Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek išleidžiam vaikų poreikiams ?

QUOTE(_Draugė_ @ 2009 11 03, 11:52)
Baisu...

Na, aš taip pat nesu vieniša mama, tačiau galiu pasakyti, kad savo vaikams išleidžiu apie 1500 Lt. . Maistas, drabužiai, darželis, būreliai, draudimas, vaistai. O jei dar pliusuoti būsto išlaidas - ty dalį paskolos. O dar komunaliniai mokesčiai.
Todėl baisu skaityti kaip tėvai sako, kad 400 Lt alimentų vaikui per daug.

del alimentu visiskai pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(_Draugė_ @ 2009 11 03, 10:52)
Baisu...

Na, aš taip pat nesu vieniša mama, tačiau galiu pasakyti, kad savo vaikams išleidžiu apie 1500 Lt. . Maistas, drabužiai, darželis, būreliai, draudimas, vaistai. O jei dar pliusuoti būsto išlaidas - ty dalį paskolos. O dar komunaliniai mokesčiai.
Todėl baisu skaityti kaip tėvai sako, kad 400 Lt alimentų vaikui per daug.

Kaip suprantu turite ne vieną vaiką? Minimum du. Taigi skaičiuojam:
400 Lt alimentų vaikui x du vaikai, x du tėvai lygu 1600Lt. Manau daugiau nei pakankamai. Tą sako ir vaikų tėvas - daugiau nei pakankamai.
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2009 11 04, 11:54)
Kaip suprantu turite ne vieną vaiką? Minimum du. Taigi skaičiuojam:
400 Lt alimentų vaikui x du vaikai, x du tėvai lygu 1600Lt. Manau daugiau nei pakankamai. Tą sako ir vaikų tėvas - daugiau nei pakankamai.

Taip, Jūsų skaičiavimai teisingi.
Tačiau jei prie mano parašytos sumos pridėtume dar ir vaikams tenkančią komunalinių moksčių dalį, dalį paskolos arba buto nuomos sumos (juk nedaugelis turi savo būstus), dar vaikų atostogoms skiriamą sumą, ši suma stirpriai išaugtų ir būtų daaaug didesnė nei 1600 Lt. O jei įtraukti pavyzdžiui baldus vaikui, kompą (o šių dalykų juk reikia taip pat) bei kitas nenumatytas išlaidas... O jei dar vaikas linkęs sirgti... Visų šių dalykų aš neįtraukiau, kalbėjau apie paprastuosius - kasdieninius pirkinius.
Tad 400 Lt. suma tikrai nėra daugiau nei pakankamai, o jau apie tai, kad ji yra stipriai per didelė, net diskutuoti manau neverta.
Atsakyti
Įtraukti galima daug ką. Bet viskas susiveda į pajamas. Manau žinote koks yra vidutinis atlyginimas Lietuvoje. Dalinkite iš keturių asmenų šeimoje ir gausis mažiau, nei jūsų vaikai turi dabar.
Bet tos šeimos neturi ant ko suversti kaltės..
Atsakyti
QUOTE(_Draugė_ @ 2009 11 04, 13:43)
Taip, Jūsų skaičiavimai teisingi.
Tačiau jei prie mano parašytos sumos pridėtume dar ir vaikams tenkančią komunalinių moksčių dalį, dalį paskolos arba buto nuomos sumos (juk nedaugelis turi savo būstus), dar vaikų atostogoms skiriamą sumą, ši suma stirpriai išaugtų ir būtų daaaug didesnė nei 1600 Lt. O jei įtraukti pavyzdžiui baldus vaikui, kompą (o šių dalykų juk reikia taip pat) bei kitas nenumatytas išlaidas... O jei dar vaikas linkęs sirgti... Visų šių dalykų aš neįtraukiau, kalbėjau apie paprastuosius - kasdieninius pirkinius.
Tad 400 Lt. suma tikrai nėra daugiau nei pakankamai, o jau apie tai, kad ji yra stipriai per didelė, net diskutuoti manau neverta.

Visiškai sutinku.Mano vaikui su nuoma,komunaliniais,baldais,būreliu ir viskuo,kuo reikia, gaunasi 1800.Beje,drabužiukus skaičiavau turgaus kainomis,maistelis irgi tik 400 į mėnesį gavosi,daržiukas- valdiškas,būrelis- vienintelis,tik 100 lt mėnesiui...Taip ir surašėm ieškinyje.Pinigučius skaičiuoja proporcingai pajamoms,tai gavosi,kad tata skolingas 1200(jam 2/3 ,man-1/3) į mėnesį.Medinis,žiauri valdžia,kai taip tatą nurengs,ania? :bigsmile:Buržujė aš,taip?Ir dar drįstu rašyti tokias sumas,kai žinau,kokia yra minimali LT alga..Oi pakoros mane bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shater: 04 lapkričio 2009 - 15:22
QUOTE(Medinis @ 2009 11 04, 13:49)
Įtraukti galima daug ką. Bet viskas susiveda į pajamas. Manau žinote koks yra vidutinis atlyginimas Lietuvoje. Dalinkite iš keturių asmenų šeimoje ir gausis mažiau, nei jūsų vaikai turi dabar.
Bet tos šeimos neturi ant ko suversti kaltės..

