Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek išleidžiam vaikų poreikiams ?

QUOTE(blondinas Nr.245 @ 2010 04 22, 15:30)
as pakartosiu savo minti, kuria jau buvau parases, bet kazkokia ziurke ja istryne:
Jei jus esat issiskyre ir vaika pasiemet sau..Tai kuris sioj situacijoj yra nukentejes-ar jus, kur gyvenat su vaiku, ar tevas, kur liko vienas?
Jei tevas, likes vienas kaip pirstas, tai kodel jis turi dar primoketi?
O jei jus, tai atiduokit vaika buvusiam vyrui arba i prieglauda...
Jus ***.. gi pasilikot sau vaikus, del kuriu gyvenat ir dirbat.. Tai kokio velnio dar skaiciuojat ju atsipirkima ir sanaudas...
Jus gal ne motinos ***...
Galvokit biski ka snekat..


Nu kam tas ***........ pastoviai g.gif lotuliukas.gif biggrin.gif Zinok, ne visi teveliai taip noriai tuos vaikus pasiimtu/ pasiima mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ditė @ 2010 04 22, 16:33)
Zinok, ne visi teveliai taip noriai tuos vaikus pasiimtu/ pasiima  : mirksiukas :


o tu atiduotum?
Atsakyti
QUOTE(blondinas Nr.245 @ 2010 04 22, 15:35)
o tu atiduotum?


As ne, man nera reikalo, nes savo sunu labai myliu, visko mums uztenka tai kaip ir viskas liuks bigsmile.gif
Bet kad ir butu norinciu atiduoti mamu, sakau tikrai ne visi tevai ir imtu .Ir dar kazi kaip galima vaika kaip daikta atidavineti??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ditė @ 2010 04 22, 16:37)
Ir dar kazi kaip galima vaika kaip daikta atidavineti??? 


labai paprastai...Paskaityk temos pavadinima:
"Kiek kainuoja daikto islaikymas?"
Atsakyti
QUOTE(blondinas Nr.245 @ 2010 04 22, 15:42)
labai paprastai...Paskaityk temos pavadinima:
"Kiek kainuoja daikto islaikymas?"


O tu is tu zmoniu kuriems atidave ar is tu kurie nori kad atiduotu, bet neatiduoda ? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2010 04 21, 18:06)
Mano vaikuio 3,5 men. Kas menesi isleidziu apie 1000 lt. Veliau islaidos tik dides...

tiesiog idomu pasidare, kur ta 1000lt tokio amziaus vaikui isleidziate blink.gif

QUOTE(prettiness @ 2010 04 22, 15:45)
Manau cia visos supranta, kad jie taip pat turi gyventi. As asmeniskai kartais turiu atsisakyti sau pvz. batu, kad vaikui nupirkti juos galeciau. Nes jam nieko negailiu, pirmiausia jam viskas, ko reikia. Taigi as ir moku uz vaiko poreikius tiek, kiek galiu. Ir man kazkodel ziauriai pikta, kad teveliui visiskai dzin, kaip as ta padarysiu, nes jis jau seniai iprato, kad bet kokiu atveju as vaiku pasirupinsiu: gal paprasysiu draugo sumoketi ar galiausiai anksciau budavo atveju, kol viena gyvenau, prasydavau seneliu (savo tevu). Kartais net nebesistengiu suprasti, kaip galima taip numot ranka i savo vaika. Tuo labiau, kad as nesu kazkokia islaidune, visada tariuosiu, ieskau kuo pigesniu variantu vienam, ar kitam daiktui. Na bet yra kaip yra, vaiko meile man viska atperka  wub.gif

oj kaip as jus suprantu, esu lygiai tokioj pat situacijoj unsure.gif as ir viena pilnai islaikau vaika, viska kas geriausia atiduodu jam. o "tevas" nei lito neprisideda doh.gif net nepasidomi kaip vaikas, ar sveikas, ar gyvas, ar neserga...todel man jo visiskai negaila, tokiam ir paskutines kelnes numauciau jei galeciau, panasiai ir buvo, kai jis turejo padengt visas teismo islaidas, o dar ponas pasisamde advokata geriausia, kuris nieko padaryt negalejo biggrin.gif doh.gif juokinga....ir dabar skolos jau nemazos, antstoliai jau juo rupinasi.....

