Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek išleidžiam vaikų poreikiams ?

QUOTE(vienpaneles @ 2009 02 04, 13:10)
nu maniškėm labai daug sveikatos išlaidų. Kas mėn mes prasergam porą sav. ir tai mums labai brangiai kainuoja. Vyresnėlės dantukai mums kainuoja po 100lt kas kelis mėn. Ir avalinė jiems reikia specialę ortopėdine. Plius masažai ir kinezeoterapija. Vnz. Vieną mėn mano vaikų sveikatos išlaidos paiekė 1000lt. O šiaip apie 200kas mėn.


Uzmuskit mane, bet kineziterapija tikrai yra nemoka tiek vaikams tiek suaugusiems ypac jei turite siuntima, o masazai yra mokami vyresnio amziaus vaikams, vaikams iki metu jie turi buti nemokamai tikrai sita zinau 100%. Su dantukais ir ortpedine technika sutinku jie mokami, gal yra kokia ir nemokama eile, bet manau ji labai ilga sutinku kad tiek ilgai kartais negali laukti, nes vaikas vystosi labai greitai. Kineziterapijai ir masazui eiliu nelabai buna ypac jei ji yra skirta savo miesto poliklinikoj.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo coliukee: 04 vasario 2009 - 17:27
QUOTE(coliukee @ 2009 02 04, 18:24)
Uzmuskit mane, bet kineziterapija tikrai yra nemoka tiek vaikams tiek suaugusiems ypac jei turite siuntima, o masazai yra mokami vyresnio amziaus vaikams, vaikams iki metu jie turi buti nemokamai tikrai sita zinau 100%. Su dantukais ir ortpedine technika sutinku jie mokami, gal yra kokia ir nemokama eile, bet manau ji labai ilga sutinku kad tiek ilagai kartais negali laukti, nes vaikas vystosi labai greitai.

Su dukra pavasari ejome i kinezeterapijos uzsiemimus. Tai 5 buvo tikrai nemokami, uz kitus reikejo moketi. Taip pat ir su masazais.
Atsakyti
QUOTE(Llaume @ 2009 02 04, 18:28)
Su dukra pavasari ejome i kinezeterapijos uzsiemimus. Tai 5 buvo tikrai nemokami, uz kitus reikejo moketi. Taip pat ir su masazais.


Nesuprantu visuose miestuose skirtingas gydymas valstybinis g.gif pas mus vaikai ir suauge lanko kineziterapija NEMOKAMAI 100% ta zinau, kudikiams masazai nemokami, del vyresniu vaiku nesiginciuju.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo coliukee: 04 vasario 2009 - 17:34
QUOTE(Llaume @ 2009 02 04, 17:28)
Su dukra pavasari ejome i kinezeterapijos uzsiemimus. Tai 5 buvo tikrai nemokami, uz kitus reikejo moketi. Taip pat ir su masazais.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Lankėm, kai mažius buvo pusės metų. Penki priklauso nemokami, už kitus mokėt reikia. Na gal ir priklauso daugiau, jei vaikui koks pvz. ceribralinis paralyžius, avarijos ar pan. Bet neteko girdėt, kad kas būtų daugiau kiap penkis gavęs. Dabar brolienė nešasi, tai irgi tas pats. Kadangi reikia daugiau negu penkių, tai eina į mokamus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zinulė: 04 vasario 2009 - 18:14
QUOTE(coliukee @ 2009 02 04, 17:24)
Su dantukais ir ortpedine technika sutinku jie mokami, gal yra kokia ir nemokama eile, bet manau ji labai ilga sutinku kad tiek ilgai kartais negali laukti, nes vaikas vystosi labai greitai.


Nėra nemokamų, nukreipė į mokamą, deja, ne mano kišenei...
O va ortopedo konsultacijos laukiam nemokamos, laukiam jau du mėnesius, atidėjo vizitą vasario pabaigai, gal vėl atidės, o vaikui skauda. Vel gi - mokama paslauga ne mano kišenei, kol gali kentėt - laukiam.
Atsakyti
QUOTE(Jankeliukas @ 2008 12 15, 18:50)
Ar  tiesa,kad tevas  alimentu  turi  tiek moketi,kiek  ir  vaiko  motina  gali  skirt jo  islaikymui??



