Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek išleidžiam vaikų poreikiams ?

Noredama pasikritai sumazinti savo islaidas rasau kam ir kiek isleidziu, tai paskaicaivus vaikeliui pr men vidutiniskai isleidziu 400 Lt, o jeigu nuperku kokiu zaislu tai ir 700 gali iseit, bet tai aisku retai buna, nes stengiuosi pirk zailsus su kuriais ilgai zais, bet jam vis tiek tik masinos yra idomios, tai jau kokiu 10 vnt. turim.Ne namai, o garazas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(coliukee @ 2009 02 04, 18:33)
Nesuprantu visuose miestuose skirtingas gydymas valstybinis g.gif  pas mus vaikai ir suauge lanko kineziterapija NEMOKAMAI 100% ta zinau, kudikiams masazai nemokami, del vyresniu vaiku nesiginciuju.

Mano motinystes pasalpa + vaiku pinigai sumoj sudaro NET 1200 lt! doh.gif namams kas menesi tenka 300, darzelis ir vaiko draudimas -300, benzinas - 100. Taigi, belieka 500 lt dvieju vaiku zaislams, pramogoms, rubams ir visiems mums trims maistui. Ar imanoma isgyvent? Apie skuduru pirkima sau visai esu pamirsus.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Mong @ 2009 02 11, 00:43)
Noredama pasikritai sumazinti savo islaidas rasau kam ir kiek isleidziu, tai paskaicaivus vaikeliui pr men vidutiniskai isleidziu 400 Lt, o jeigu nuperku kokiu zaislu tai ir 700 gali iseit, bet tai aisku retai buna, nes stengiuosi pirk zailsus su kuriais ilgai zais, bet jam vis tiek tik masinos yra idomios, tai jau kokiu 10 vnt. turim.Ne namai, o garazas  doh.gif

Nesuprantu, gal jus mokes2io už komunalines nepridėjot? O medicina? o rubai? aš saviškei tik maistui tiek išleidžiu. Juk be 20lt /diena nelabai išsiversi
Atsakyti
QUOTE(zarazna @ 2009 02 10, 21:56)
Mano manymu - nesąmonė. Su savo vaikais būnu, bendrauju, laiką leidžiu, juos "aptarnauju", pinigus jiems uždirbu iš meilės, o meilė - neįkainuojama. Man baisu, kai mamos lygina skaičiuoja laiką praleistą su vaikais ir už jį reikalauja iš ex daugiau pinigų. Vaikas tada atrodo kaip darbas (dar ir nemėgstamas)...
Jei tėvas nebendrauja su vaikais, nusiskriaudžia ir save...


O aš sutinku, kad tas, kuris vaiku rūpinasi dieną naktį, galėtų turėti mažiau materialinių išlaidų, nes vaikas abiejų, o rūpinimasis nelygiavertis. Kodėl mama (skaičiau kažkur kitoj temoj) negali sau nieko leist, neturi laiko net pasirūpint savim, aria per du darbus (taip, iš meilės vaikams), o BIO numeta pinigų ir gyvena kaip vėjas? Atmetam tai ką praranda nebendraudamas su vaiku - tarkim gal jam pilnai gana poros valandų per savaitę (ir šeimoj būna tokių vyrų). Taip kaip?
Atsakyti
QUOTE(mamulia @ 2009 04 25, 09:55)
Taip kaip?

Tai blogai. Aš galiu ir primokėti kam nors, kad daugiau laiko praleisčiau su savo vaiku. Taip ir darau - vežuosi jį visur kartu, užsiimame veikla. Visa tai kainuoja, taigi aš moku už tai, kad būčiau su juo.
Atsakyti
menesiui pampersai apie 100lt, misinys 200 lt, tyreles, sultys, koses, vaisiai,visokie niekuciai dar geras 100 lt, zaislais rupinasi diedukai rolleyes.gif , rubeliai apie 50, nes daug ka "paveldeta" nesiojam, bet buna nesusilaikau ir kanors nuperku arba jau matau kad tikrai reikia, tai perku..bendroj sumoj apie 500 blink.gif o viso labo dar tik puse metu vaikui blink.gif niekada nebuvau skaiciavus, todel net pati nustebau kad tiek daug doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2009 04 25, 10:14)
Tai blogai. Aš galiu ir primokėti kam nors, kad daugiau laiko praleisčiau su savo vaiku. Taip ir darau - vežuosi jį visur kartu, užsiimame veikla. Visa tai kainuoja, taigi aš moku už tai, kad būčiau su juo.