QUOTE(Ditė @ 2010 04 22, 15:56)
Daugelis mamau taip daro, kad tik vaikui butu geriau , skaniau ir graziau. Absurdas butu jei butu kiaip  doh.gif Ir as daug ko asmeniskai negaliu sau leisti, bet tai nereiksia, kad turiu reikalauti is kazko kito tarkim is vaiko tevo nerealiu sumu. Man zema skambinti buvusiam ir prasyti tarkim nupirk vaikui zieminius batus
Kazkaip pikta man butu tik tokiu atveju jei piktybiskai nepadetu vaiko tetis, kad ir galetu. O dabar kai matai kad zmogus duoda tiek kiek turi ir tiek kiek gali duoti tada supranti ir ji

zinoma, kai zmogus rupinas bent tiek, kiek gali, nieko nesakau, visiems sunku, galima ir ji suprast, nu bet kai piktybiskai pasako, kad jei tu paduosi antstoliam, vaikas negaus nei lito(nors skola jau ir taip beveik 5 tukstanciai)...nu atsiprasau doh.gif sukasi tik viena mintis, duot dar karta i teisma ir prisiteisti dar didesnius alimentus gun_bandana.gif
Atsakyti
QUOTE(Ditė @ 2010 04 22, 16:49)
O tu is tu zmoniu kuriems atidave ar is tu kurie nori kad atiduotu, bet neatiduoda ? : mirksiukas :

o tu is tu zmoniu, kurie pritruke argumentu, sako oponentui: "tu pats durnas"?
Papildyta:
QUOTE(nekeista @ 2010 04 22, 17:16)
  sukasi tik viena mintis, duot dar karta i teisma ir prisiteisti dar didesnius alimentus : saudau


pinigai atnesa nauda tik vienu atveju- kai juos gauni uz savo gerai atlikta darba.
Jei pinigus atimi is ko nors, pavagi, reketuoji arba gauni elgetaudama.. Tokie pinigai atnesa nelaimes..ir netgi mirti.

Atsakyti
QUOTE(blondinas Nr.245 @ 2010 04 22, 17:32)
o tu is tu zmoniu, kurie pritruke argumentu, sako oponentui: "tu pats durnas"?
Papildyta:
pinigai atnesa nauda tik vienu atveju- kai juos gauni uz savo gerai atlikta darba.
Jei pinigus atimi is ko nors, pavagi, reketuoji arba gauni elgetaudama.. Tokie pinigai atnesa nelaimes..ir netgi mirti.

nezinau, gal ir tavo tiesa, bet tiesa ir ta, kad vaikas yra abieju ir abu privalome ji islaikyti, todel, tie pinigai nera nei reketuojami, nei vagiami ar kaip kitaip prievartaujami. o as jo ir neprasau nieko, as tik ginu savo vaiko teise i pilnaverti gyvenima, ir primenu jo tevui, kad jis turi ne tik teises i vaika, bet ir pareigas juo rupintis cool.gif
Atsakyti
QUOTE(nekeista @ 2010 04 22, 17:43)
vaikas yra abieju ir abu privalome ji islaikyti,


ka isvertus reiskia - as turiu 50% savo vaiko.
Nenervink geriau manes...nes trenksiu i snuki..virtualiai.
Tu bent supranti kokias nesamones sneki..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blondinas Nr.245: 22 balandžio 2010 - 17:23
QUOTE(blondinas Nr.245 @ 2010 04 22, 18:21)
ka isvertus reiskia - as turiu 50% savo vaiko.
Nenervink geriau manes...nes trenksiu i snuki..virtualiai.
Tu bent supranti kokias nesamones sneki..

ohoho kokia agresija doh.gif ka cia nori pavaidinti? ar pagazdinti doh.gif lotuliukas.gif tikras blondinas... gal istatymus pasiskaityk pirma?
Atsakyti
QUOTE(nekeista @ 2010 04 22, 17:43)
nezinau, gal ir tavo tiesa, bet tiesa ir ta, kad vaikas yra abieju ir abu privalome ji islaikyti, todel, tie pinigai nera nei reketuojami, nei vagiami ar kaip kitaip prievartaujami. o as jo ir neprasau nieko, as tik ginu savo vaiko teise i pilnaverti gyvenima, ir primenu jo tevui, kad jis turi ne tik teises i vaika, bet ir pareigas juo rupintis cool.gif


drinks_cheers.gif butent
Atsakyti
QUOTE(blondinas Nr.245 @ 2010 04 22, 16:32)
o tu is tu zmoniu, kurie pritruke argumentu, sako oponentui: "tu pats durnas"?



Is kur toks jautrumas? mirksiukas.gif
Atsakyti