Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek išleidžiam vaikų poreikiams ?

QUOTE(AgVi @ 2009 02 02, 12:12)
Supratau... Pas mus irgi turi atskirą kambarį. Bet sakykim neturėtų - tai šiaip tada juk vistiek logiška būtų visas išlaidas komunaliniams mokesčiams dalinti iš žmonių skičiaus? Bet tai ar niekas neužprotestuos (pvz, kad vaikas juk nesunaudoja TIEK vandens, dujų ir pan.).  unsure.gif


Teoriškai skaičiuojant,suaugusiam nariui reikėtų skirti didesnę išlaidų dalį.Bet puikiai žinome iš praktinės pusės,kad vaikai žymiai daugiau vandens sunaudoja kol nusiprausia.Skalbti taip pat reikia daugiau,nes drabužėliai keičiami po kiekvieno "pasivaikščiojimo".Taip pat ir su maisto ruošimu.Jeigu būtumėm vienos,kažin ar kasdien gamintumėm karštą maistą sau. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(AgVi @ 2009 02 02, 11:12)
Supratau... Pas mus irgi turi atskirą kambarį. Bet sakykim neturėtų - tai šiaip tada juk vistiek logiška būtų visas išlaidas komunaliniams mokesčiams dalinti iš žmonių skičiaus? Bet tai ar niekas neužprotestuos (pvz, kad vaikas juk nesunaudoja TIEK vandens, dujų ir pan.).  unsure.gif


Sunaudoja, ir tikrai nemažai biggrin.gif
Mes irgi trise dviejuose kambariuose, bet pvz., iš skalbinių asortimento mano dažniausiai būna koks dešimtadalis, kita - vaikų, aš maudausi 5 kartus per savaitę sporto klube, dukros - kasdien namuose, valgyt darau, kad jos dar pasišildytų kokius du kartus, pati tą patį kiekį valgyčiau savaitę, aš elektrą pradedu naudoti tik vėlai vakare, kai grįžtu, vaikai gi dažniausiai tupi prie kompo ir tv nuo kokios 15 val.... Realiai mokesčių vaikai man prisuka kur kas daugiau, nei prisukčiau jų pati viena. Na, tik šildymas nepasikeistų smile.gif
Atsakyti
Maniškė gali valadų valandas stovėti prie atsukto čiaupo. Aš jau liaidžiu šiek tiek pasitaškyti bet, kontraliuoju. Vis vien pagrindinės išlaidos už- maistą ir komunalines yra vaikų o ne mano. Sakyčiau, netgi, kad 2metų vaikas suvartoja 1,5daugiau negu 1suaugusi moteris.
o Vienas suaugės vyras 2kart daugiau negu 1suaugusi moteris.
Atsakyti
QUOTE(vienpaneles @ 2009 02 03, 15:05)
o Vienas suaugės vyras 2kart daugiau negu 1suaugusi moteris.


Na, ties "2kart" nepasirašyčiau, bet nuo tada, kai gyvename be ex, vien elektros sunaudojam kas mėnesį po 60-80 kwh mažiau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2009 02 03, 19:46)
Na, ties "2kart" nepasirašyčiau, bet nuo tada, kai gyvename be ex, vien elektros sunaudojam kas mėnesį po 60-80 kwh mažiau thumbup.gif

Kai mani6kis gyveno su mumis a6 maistui i6leisdavau 3000, dabar kai gyvenu viena su dveim vaikais mes tryse 1600 pravalgom.
Atsakyti
QUOTE(vienpaneles @ 2009 02 03, 20:47)
Kai mani6kis gyveno su mumis a6 maistui i6leisdavau 3000, dabar kai gyvenu viena su dveim vaikais mes tryse 1600 pravalgom.


o mes niekada tiek neišleisdavom maistui...nei kai buvo ex, nei dabar blink.gif . Bet visgi sutinku - viena būdama aš turbūt maistui išleisčiau perpus mažiau negu su vaiku doh.gif . Bet pvz mano ex to nesupranta arba nenori suprast...jo manymu - nebūtina pirkalioti vaikui visokių sūrelių, jogurtukų ir pan. Ir jo manymu, vaikui per mėn turi pilnai užtekti 400 lt (čia jei skaičiuotume tokia formule: tėtis 200 + mama 200). Realiai aš vaikui skiriu tikrai daugiau nei 200, neskaičiuojant visokių komunalinių mokesčių... rolleyes.gif
Atsakyti
nuo 1000 iki 1500,svyruoja labai,buna ir daugiau,jei rubu batu dovanu reik .o jei ta men apsieini ,tai i 1000 lengviausiai sutelpam:)
Atsakyti
jau pradedu suprast kad metuku vaikui pampersai visai nedaug kainuoja palyginus su tuo kiek reix isleist kai vaikas i mokykla eis....
Atsakyti
nu maniškėm labai daug sveikatos išlaidų. Kas mėn mes prasergam porą sav. ir tai mums labai brangiai kainuoja. Vyresnėlės dantukai mums kainuoja po 100lt kas kelis mėn. Ir avalinė jiems reikia specialę ortopėdine. Plius masažai ir kinezeoterapija. Vnz. Vieną mėn mano vaikų sveikatos išlaidos paiekė 1000lt. O šiaip apie 200kas mėn.
Atsakyti
QUOTE(vienpaneles @ 2009 02 04, 13:10)
nu maniškėm labai daug sveikatos išlaidų. Kas mėn mes prasergam porą sav. ir tai mums labai brangiai kainuoja. Vyresnėlės dantukai mums kainuoja po 100lt kas kelis mėn. Ir avalinė jiems reikia specialę ortopėdine. Plius masažai ir kinezeoterapija. Vnz. Vieną mėn mano vaikų sveikatos išlaidos paiekė 1000lt. O šiaip apie 200kas mėn.



Čia tai jau taip - jei vaikai dažnai serga, tai išlaidos labai padidėja doh.gif
O ką vyresnėlės dantukams darot?
Atsakyti
QUOTE(vienpaneles @ 2009 02 04, 12:10)
Plius masažai ir kinezeoterapija.

Neseniai kitoje temoje klausėte kas ta kinezeoterapija ir ar ji tikrai reikalinga. Bet matyt brangiai kainuoja, tai nutarėt darytis.
Atsakyti
QUOTE(AgVi @ 2009 02 04, 15:58)
Čia tai jau taip - jei vaikai dažnai serga, tai išlaidos labai padidėja  doh.gif
O ką vyresnėlės dantukams darot?


Jai 4priekiniai laaabi negražus ..diagnozė -kariesas. Reikia dengti kažkuo.
Papildyta:
QUOTE(Medinis @ 2009 02 04, 16:00)
Neseniai kitoje temoje klausėte kas ta kinezeoterapija ir ar ji tikrai reikalinga. Bet matyt brangiai kainuoja, tai nutarėt darytis.


kadangi mano pareiga rupintis vaikais,..tai nuo to laiko mes jau seniai apsilankėm, pas savo apilinkės gydytoja. Ji davė siuntimą valstibės finansuojamai reabilitacijai, bet ten eilės po kelis mėn. laukti reikia. Mus užrašė pavasariui. Negi turiu laukti? g.gif
Atsakyti