bet tu turi pasirinkimą - jei tau reikia laiko tik sau, gali jį palikt Medinei. O aš neturiu... Pinigų skiriu dvigubai daugiau už BIO, laiko - šimtą kartų wink.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulia @ 2009 04 26, 00:03)
bet tu turi pasirinkimą - jei tau reikia laiko tik sau, gali jį palikt Medinei. O aš neturiu... Pinigų skiriu dvigubai daugiau už BIO, laiko - šimtą kartų wink.gif

vakar kaip tycia buvau sutikus savo drauge, kuri yra issiskyrus, tai is kalbos isejo kiek jai vyras padeda augint vaika.. zodziu duoda 250 lt kazkokius kur jam priklauso moket alimentu ir pora savaitgaliu per menesi pasiima pas save, nors pagal kazkoki nauja istatyma dabar minimali suma kuria tevas turi duot vaikui yra 400 lt/men, tai jinai sako net nezadu bylinetis ir issieskot tu 400 nes dar ir taip gerai, kad buna priperka rubu ar seip kokiu zaislu... g.gif istikruju tai man irgi gaila mamu, kurios plesosi, o vyras atsiprasant, padares gali toliau gyvent kaip nori, numest tuos 400 ir vsio.. o mamai viskas: serga-slaugyt, nesimoko-kovot su tynginiu, drasko akis-auklet ir t.t. viska reikia atlaikyt vienai..lenkiu galva pries tokias mamas, o ypac kai augina ne viena vaikuti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulia @ 2009 04 26, 00:03)
bet tu turi pasirinkimą - jei tau reikia laiko tik sau, gali jį palikt Medinei. O aš neturiu... Pinigų skiriu dvigubai daugiau už BIO, laiko - šimtą kartų wink.gif

Sutiktumėte "apsikeisti vietomis" su BIO?
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2009 04 26, 07:01)
Sutiktumėte "apsikeisti vietomis" su BIO?


Ne. Pasidalinti vsiką 50% - mielai smile.gif 50% laiko, pinigų, dėmesio. Bet čia iš fantastikos srities lotuliukas.gif

Pvz. naujas atmazas nuo vaiko lankymo - neturiu automobilio, negaliu pasiilmt lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Aš irgi neturiu, tai ką doh.gif lotuliukas.gif bet auginu kažkaip bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulia @ 2009 04 26, 15:39)
Ne. Pasidalinti vsiką 50% - mielai smile.gif 50% laiko, pinigų, dėmesio.

Kaip jūs tai įsivaizduojat?
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2009 04 26, 17:21)
Kaip jūs tai įsivaizduojat?

Paprastai, kad ne tik mama nueitų su juo į kiną, teatrą, kad ne tik mama savaitgaliais vežtųsi gamtoj pavaikščiot, kad ne tik mamai rūpėtų, jog šiandien vaikui varžybos, kad atostogų bent savaitę galėtų ir tėtis paimt. Bet, kai pasiūlau tai, jis amžinai laiko neturi, auto sugedęs, kažkieno gimtadienis ir t.t. Pasiūlai suderint atostogas, kad vaikas kartu su tėčiu galėtų bent kaime pabūt, tai neįmanoma, nes jis savo planus žino tik dienai į priekį. Pasakai, kad vaiko varžybos, darbo pristatymas, pakvieti, neatvažiuoja, nes "turėjo svarbių reikalų''. Vaikui pirma komunija, o jam reikia draugą kaip tik tą dieną į Vilnių nuvežt (lyg daugiau draugų nebūtų). Nekalbam apie tai, kad kai vaikas serga, nesikelia naktį išgiręs kosulį, neima nedarbingumo, kad nesiderina prie vaiko veiklos.

O kadangi vėl pasiūlysi apsikeisti, tai pasakysiu, kad tėtukai tik kitiems sugeba pasakot, kaip jie vaikais rūpinasi ir kokie jie mylintys. Geriausiai kai mano vaikas seneliams, ex tėvams, pasakė, ka tėtis su juo praleidžia kokias dešimt minučių, nes jam reikalai. O šis buvo tėvams pribūręs, kad kas antrą savaitgalį pasiima, kad visą dieną kartu būna. Pažįstu tik vieną tėvą, kuris vienas augina sūnų ir visą ėmesį skiria jam. Bet jis neišsiskyręs, jo žmona mirusi verysad.gif
Atsakyti