Ne, tas, kuris daugiau laiko skiria vaikui, kuris prižiūri visą laiką galima sakyti, tas turi ir mažiau skirti, bepigu numesti tėvui pinigus ir eiti savo keliais smile.gif Taip teisiškai yra kai kuriose šalyse, Lietuvoje nežinau, reikia konsultuotis su advokatais. O morališkai tai turėtų būti teisinga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vesterna @ 2009 02 07, 04:55)
O morališkai tai turėtų būti teisinga smile.gif

Norit - aš jūsų vaiką paauginsiu? Kiek įvertinsit? Galėsit susitikti kartą per mėnesį... Sutariam?
Atsakyti
Medinis, aš pati vaikų neturiu ;p bet toks požiūris susiformavo iš vaikystės, kai tėvai skyrėsi smile.gif) kai tėvas visais varpais skalambijo, kad ir motina, ir jis po vienodai turi skirti pinigų, nors pusę metų su manim net nesimatė, kol mama neprivertė jo smile.gifo ir uždirbo 15 kartų daugiau nei mama, dabar jau ir jis žmoniškai mąsto smile.gif o Jūsų, Medini, komentaras visai netinkamas ir jo prasmės nesupratau. Svetimam žmogui, kuris prižiūri vaiką, reikia mokėti auklės tarifais ;p tačiau kai pats esi vienas iš tėvų (tiksliau, kuris jaučia meilę vaikui) tai nori ir su vaiku pabūti, tad ir uždirbti negali tiek, kiek laisvas žmogus ;p
Atsakyti
Mums daugokai vaiko poreikiams iseina g.gif Na, nelinkes jis taupyti, gincijames ta tema daznokai, zinoma, pati kalta, kad neismokiau, pati irgi nemoku taupyt blush2.gif o ir seneliai linke anuka palepinti doh.gif

Maniskis paauglys. Mokykloj rinkliavos kas pusmeti po 50 Lt, mokslo priemones pries rugseji apie 200 Lt, dar per metus tenka apie 200 Lt isleist, nes tai kuprine suplyso, tai penala pamete, tai kokiu papildomu priemoniu ar knygu prireike. Nuolatinis bilietas 35 Lt per men. Uniforma metams (kitiems reikia naujos, nes isauga) 325 Lt. Knygos, zurnalai per menesi apie 20-30 Lt. Pietauja dazniausiai kavinej prie mokyklos (kai mokykla remontavo, pora metu nebuvo salygu valgyti, iprato ir siaip isrankus maistui), vieni pietus 6-10 Lt. Uz siuos pietus moka seneliai. Siaip maistui (pusryciai, vakarienes, uzkandziai, savaitgali uzsukimas i picerija) apie 300 Lt per men. Muzikos pamokos (mokosi meno mokykloj, ten visi dar ima papildomas pamokas) apie 400 Lt per men. Uz pamokas seneliai sumoka, jie ir kisenpinigiu duoda. Ekskursijos per metus buna dazniausiai dvi, tai paprastai 50 Lt, dar tenka su savimi pasiimti po 10-15 Lt. Rubai, batai per menesi apie 50 Lt, bet jeigu tenka striuke, zieminius batus ar koncertini kostiuma nupirkt, tai, aisku, kur kas daugiau. Vaistai ir vitaminai apie 50 Lt per menesi (yra problemu su sveikata). Akiniai 300 Lt per metus, gerai, jeigu neprireikia antru. Kirpykla 20Lt i 2 men. Vasara vaziuojam prie juros savaitelei, anksciau ir i uzsieni karta per metus isvaziuodavom, nuo siemet tu malonumu teks atsisakyt verysad.gif
Telefono saskaita pasipildo is kisenpinigiu. Interneto, komunaliniu mokesciu neskaiciuoju (labai daug uz sildyma mokam, bet cia jau nieko nepadarysi), dar visada buna kokiu nenumatytu islaidu - tai i kina, tai i teatra, tai draugu gimtadieniai, tai kokios sveikatos proceduros, tai i konkursa reikia ruostis doh.gif

