Įkraunama...
Įkraunama...

Išperkamoji nuoma

QUOTE(aureelka @ 2010 12 09, 18:19)
tikrai realu,as pati kaip tik siuo metu intensyviai ieskau tokiu budu kad butu galima isigyti busta,tai radau internete keleta skelbimu cia Vilniuje ,aisku kainos dideles,paskabinau pasklausinejau,tai nori dazniausiai pradinio inaso,o visas kitas laikotarpis per kuri issimoki susitarimo reiklaas aisku ne 10-20 metu mazesnis.Pagooglinkit rasit pasiulymu tikrai ne tik Vilniuje,bet ir Kaune,Palangoje,druskininkuose.
Dar esu girdejus,kad patrys statytojai duoda butus pirkt issimoketinai tik reikia konkreciai skambintis i imones ir klausti,bandysiu dometis ir tuo,kolkas dar tik savarankiskai ieskausi internete.


Tai jei nesunku brūkštelkit, kokios firmos ką siūlo mirksiukas.gif
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pupune @ 2010 12 09, 17:24)
Tai jei nesunku brūkštelkit, kokios firmos ką siūlo  mirksiukas.gif
4u.gif

Jums kuriam mieste reikia?
Atsakyti
QUOTE(braske24 @ 2010 05 11, 19:30)
idomu ar Klaipedoje yra tokiu isperkamuju buto ar namu nuomu g.gif nesu nieko girdejusi g.gif


mane irgi laaabai domintu 4u.gif buto/namo, svarbiausia kad Klaipedoje ... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aureelka @ 2010 12 09, 18:27)
Jums kuriam mieste reikia?


Vilniuje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agarmis @ 2011 01 13, 16:05)
IEŠKAU BUTO IŠPERKAMOSIOS NUOMOS BŪDU. Arba IŠSIMOKĖTINAI.
Pirkčiau butą arba ilgam laikui išsinuomočiau 3 kamb butą su
galimybę vėliau jį išsipirkti. T.Y, kai nuomos mokestis įeitų į
pirkimo (išsipirkimo) mokestį. Galiu mokėti per mėn iki 2000lt.
Galėčiau ir išsimokėti greičiau, mokėti per mėn daugiau. Siūlyti
įvairius variantus.



Bet kokia is to nauda pardavejui g.gif
Nebent butas perkamas brangiau nei rinkoje parduodama, nes cia kaip beprocentine paskola.
Parduodamas esi suinteresuotas gauti visa suma is karto ir juos kazkur panaudoti (investuoti), o ne per n metu, kai pinigu verte bus visai kita cool.gif
Atsakyti
Kai bus konkretus pasiulymas, tada bus galima konkreciai ir kalbet. O pliusu yra tiek pardavejui, tiek pirkejui.
Atsakyti
QUOTE(agarmis @ 2011 01 15, 19:42)
Kai bus konkretus pasiulymas, tada bus galima konkreciai ir kalbet. O pliusu yra tiek pardavejui, tiek pirkejui.


nu jo... pardavejui tikrai daug pliusu, jei buto kaina - rinkos, o ne palubinsko g.gif smile.gif
Atsakyti
Man irgi sunkiai suvokiama, kaip pardavėjui gali būti naudinga parduoti išperkamosios nuomos būdu :hm Nebent būstas užstatytas bankui, pirktas per bumą, dabar atpigęs, įmokas susimokėt nėr iš ko, o nuomininkų, galinčių jas padengti, neatsiranda .. :hm
Atsakyti
nemanau, kad suaugusiam zmogui dabar reiktu aiskinti NT rinka, jos pasiula ir paklausa bei kas yra lizingas...
Atsakyti
QUOTE(agarmis @ 2011 01 17, 19:10)
nemanau, kad suaugusiam zmogui dabar reiktu aiskinti NT rinka, jos pasiula ir paklausa bei kas yra lizingas...



Ai, tai jeigu jus dar ir palukanas noretumete savininkui moketi, tai viskas suprantama, nes lizingas tai toks produktas kada moki imoka ir palukanas (ir pakankamai nemaza suma susidaro), o turto savininkas kol visko neismoki buna lizingo bendrove.
Tik tada klausimas koks cia pliusas pirkejui lyginant su banko paskola rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2011 01 17, 16:20)
Man irgi sunkiai suvokiama, kaip pardavėjui gali būti naudinga parduoti išperkamosios nuomos būdu  g.gif  Nebent būstas užstatytas bankui, pirktas per bumą, dabar atpigęs,  įmokas susimokėt nėr iš ko, o nuomininkų, galinčių jas padengti, neatsiranda .. g.gif


na vieninteles mano isivaizduojamas pardavejui galbut naudingas variantas - kai palukanos yra is anksto iskaiciuotos i kaina mirksiukas.gif pvz.: rinkos kaina - 200 000, o parduodu uz 300 000. smile.gif bet velgi reikia vertinti issimokejimo terminus.

Atsakyti
QUOTE(karra @ 2011 01 17, 20:34)
na vieninteles mano isivaizduojamas pardavejui galbut naudingas variantas - kai palukanos yra is anksto iskaiciuotos i kaina  mirksiukas.gif  pvz.: rinkos kaina - 200 000, o parduodu uz 300 000. smile.gif bet velgi reikia vertinti issimokejimo terminus.

Butent, kada butas ZYMIAI brangesnis uz rinkos kaina, tada galima ir dalimis ta suma susirinkti, vistiek apsimoka. mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(donaa @ 2011 01 17, 20:09)
Tik tada klausimas koks cia pliusas pirkejui lyginant su banko paskola rolleyes.gif

Kada pajamos is seselinio verslo mirksiukas.gif
Atsakyti