Įkraunama...
Įkraunama...

Atpratinimas nuo valgymo naktį

As irgi tikejaus kad pradejus koses valgyt geriau miegosim, bet neee...
Dabar jau beveik 11 men turim ir keliames 2 -3 kartus. Jei duodu tiute tai pradeda klykt taip kad visas namas girdi. Supimas irgi nepadeda. Buteliuko nepripazystam ir pripratint neisejo, nes tik zaide su juo, pacepsedavo ir tiek. Nusiraminam tik su papuku dantyse! Noreciau jau nutraukt maitinima , bet bijau kad nakti nesusitvarkysiu. verysad.gif

Atsakyti
Mes vargome du menesius su naktiniais valgymais kol maitinau pati,valgydavome 5-6 kartus per nakti, pradejus valgyt misinukus panele irgi keldavosi valgyt nakti doh.gif Tai duodavau atsigerti arbateles arba vandenuko, vargome taip savaite verysad.gif bet taip atprato nuo valgymo nakti smile.gif dabar paskutinis maitinimas buna iki 00.00 valandos ir paskui 10 ryte smile.gif ismiega visa nakti. Kiek zinau taip geriausiai atpranta vaikai nuo valgymo nakti, mum taip ir gydytoja patare
Atsakyti
mes irgi dar vis keliames nakti valgyti,tai jau viena maitinima duodu vandenuko,po biski noriu atpratinti nuo naktinio valgymo,o valgo tris kartus,
einam gulti 21val. pirmas valgymas 24val.
3val. duodu vandens,bet jo tik biski pageria ir toliau miega
ir 6val,vel valgom
Atsakyti
QUOTE(Dzekse @ 2009 01 07, 16:52)
zodziu, atradom raminamasias arbatas, pvz.: HIPP ramaus miego arba rinktiniu zoleliu. zinot pradejau duoti vietoj MP.  biggrin.gif  miegam ramiau. rezultatas vietoj 7-10 kartu per nakti keliames 2-3. o jei visvien blogai miegam, idedu kartais Viburkol zvakute. gal pasinaudosite musu patirtim drinks_cheers.gif .


Laba 4u.gif Reikes ir man gal tada pabandyti bent viena maitinima pakeisti i arbatele. O Viburcol zvakutes mums nepadeda schmoll.gif Dabar pridejau i pagalve apyniu spurgu, sako ramina, bet sia nakti vis tiek neramiai miegojom.


QUOTE(sonic @ 2009 01 11, 18:08)
įdomu ar visada taip buvo, ar tik pastaruoju metu taip nebemiega? Turi būti tam priežastis. Apie 8 mėn dygsta dantukai, gal todėl neramiai miega, tuo atveju pabandyčiau, kaip viena mama patarė, viburcol žvakutę nakčiai. Mano vaikai naktimis geriau pradėjo miegoti, kai sudygo visi dantys, t.y apie 2 metus.
Mano mažiukas geriau naktį miega, kai įdedu į miegmaišį, su kuriuo atsistoti ar atsisėsti yra nepatogu. Tik iš pradžių, kai apie 6 mėn. nusipirkom miegmaišį, į jį įkišti galėjau tik užmigusį, o paskui įpratome.
Mano vaikui greitai bus 10 mėn. MP valgo 10.30 val vakaro( čia kartu su koše), paskui apie 3 val. nakties ir 7 val. ryto. Ko gero, panašiai bus, kol baigsiu maitinti MP. Baigus maitinti MP, kaip patirtis rodo, irgi būna problemų smile.gif Kol kas galim įduoti papą, ir ramu, o kai nebus ką įduoti?  unsure.gif  Maniškis kartais nusiramina pačiulpęs savo nykštį, o vidurinyjį baigus maitinti MP, kai naktį pabusdavo duodavau buteliuką su vandenuku.


Jis man budamas dar kudikis, ismiegodavo nuo 23.30 iki 8-9 ryto ne karto nevalges blink.gif Tai ir galvodavau, kad kazkas negerai gal biggrin.gif Dabar kai pradejo valgyti, tik aisku per daznai, vel negerai lotuliukas.gif
Kaip jau rasiau, tai Viburcol zvakutes mums nepadejo, tik pirmasias dvi naktis, o po to jokio poveikio. Miegmaisiuka ir isbandem, tik jam nekliutis su juo ir atsistoti. Koses ir valgom pries miega, po to MP, bet suprantu tas "sotumas" jam ne priezastis nesikelti ir nevalgyti MP biggrin.gif

Buvau pabandzius viena nakti su vandenuku prasisukti. Pajutes, kad ne MP, pradejo baisiausiai klykti. Po to uzmigdem be MP, bet po kiek laiko vel tas pats. Po tos nakties, kai vaikas klykia nesavu balsu ir man skaudejo sirdi i ji beziurint ir klausant, nusprendziau, kad jau geriau as nedamiegosiu, bet mano vaikelis nebus nei nervuotas, nei nereikes jam kankintis ir t.t. Beje skaiciau straipsnis, jog tokie vaikuciai dar bijo uzsimerkti, nes mano, jog gali viskas pasikeisti. Tad as ir pakentesiu dar kol turiu pienelio, o issimiegot spesiu smile.gif 4u.gif