Tiesa, alimentu as neprasiau ir negaunu, nes per 5 buvusios santuokos metus isitikinau, kad tai bus beviltiskas reikalas. Kiek gali, padeda vaiko seneliai, as per 2 darbus, issiverciam. Simet zymiai sunkiau, nes issikraustem is mano tevu i savus namus, tai paskola spaudzia, komunaliniai, nu bet kaip nors biggrin.gif Tema apie vaiko islaidas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fire: 10 vasario 2009 - 00:32
QUOTE(Fire @ 2009 02 10, 02:30)
Simet zymiai sunkiau, nes issikraustem is mano tevu i savus namus, tai paskola spaudzia, komunaliniai, nu bet kaip nors  biggrin.gif  Tema apie vaiko islaidas  ax.gif



Dėl komunalinių galite kreiptis kompensacijos į soc.rūpybą pagal savo gyvenamą vietą. Vakar kaip tik domėjausi šiuo klausimu. Kompensuojamos šildymo išlaidos už 38 kv.m plius dar 12 kv.m už kiekvieną kartu gyvenantį asmenį. Kompensaciją galima gauti atbuline tvarka už 2 mėnesius nuo prašymo padavimo dienos. Reikia pateikti soc.rūpybai visas kartu registruotų žmonių pažymas apie gaunamas pajamas ir jos ten paskaičiuoja. Na man gavosi, jog mes per turtingi, tad nieko nepešiau. O komunalinės išlaidos tikrai į temą, nes pagal CK tėvai turi užtikrinti tinkamą vaikui gyvenamą vietą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laumupė @ 2009 02 10, 09:36)
Dėl komunalinių galite kreiptis kompensacijos į soc.rūpybą pagal savo gyvenamą vietą. Vakar kaip tik domėjausi šiuo klausimu. Kompensuojamos šildymo išlaidos už 38 kv.m plius dar 12 kv.m už kiekvieną kartu gyvenantį asmenį. Kompensaciją galima gauti atbuline tvarka už 2 mėnesius nuo prašymo padavimo dienos. Reikia pateikti soc.rūpybai visas kartu registruotų žmonių pažymas apie gaunamas pajamas ir jos ten paskaičiuoja. Na man gavosi, jog mes per turtingi, tad nieko nepešiau. O komunalinės išlaidos tikrai į temą, nes  pagal CK tėvai turi užtikrinti tinkamą vaikui gyvenamą vietą  mirksiukas.gif


Labai dekui, pasidomesiu 4u.gif Na, bet kazkaip primetu, kad mes irgi per turtingi, kad gautumem kompensacijas unsure.gif doh.gif
Dar pamirsau vaiko studiju + sveikatos draudimo imokos po 185Lt/men. (liko dar 5 metai moketi)...
Atsakyti
QUOTE(vesterna @ 2009 02 07, 06:55)
Ne, tas, kuris daugiau laiko skiria vaikui, kuris prižiūri visą laiką galima sakyti, tas turi ir mažiau skirti, bepigu numesti tėvui pinigus ir eiti savo keliais smile.gif Taip teisiškai yra kai kuriose šalyse, Lietuvoje nežinau, reikia konsultuotis su advokatais. O morališkai tai turėtų būti teisinga smile.gif


Mano manymu - nesąmonė. Su savo vaikais būnu, bendrauju, laiką leidžiu, juos "aptarnauju", pinigus jiems uždirbu iš meilės, o meilė - neįkainuojama. Man baisu, kai mamos lygina skaičiuoja laiką praleistą su vaikais ir už jį reikalauja iš ex daugiau pinigų. Vaikas tada atrodo kaip darbas (dar ir nemėgstamas)...
Jei tėvas nebendrauja su vaikais, nusiskriaudžia ir save...
Atsakyti