Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek išleidžiam vaikų poreikiams ?

QUOTE(zinulė @ 2009 04 26, 17:44)
O kadangi vėl pasiūlysi apsikeisti, tai pasakysiu, kad tėtukai tik kitiems sugeba pasakot, kaip jie vaikais rūpinasi ir kokie jie mylintys.

O jūs sutiktumėte apsikeisti? Arba kad vaikas mėnesį gyventų pas vieną, mėnesį pas kitą?
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2009 04 26, 16:21)
Kaip jūs tai įsivaizduojat?


1. kai vaikas serga. Įsivaizduoju, kad tai ne mano vienos rūpestis ir BIO taip pat pajėgus nuvežt pas gydytoją, atvežt vaistų bent jau ir tt.
2. paimt savaitgaliais, kad nors keik turėčiau laiko SAU.
3. Dalintis ne tik pramogom, bet ir rūpesčiais/auklėjimu/mokslu ir tt.
4. Paimt vaiką ne tada kai nori JIS, o nori vaikas arba reikia man.
ir tt
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2009 04 26, 18:15)
O jūs sutiktumėte apsikeisti? Arba kad vaikas mėnesį gyventų pas vieną, mėnesį pas kitą?

O kaip vaikui tada lankyt mokyklą siūlytumėt? Kuriam mieste? Ar važinėt iš Kauno į Raseinius ar atvirkščiai? Kaip vaikui lankyt baseiną? JKM?

Nesutikčiau. Nes vaikas pirmiausiai būtų išvežtas pas senelius- taip jau buvo, kai gyvenom kartu: aš išvažiavau į sesiją, o vaikas buvo kitą dieną pas senelius nuvežtas, nes tėtukas nespėjo nieko. Antra, vaikas pats nevažiuotų. Jaučiasi labai įskaudintas, kai tėvas pamiršta gimimo dieną, šventes, pažadus kažkur kartu nueit.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zinulė: 26 balandžio 2009 - 19:00
QUOTE(mamulia @ 2009 04 26, 19:58)
1. kai vaikas serga. Įsivaizduoju, kad tai ne mano vienos rūpestis ir BIO taip pat pajėgus nuvežt pas gydytoją, atvežt vaistų bent jau ir tt.
2. paimt savaitgaliais, kad nors keik turėčiau laiko SAU.
3. Dalintis ne tik pramogom, bet ir rūpesčiais/auklėjimu/mokslu ir tt.
4. Paimt vaiką ne tada kai nori JIS, o nori vaikas arba reikia man.
ir tt

Žinot... visko būna. Vaikai paauga, susibendrauja su tėvu ir persikelia pas jį gyventi. Čia iš gyvenimo... Nors kažkada atrodė, jog tai visiškai neįmanoma.
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2009 04 26, 19:33)
Žinot... visko būna. Vaikai paauga, susibendrauja su tėvu ir persikelia pas jį gyventi. Čia iš gyvenimo... Nors kažkada atrodė, jog tai visiškai neįmanoma.


O kas čia tokio? blink.gif Mes abu lygiaverčiai vaikui. Tiesa, jei BIO tą lygiavertiškumą pelno wink.gif Vaikai labai gerai viską jaučia. Mano vyresnioji šiandien jau susitarė su tėčiu, kad kai studijuos - gyvens pas jį. Pasiūliau ir dabar dažniau pas jį pagyvent, tai sakė dabar labiau manęs nori. Taigi, viskas vyksta natūraliai.
Atsakyti
QUOTE(mamulia @ 2009 04 26, 20:38)
Taigi, viskas vyksta natūraliai.

Tikiuosi, kad išlaikysite šią nuomonę, kai tas natūralumas įvyks. Nemažai bendrauju su moterimis. Kad ir kokios "kietos", bet toks vaiko pasirinkimas būna nelengvas laikas motinoms.
Atsakyti
Tai patologija tada wink.gif Tokioms sunku vaiką ir išleist kitur gyvent, ir santuoką sudaryt... Bambagyslės nenukerpa. Man vaikai labai rūpi. Bet gyventi jie gali ir su kitais artimaisiais.

P.s. kalbu iš praktikos, ne teoriškai wink.gif esu metus gyvenus atskirai, nuo to nei meilės nesumažėjo, nei ryšys nutrūko, nei man kažkas nutiko...
Bet net gyvendama už 3000km aš nuolat rūpinausi vaikais, domėjausi, pirkau ką reikia, mokėjau kur ir kiek reikia, dažnai lankiau. Taip turėtų elgtis ir visi BIO.

O numest kelis šimtus alimentų ir vaidint tėvą - nieko nėra lengviau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulia @ 2009 04 26, 21:03)
O numest kelis šimtus alimentų ir vaidint tėvą - nieko nėra lengviau smile.gif

Nebūčiau tokia kategoriška. Pabandykit, tuomet sakykit.
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2009 04 26, 20:33)
Nebūčiau tokia kategoriška. Pabandykit, tuomet sakykit.


Pakeitėt lytį? bigsmile.gif

neteks pabandyt, niekas nenori būt mano vietoj lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulia @ 2009 04 26, 21:41)
Pakeitėt lytį?  bigsmile.gif

Ilgai galvojau kokiu asmeniu turėčiau rašyti... Na tegu.
Atsakyti
arba dar pvz. - sako, negaliu daugiau skirt vaikui, tik sumą N. O manęs vat niekas neklausia galiu ar negaliu skirt daugiau, reikia - skiriu. Net kai neturiu.

Todėl labai gera būti tėčiu. vat.
Atsakyti
QUOTE(mamulia @ 2009 04 26, 21:53)
arba dar pvz. - sako, negaliu daugiau skirt vaikui, tik sumą N. O manęs vat niekas neklausia galiu ar negaliu skirt daugiau, reikia - skiriu. Net kai neturiu.

Todėl labai gera būti tėčiu. vat.

drinks_cheers.gif Teciui pakanka uzsitikrinti, kad mama vaikais pasirupins. Tiksliau, jis ta ir taip zino. O mama kai ir neturi is kur, turi surast is kur.
Atsakyti