Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek išleidžiam vaikų poreikiams ?

QUOTE(vienpaneles @ 2009 01 29, 21:15)
Jeigu jus ne daug išleidžiate, tai nereiškia, kad to arano nereikia. Mano ex. (dar kai mes gyvenome kartu) tik šalia stovėjo, kai aš už viską mokęjau, jam tuomet irgi atrodė, kad "mes" nedaug išleidžiame, nors faktiškai aš vaikui 1000kas mėn. iįleisdavau. Dabar tą suma padaugėjo, nes vaikas pradėjo norėti "to" ir "ano", saikingai lepinant plius , kadangi tėvas vaikų gyvenime iš vis nedalivauka esu priversta pakloti apie 1000lt/mėn. auklėj.
man vienam vaikui 2000 išeina.


Smagu,kad jūsų finansinė padėtis leidžia vaiko poreikiams išleisti 2000 lt. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gingilis @ 2009 01 29, 22:55)
Smagu,kad jūsų finansinė padėtis leidžia vaiko poreikiams išleisti 2000 lt. thumbup.gif

kol kas leidzia, tik man nieko nebelieka doh.gif bet reikia padaryti viska , kad ir toliau butų taip.
Atsakyti
QUOTE(vienpaneles @ 2009 01 30, 10:13)
kol kas leidzia, tik man nieko nebelieka doh.gif bet reikia padaryti viska , kad ir toliau butų taip.


Pasakysiu savo nuomonę.Manau geriau sveika ir gyva mama,bei truputį "apkarpyti" vaiko poreikiai,nei mirusi mama ir vaikai vaikų namuose. mirksiukas.gif Pamastykit. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gingilis @ 2009 01 30, 13:59)
Pasakysiu savo nuomonę.Manau geriau sveika ir gyva mama,bei truputį "apkarpyti" vaiko poreikiai,nei mirusi mama ir vaikai vaikų namuose. mirksiukas.gif Pamastykit. 4u.gif

Šiaip sutinku...tirsiog kitaip nemoku, vaikus myliu, taip norisi gražiau aprengti ir viska dėl jų padaryti. Jei tik liga ių kart geriausi gydytojai ir pan. O pati juk galiu apseiti be daugelių dalykų. Net nepasakosiu, kaip ant saves taupau, nes pati suprantu, kad perlenkiu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gingilis @ 2009 01 30, 14:59)
Pasakysiu savo nuomonę.Manau geriau sveika ir gyva mama,bei truputį "apkarpyti" vaiko poreikiai,nei mirusi mama ir vaikai vaikų namuose. mirksiukas.gif Pamastykit. 4u.gif

pritariu,kas bus kai vaikas bus sidelis,jam 10 000 neuzteks g.gif
Atsakyti
duodu vaikui 10 litu i mokykla per diena,o jo maistui ir rubams apie 1000 isleidziu. Dar dabar jo veida gydyt pradejom,tai padidejo islaidos 300lt smile.gif
Atsakyti
Daug išleidžiu. Būreliai, drabužiai, mokyklinės prekės, išvykos, spektakliai...
Atsakyti
Prisijungsiu...ir paklausiu gal ne į temą... O kaip Jūs apskaičiuojate, kiek įeina į vaiko poreikius lėšų, skiriamų buto šildymui, komunaliniams mokesčiams ir pan.? Nes batukai, rūbai, būreliai - čia man viskas aišku...bet bendri mokesčiai... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(AgVi @ 2009 02 02, 11:41)
Prisijungsiu...ir paklausiu gal ne į temą... O kaip Jūs apskaičiuojate, kiek įeina į vaiko poreikius lėšų, skiriamų buto šildymui, komunaliniams mokesčiams ir pan.? Nes batukai, rūbai, būreliai - čia man viskas aišku...bet bendri mokesčiai... doh.gif


Pas mus vaikas turi atsika kambari 2-ju kambariu bute; Kak skaiciavau teismui- tai tiesiog dalindavau visas busto komunalines islaikdas i tris (nes gyvename trise).
Atsakyti
Supratau... Pas mus irgi turi atskirą kambarį. Bet sakykim neturėtų - tai šiaip tada juk vistiek logiška būtų visas išlaidas komunaliniams mokesčiams dalinti iš žmonių skičiaus? Bet tai ar niekas neužprotestuos (pvz, kad vaikas juk nesunaudoja TIEK vandens, dujų ir pan.). unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(AgVi @ 2009 02 02, 11:12)
Supratau... Pas mus irgi turi atskirą kambarį. Bet sakykim neturėtų - tai šiaip tada juk vistiek logiška būtų visas išlaidas komunaliniams mokesčiams dalinti iš žmonių skičiaus? Bet tai ar niekas neužprotestuos (pvz, kad vaikas juk nesunaudoja TIEK vandens, dujų ir pan.).  unsure.gif

Protestuojant reikia turėti pagrindą ir įrodymus tam. Kaip žmogus, negyvenantis bute, įrodys kad vaikas mažiau prausiasi? Kad jo rūbus mažiau skalbti reikia? Kad kambarys mažiau šildomas? Jei protestuoja, dažniausiai dėl kitų išlaidų - bando įrodyti kad kažkurios iš išlaidų vaikui nebūtinos.
Atsakyti
Supratau...ačiū 4u.gif .
Atsakyti