Įkraunama...
Įkraunama...

Atpratinimas nuo valgymo naktį

mes ir nuo mazens,kaip valgom nakti 1 karta,taip valgom. Bandziau arbata,vadeni duot,paleidzia dudas,o pavalgo nakti karta pieno ir tada nuo 22h iki 10h ismiega. Tai ir nekankinu su arbatom,nores atpras ir nesikels.Nors buvo kelios naktys,kai ismiegojo nevalgius
Atsakyti
QUOTE(Giorgita @ 2009 02 27, 02:21)
mes ir nuo mazens,kaip valgom nakti 1 karta,taip valgom. Bandziau arbata,vadeni duot,paleidzia dudas,o pavalgo nakti karta pieno ir tada nuo 22h iki 10h ismiega. Tai ir nekankinu su arbatom,nores atpras ir nesikels.Nors buvo kelios naktys,kai ismiegojo nevalgius

o mes valgom kas 3 val.na buna svenciu kai kas 4 mirksiukas.gif ir koses valgymas tik mitas kad vaikas nesikels nakty doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Maliku @ 2009 02 26, 22:27)
Mano manymu, nieko čia nepadarysi. Kiekvienas vaikas skirtingas, jei jam nesimiega jis prabunda, o tada ir alkį pajaučia, kurio nejustų miegodamas. Čia manau vaikus būtų galima labiau skirt į miegalius arba ne, negu į naktibaldas valgiukus ir ne  4u.gif




Na va o vakar mano metinuke uzmigo 8val vakare, net su rubais (galvojau, kad tik valandziukei pasnausti, kaip visada) 11val pavalge misinuko, beveik miegodama ir ismiegojo iki 7.30, po to vel pavalge ir 1.5val pamiegojo , o dabar zvali atsikele, kaip ir puikiai thumbup.gif
kad tik sianakt nereiktu 5 kartus keltis, atidirbti uz praeita nakti..... lotuliukas.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif pritariu,kad cia tik mitas mano irgi nakteles verysad.gif liudnos:kas 2-3val,o ir savo lovytej nenori miegot.Buna kartais kai uzmiega pavalgius,tai ikeliu i jos lovele,bet dazniausiai tai ji mane uzmigdo lotuliukas.gif taip ir miegam doh.gif
QUOTE(norkuniene @ 2009 02 27, 07:13)
o mes valgom kas 3 val.na buna svenciu kai kas 4 mirksiukas.gif ir koses valgymas tik mitas kad vaikas nesikels nakty doh.gif

Atsakyti
Kai man reikėjo iki 7 mėn. pačiai keltis maitinti naktimis, nes maniškė miegodavo, o mano papciai sprogdavo, tai po to nusprendžiau, kad ir aš jau noriu pamiegoti ir nebesikeldavau jos maitinti. Taip kad - lengvai "atpratinau" biggrin.gif
Atsakyti
o su manuoju nebuvo problemų dėl naktinio maitinimo, apie 3 mėn pats atsisakė naktimis valgyti, ir neatpratinėjau jo, nei vandens nei arbatos nedaviau, nieko... manau čia nuo vaiko priklauso mirksiukas.gif

mano draugė iki metų maitino naktimis ir net po kelis kartus neikaip jis nepasidavė, kol galiausiai vieną naktį išmiegojo nevalgęs biggrin.gif
Atsakyti
Kaip as jus visas suprantu 4u.gif . Mano dukrytei jau tuoj metukai, o keliasi nakti valgyti 2 kartus. Iki puses metu miegodavo naktimis kuo puikiausiai, o tada ir prasidejo... doh.gif . Viska isbandziau, ir arbateles, ir vakare sociau pamaitinti(nuo ko labai graziai suapvalejo), ir nesioti, ir supuoti...niekas nepadeda. 2 ir 5val. kaip laikrodukas VALGYTI. Isgeria pienuko -uzmiega, bet jei negauna, tai teveliai NEDRISKIT MIEGOTI. Pirmoji dukryte kazkur nuo 7men. visa nakti ismiegodavo, o mazoji kategoriskai atsisako.
Atsakyti
QUOTE(raudona astos @ 2009 02 27, 12:21)
drinks_cheers.gif pritariu,kad cia tik mitas mano irgi nakteles verysad.gif liudnos:kas 2-3val,o ir savo lovytej nenori miegot.Buna kartais kai uzmiega pavalgius,tai ikeliu i jos lovele,bet dazniausiai tai ji mane uzmigdo lotuliukas.gif taip ir miegam doh.gif


O maniskiui pamaitinimas vakare padejo! Anksciau keldavosi kas 2 valandas, taip nuo 6 iki 9 menesio, kol gydytojas patare vakare duot koses. Na, jis suvalgo apie 200g makaronu ar darzoviu koses su mesa (arba be jos, kaip kada), tada dar koki tarkuota vaisiu (visa!), ir uztenka. Atsibunda tik 1 karta, ir tai tik atsigerti, vis dar MP, bet jau ne tas pats, kas keltis po 4-5 kartus per nakti! Auga normaliai, dideja, bet riebalu pertekliaus neturi smile.gif
Atsakyti
kol maitinau MP (iki 7,5men) keldavosi kas val, ar kas pusvalandi valgyt doh.gif nei pats pavalgydavo, nei issimiegodavo doh.gif galu gale apsisprendziau - gana tu zaidimu smile.gif pavalgom vakare koses, uzgeriam misinuku ir thumbup.gif jei nakti prabunda - atsigeriam vandenuko, ar arbatytes ir parpiam iki paryciu, tada vos akis pramerkia suvalgom misinuko ir vel sau parpiam thumbup.gif dabar gailiuosi, kad anksciau taip nedariau, kankinausi pati, ir maziukas kankinosi doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Mes jau nuo 4 men miegam visa nakti, ziuriu kad miega ir ne duodu piena ir taip ir pradejo miegoti.
Atsakyti
http://www.supermama...?...5762&st=264
Atsakyti