Medini, aš niekam neverčiu kaltės, tik parašiau savo preliminarius skaičiavimus, kiek maždaug kainuoja mano vaikai. Tiesą pasakius net pasižiūrėjau koks tas vidutinis darbo užmokestis smile.gif . Imant bruto vidurkį... gaunasi daugiau, nei parašėt. Bet esmė yra ne sausuose skaičiuose, o požiūryje. Juk didelė dalis kartu gyvenančių šeimų vaikams išleidžia daugiau nei sau, tad kodėl jei taip nutiktų išsiskyrusiam vyrui jau būtų labai didelis blogis?
Manau skirtumas yra tame, ar tėvas/mama stengiasi suteikti savo vaikui maximumą, ką gali, ar minimumą.
Papildyta:
QUOTE(Shater @ 2009 11 04, 16:14)
Taip ir surašėm ieškinyje.

O teismas jau baigėsi?
Atsakyti
Teismas nesibaigė,bet jau pradeda kvepėti taikos sutartimi.
Atsakyti
QUOTE(_Draugė_ @ 2009 11 04, 12:43)
jei prie mano parašytos sumos pridėtume dar ir vaikams tenkančią komunalinių moksčių dalį, dalį paskolos arba buto nuomos sumos

norėčiau paklausti - jūs įtraukėt nuomą ir paskolas. dėl komunalinių ir viso kito suprantama, bet ar jei vaiko nebūtų nuoma būtų mažesnė? tarkim dėl paskolų už butą irgi kyla klausimas kodėl jos dalis skaičiuojama vaikui, jei jis nėra įrašytas pirkimo sutartyje kaip bendrasavininkis arba paskola neimta jo vardu - juk tokių atveju jis teises į butą galės gauti tik paveldėjimo teise, t.y. mirus vienam tėvų. nuoma ir paskola yra asmeninės išlaidos, todėl kad ir kaip logiškai galvotum tai nėra išlaidos vaikui. būtų įdomu sužinoti kokia jūsų logika smile.gif aišku dar įdomiau būtų išgirsti logiką ir argumentus teisėjo kuris tai patvirtintų g.gif
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2009 11 05, 12:17)
norėčiau paklausti - jūs įtraukėt nuomą ir paskolas. dėl komunalinių ir viso kito suprantama, bet ar jei vaiko nebūtų nuoma būtų mažesnė? tarkim dėl paskolų už butą irgi kyla klausimas kodėl jos dalis skaičiuojama vaikui, jei jis nėra įrašytas pirkimo sutartyje kaip bendrasavininkis arba paskola neimta jo vardu - juk tokių atveju jis teises į butą galės gauti tik paveldėjimo teise, t.y. mirus vienam tėvų. nuoma ir paskola yra asmeninės išlaidos, todėl kad ir kaip logiškai galvotum tai nėra išlaidos vaikui. būtų įdomu sužinoti kokia jūsų logika smile.gif aišku dar įdomiau būtų išgirsti logiką ir argumentus teisėjo kuris tai patvirtintų g.gif

Vaiko poreikiai - ne tik maistas, drabuziai, bet ir namai. Taigi ir stogas virs galvos yra prie vaiko poreikiu. Niekas nesigilina, kur mama gyventu jei vaiko nebutu - vaikas yra, jam reikia saugios geros aplinkos. Tai iskaiciuojama i poreikius.
Atsakyti
tiesą pasakius dabar susimąsčiau kaip skaičiais įvardinčiau savo vaiko poreikius g.gif aš šiuo metu jį išlaikau viena,tai ir poreikiai proporcingi galimybėm,va jei prisidėtų tėvelis,vaiko poreikiai kaip mat išaugtų,nes tam būtų galimybė.
Atsakyti
QUOTE(ciuke @ 2009 11 05, 14:17)
Vaiko poreikiai - ne tik maistas, drabuziai, bet ir namai. Taigi ir stogas virs galvos yra prie vaiko poreikiu. Niekas nesigilina, kur mama gyventu jei vaiko nebutu - vaikas yra, jam reikia saugios geros aplinkos. Tai iskaiciuojama i poreikius.

klausimas yra ne kur mama gyventų, o ar jai gyvenamoji vieta kainuotų brangiau nei vaiko nebūtų. kad vaikui reikalingi namai niekas manau nesiimtų ginčytis bet kodėl skaičiuojama nuoma ir paskola jei vaikas nėra bendranuomininkas ar būsto bendrasavininkis? jei nėra, tokiame įskaičiavime tiesiog nėra jokios logikos, o ir teisinio pagrindo. jei yra - taip, jam irgi turėtų būti skaičiuojama dalis šių išlaidų, kurias proporcingai apmokėtų tėvai kartu su išlaikymu. užtat ir būtų įdomu sužinoti ar kam nors yra pavykę dalį paskolos ar nuomos prisiteisti kartu su išlaikymu ir kokie buvo argumentai?
Atsakyti
Vaiko gyvenamoji vieta yra su manim.Aš nuomojuosi butą.Pusė nuomos kainos ir pusė komunalinių mokesčių-vaiko poreikis.Tokie LR įstatymai.Kurios dalies nesuprantame?
Atsakyti