.

Galiu pasakyti dvejopai:

1. Jūs klystat.
2. Ši frazė yra klaidinga.

Negydo ir negydys. Yra nubrėžtos ribos, kurios, kaip ir įstatymo stulpas, yra labai plačios...

Turiu pasakyti, kad temos neskaičiau ir mano pasisakymas - ko gera, visai ne į temą.
Atsakyti
QUOTE(zarazna @ 2008 12 14, 21:41)
O kokia diskusija skaitosi "sveika"?  rolleyes.gif


sveika dieskusija - tai diskusija "i tema", o ne "i lankas". si tema vadinasi "Kiek isleidziam vaiku poreikiams?" (skaiciais ir patirtimi dalinasi vienisos mamos). dar nemaciau, kad butumete pasakiusi, kad viena auginate, o jei viena auginate, tai kad nurodytumete konkrecias sumas, kurias tenka isleisti kiekviena menesi vaiko poreikiams.
Papildyta:
QUOTE(Krysta @ 2008 12 14, 09:06)
Jei teisingai supratau, Medinis cia isdeste valstybes filosofija, kodel breketai nekompensuojami.


cia kalbama ne apie valstybes, o apie mamu filosofija, labai daznai Lietuvoje jos skiriasi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktute @ 2008 12 13, 21:44)

mielosios mamos, kurios vienos suteikiate savo vaikams ir dziaugsmus, ir dovanas, ir meile, ir pastogia virs galvos, vienos plesotes tarp darbo, asmeninio gyvenimo ir vaiko bureliu bei ligu, ar jums dar neatsibodo teisintis




nereikia buti aiskiaregiu, kad pajustum, jog tave vaikai su savo bureliais ir ligom uzkniso juodai...
Todel galiu paimt viena .
As ji ismokinciau rukyt ir gert alu.
Sedetume vakarais an suolo terasoj, kompa pasideje. Tabaluotume kojom ir rasytume idijotiskas zinutes forumuose...o po to zvengtume.
O kiek isleisciau jam, as neskaiciuociau. Nes jis butu mano draugas.


Atsakyti
QUOTE(Viktute @ 2008 12 15, 01:56)
sveika dieskusija - tai diskusija "i tema", o ne "i lankas". si tema vadinasi "Kiek isleidziam vaiku poreikiams?" (skaiciais ir patirtimi dalinasi vienisos mamos). dar nemaciau, kad butumete pasakiusi, kad viena auginate, o jei viena auginate, tai kad nurodytumete konkrecias sumas, kurias tenka isleisti kiekviena menesi vaiko poreikiams.
Papildyta:
cia kalbama ne apie valstybes, o apie mamu filosofija, labai daznai Lietuvoje jos skiriasi  4u.gif


Dėkui už garbę, kad sekate mano žinutes. O jei kažkaip praleidote - galiu pakartoti - auginau vaikus viena. Tiesa, dabar auginu jau ne viena, bet užtat vaikų padvigubėjo biggrin.gif.
Kadangi tema "kiek išleidžiame vaikų poreikiams", iškėliau esminį klausimą apie poreikių apskaičiavimo teisingumą - nes gali pasirodyti, kad realiai vaikams išleidžiama mažiau nei galvojama. Kaip jūs pasakėte - apie "mamų filosofiją". Argi tai ne į temą? bigsmile.gif Ne savo filosofija skaičiuojant reiktų remtis, o logika bei žiniomis.

Su Blondino "su skaičiais" pirmu sakiniu sutinku...
Atsakyti
QUOTE(blondinas Nr.104 @ 2008 12 15, 06:22)
nereikia buti aiskiaregiu, kad pajustum, jog tave vaikai su savo bureliais ir ligom uzkniso juodai...
<...>
O kiek isleisciau jam, as neskaiciuociau. Nes jis butu mano draugas.



QUOTE(zarazna @ 2008 12 15, 09:00)
Su Blondino "su skaičiais" pirmu sakiniu sutinku...

O aš sutinku su dviem pacituotais. Kartais mamos, beieškodamos galimybių vaikui nupirkti geresnius batus, geresnius žaislus, geresnius drabužius, pamiršta patį vaiką. Kai perki dovaną draugui, ji nebūtinai turi būti krūūta. Ji gali būti nuoširdi. Tas pat ir su vaikais. Jiems reikia turėti ką apkabinti prieš miegą. O iš kokios odos batai ne taip ir svarbu...
Atsakant į temą kiek išleidžiu vaikų poreikiams galiu atsakyti išleidžiu tiek, kiek mano vaikams reikia pagal mano galimybes. Vienam ta suma gali atrodyti išpi..dėjimas, kitam - ubagystė. Bet juk kalbame apie mano pinigus ir mano vaiką smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Krysta @ 2008 12 15, 11:40)
Tas pat ir su vaikais. Jiems reikia turėti ką apkabinti prieš miegą. O iš kokios odos batai ne taip ir svarbu...


