Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek išleidžiam vaikų poreikiams ?

QUOTE(Medinis @ 2008 12 12, 04:35)
Kokios išlaidos? Vaikams iki 18-os metų nemokamai teikiama visapusiška odontologinė pagalba.

Ar Jus tuom tikras?
Atsakyti
Medini,apšvieskit,kur vaikams nemokamai deda breketus? g.gif Mano žiniomis "nemokamai" prasideda nuo 1000 lt.
Atsakyti
QUOTE(blondine @ 2008 12 05, 16:01)
Paskolos, aišku, neišduos, bet kas Jums trukdo įrašyti vaikus kaip savininkus arba bent bendrasavininkius. Arba surašyti popierą, kad kai sumokėsite paskolą, butas taps vaikų nuosavybe. Va tokiu atveju tai būtų teisinga - dalį alimentų skirti paskolai. Nupirktumėte kartu su tėvu vaikams butą.
Su suinteresuotu asmeniu (tiksliau su asmeniu palaikančiu Jūsų nuomonę) ginčų būti negali  lotuliukas.gif . Gali būti tik palaikymas. Iš serijos "našich bjuuut...."


Ar taip galima? vaikas ir taip kartu irasytas ten kur irasyta jo mama ir taip yra bendrasavininkas. O popierius toks kai butas taps vaiku nuosavybe vadinasi-testamentas:) arba dovanojimo sutarti pasirasyt bet tai tik kai vaikui bus 18 metu.
Atsakyti
Dėl medicininės pagalbos nemokamos paantrinsiu ir aš: pasitempė mano vaikinas achilo sausgyslę. Nuėjom pas chirurgą - jis siuntimą pas ortopedus, reikalingas kažkoks spec.įdėklas. Ortopedas išmatavo koją ir pareiškė, kad įdėklas bus po 3 savaičių blink.gif Sakau - kaip vaikui tas tris savaites vaikščioti? Atsakymo nebuvo, patarimas - pirkti iš parduotuvės įdėklą, nes nemokamai eilės tokios tai. Bijau sumeluoti (tas buvo metų pradžioje), bet už tą daiktą sumokėjau ar tai 65, ar 80Lt. Tuo metu atgailėjau pinigus, nes buvo iš ko, Bet ką daryti neturint? Pinigai nemaži. Čia nemokama medicininė pagalba...
Atsakyti
QUOTE(Krysta @ 2008 12 12, 16:36)
Dėl medicininės pagalbos nemokamos paantrinsiu ir aš: pasitempė mano vaikinas achilo sausgyslę. Nuėjom pas chirurgą - jis siuntimą pas ortopedus, reikalingas kažkoks spec.įdėklas. Ortopedas išmatavo koją ir pareiškė, kad įdėklas bus po 3 savaičių  blink.gif Sakau - kaip vaikui tas tris savaites vaikščioti? Atsakymo nebuvo, patarimas - pirkti iš parduotuvės įdėklą, nes nemokamai eilės tokios tai. Bijau sumeluoti (tas buvo metų pradžioje), bet už tą daiktą sumokėjau ar tai 65, ar 80Lt. Tuo metu atgailėjau pinigus, nes buvo iš ko, Bet ką daryti neturint? Pinigai nemaži. Čia nemokama medicininė pagalba...

Butent, gydymas tik salyginai yra nemokamas.
Atsakyti
Ortopediniu batu jau nebedaro nemokamai, pernai mokejau 70 lt. Duoda padukus, bet is ju naudos tai s...
Atsakyti
QUOTE(gingilis @ 2008 12 12, 15:06)
Medini,apšvieskit,kur vaikams nemokamai deda breketus? g.gif Mano žiniomis "nemokamai" prasideda nuo 1000 lt.

O kam reikalingi breketai?
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2008 12 12, 16:48)
O kam reikalingi breketai?


Mergaitės dantų tiesinimui.
Atsakyti
QUOTE(Tavo_Mano @ 2008 12 12, 17:31)
Ar taip galima? vaikas ir taip kartu irasytas ten kur irasyta jo mama ir taip yra bendrasavininkas. O popierius toks kai butas taps vaiku nuosavybe vadinasi-testamentas:) arba dovanojimo sutarti pasirasyt bet tai tik kai vaikui bus 18 metu.


Įrašytas - taip. Bet savininkas nėra. Manau, tai ir turėta galvoje, nes iš esmės tai butas vaikams nepriklauso. Labai gerai parašei apie testamentą, ar dovanojimo sutartį. O jei tokių nėra, kas žino, gal mokės mama iš alimentų paskolą, o paskui, kai vaikams sukaks 18 išsiųs juos į pasaulį laimės ieškoti. Gaunasi liks vaikai nuskriausti.
Todėl ir sakiau, kad kaip ir netinkama iš alimentų dengti dalį paskolos. Nes butas tai mamos. Čia apie tai kalba buvo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gingilis @ 2008 12 12, 15:52)
Mergaitės dantų tiesinimui.

Tai estetikos dalis. Gal ir kirpyklos paslaugas turėtų kompensuoti?
Jei dantų kreivumas taptų pavojingas sveikatai - tuomet kompensuotų. Arba nemokamai išrautų dantis.
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2008 12 12, 20:12)
Tai estetikos dalis. Gal ir kirpyklos paslaugas turėtų kompensuoti?
Jei dantų kreivumas taptų pavojingas sveikatai - tuomet kompensuotų. Arba nemokamai išrautų dantis.

Dantu kreivumas yra ne tik estetine problema. Esant netaisyklingam sakandziui kyla nemazai sveikatos problemu.
Atsakyti
QUOTE(Llaume @ 2008 12 12, 19:20)
Dantu kreivumas yra ne tik estetine problema. Esant netaisyklingam sakandziui kyla nemazai sveikatos problemu.

Kai sveikatos problemos kils - jas gydys nemokamai.
Atsakyti