O aš sakyčiau, kad reikia atrasti viduriuką, nes iš kokios odos batai - vis tik svarbu, kadangi kai žieminiai batukai nusidėvi per mėnesį ir vidury gruodžio tenka pirkti naujus arba paleisti vaiką vaikščioti su sportbačiais - ir nenorėdama į kokybę imsi kreipti dėmesį.
Apkabinti prieš miegą - tas būtina, bet pavalgyti po pamokų - būtina ne mažiau, apkabinimais gurgiančio pilvo nenutildysi. Aišku, likus savaitei iki algos nevalgiusi miegoti einu aš, stengiuosi, kad vaikai nors kažką graužiamo turėtų.
Ką noriu tuo pasakyt - nereikia pulti į kraštutinumus, ir apsiriboti vien dėmesiu arba vien pirkimu kažko superduper. Reikia ir vieno, ir kito.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2008 12 15, 13:56)
Ką noriu tuo pasakyt - nereikia pulti į kraštutinumus, ir apsiriboti vien dėmesiu arba vien pirkimu kažko superduper. Reikia ir vieno, ir kito.


Be abejonės taip.
O aš norėjau pasakyti dar ką kitą, kad jau turim tokį "kryžių" - auginti vaikus vienos, reikėtų stengtis mažiau piktintis tuo. Tiksliau kitais, kurie mąsto kitaip, o todėl dažnai ir gyvena kitaip. Taip, aš puikiai žinau, ką reiškia pavargti nuo darbo, parduotuvės, būrelių, ligų, tačiau niekada nekaltinau nieko dėl to. Niekada nebuvau "surūgusi" iš esmės. Niekada nesakiau, kad kaltas ex, valdžia, ar aplinka, todėl manęs visi turi gailėtis, o jeigu kas nors nesigaili - yra didžiausias bjaurybė.
O kas dėl vaikų poreikių - kiek išleidžiu vaikams žinau lito tikslumu (vedu konkrečią apskaitą) tačiau kokia kitiems nauda, jei jie tai sužinos? Kad pasakytų "aha, sakiau sakiau" ar panašiai, ir gyventų savo įsitikinimuose toliau? Jei kažkas netenkina, reikia stengtis tai keisti, o ne ieškoti pasiteisinimo, kodėl nekeisti nieko.
Atsakyti
QUOTE(zarazna @ 2008 12 15, 12:10)
- Niekada nebuvau "surūgusi" iš esmės. Niekada nesakiau, kad kaltas ex, valdžia, ar aplinka, todėl manęs visi turi gailėtis, o jeigu kas nors nesigaili - yra didžiausias bjaurybė.

- O kas dėl vaikų poreikių - kiek išleidžiu vaikams žinau lito tikslumu (vedu konkrečią apskaitą) tačiau kokia kitiems nauda, jei jie tai sužinos?


- Palaikau ir sutinku. Pati esu optimistė ir visada (beveik biggrin.gif ) geros nuotaikos, nes po skyrybų atsivėrė šviesa, gėris ir grožis, todėl visokie finansiniai nepritekliai niekaip neištrina šypsenos iš akių. Aišku, nuovargis gerai pažįstamas, net sakyčiau - išsekimas (reanimacijoje jau pabuvojau, lėtinę mažakraujystę jau turiu), bet toks yra mano pasirinkimas: auginti vaikus vienai ir dirbti tiek, kad aprūpinčiau mano supratimu pakankamai.

- Nauda yra. Jei mamytė pasisako, kad nuperka mokyklines prekes rugsėjį už 100 Lt - norisi sužinoti, kaip jai tai pavyksta, ir gal kažką prisitaikyti sau. Tas pats su rūbais, apavu, pavalgymu... Juk galima patirtį įgyti ne tik per praktiką, o ir pasinaudoti kitų jau išbandytais būdais mirksiukas.gif
Kitas dalykas: kažkam gal pravers tie mūsų skaičiukai ruošiant kokius nors popierius dėl vaikų išlaikymo. Juk sunku viską prisiminti ir numatyti vienu prisėdimu.
Atsakyti