QUOTE(Nicca @ 2009 01 14, 17:05)
As save guodziu,kad kai prades valgyti koytes geriau miegos.Bet cia tik svajones biggrin.gif


Linkiu, kad jums padetu, nes mums jokio poveikio biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mux @ 2009 01 14, 16:10)
Mano pupai 11 menesiu. Maitinau iki 10men su trupuciu. Kai jau is maitinimo buvo like tik vakariene ir naktipieciai po 2-3 kartus, nusprendizau pabandyti nakti neduoti. Dukrelei buvo gal 9 men. Protestavo ziauriai, kadangi vienam kambari miegam tai kai vyras supo piktai i mane ziurejo ir zviege bigsmile.gif Zod, ji nugalejo smile.gif
Po keliu savaiciu nuvaziavau pas mama ir isejau miegot i kita kambari. Pirma nakti pabudo, labai neverke, bet neuzmigo, teko pamaitint. Kita nakti jau iki 5 ryto ismiegojo. Pazursdavo, bet nedaug, o mociute vis pasupdavo...
Taip istempem, kad iki kokiu 5 as tik pasupdavau jei ka, bet nemaitinau, maitindavau tik 5val. o paskui jau kazkuria nakti ir visai ne... O gal ir laikas pagaliau atejo, nes baigem be jokiu riksmu smile.gif


Noriu dar pasisakyti del girdymo vandenuku ir del dideliu verksmu negavus pienelio smile.gif Mano mazoji negere nakti is buteliuko nors tu ka, o diena be problemu. O del didelio verksmo, tai jo ne tiek jau daug buvo kai manes nebuvo tam paciam kambaryje, o buvo tik kitas jai pazistamas zmogus. Zurst zurzeno, neissimiegojom aisku visi tas kelias naktis, bet tik tiek smile.gif Pabandyti verta blush2.gif
Atsakyti
nu neimu as y galva kad valgo nakti,1 kart atsigeria pienelio y kvit,ateis laikas ir baigs,dukra iki 1.5 m gere ir nieko neatsitiko,nu cia kiekviena mama savaip gaili saves 4u.gif o kad pradejus valgyt koses neims pieno nakti man sitas nepasitvirtino nei su vienu schmoll.gif ,pavalgo 9 vakare kosytes,o nakti 4 ryto pienuko reikia ir viskas ciki 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nicca @ 2009 01 14, 17:05)
Mes valgom MP.Po truputi bandom valgyti kosytes.Labai sekmingai biggrin.gif Diena mamos pienuko reikia reciau.O naktimis prasideda kosmarai doh.gif valgyti nubundame kas 2val.Kartais buna net kas valanda. doh.gif Tai labai vargina.
Ji kitaip nenusiramina,nes neima tiutes ir visai negeria is buteliuko.Tai
vandenuko jai nepaduosi. tongue.gif
As save guodziu,kad kai prades valgyti koytes geriau miegos.Bet cia tik svajones biggrin.gif

analogiska situacija pas mus . tik mum 8men . kosytes nepadejo, o nuo 7men nakti valgome kas 1-2val. verysad.gif
is buteliuko neimokom iki siol. tik va antra diena siek tiek patraukia is buteliuko su snapeliu rolleyes.gif , pradejome mokytis is jo gerti nuo 7men.
Atsakyti
sveikos mamos, mums jau beveik metukai, bet nuo pat gimimo naktimis neismiegam ramiai, nera to buve, kad vaikas nuejes miegoti ismiegotu visa nakti, atsibudineja belekiek kartu ir iesko manes. tai dabar visada miegam su dukryte kartu lovoj vienoj, o i savo lovyte nebeina miegot.manau pati kalta, kad pripratinau miegot kartu lovoj ir matyt todel nebemiega atskirai, naktimis dar geria piena.
Atsakyti
thumbup.gif zinosiu
Atsakyti
Maniskai 10 men. keliames nakti 3-4 kartus . GIrdejau, kad kudikiai, kurie maitinami krutimi visos nakties neismiega. Tad tikiuosi, kad kuomet nebemaitinsiu galesime ramiai miegoti visa nakti. Ar kurioms nors mamytems taip buvo?
Atsakyti
QUOTE(NEW MAM @ 2009 02 26, 15:28)
Maniskai 10 men. keliames nakti 3-4 kartus . GIrdejau, kad kudikiai, kurie maitinami krutimi visos nakties  neismiega. Tad tikiuosi, kad kuomet nebemaitinsiu galesime ramiai miegoti visa nakti. Ar kurioms nors mamytems taip buvo?


matyt kai ateina laikas patys vaikuciai nebevalgo, maniskei jau metukai, bet dar valgo nakti viena karta, nors jau ir pati pienuko nebeturiu, nes 10,5men turejau nusitraukineti, tai klausimas kur didesnis vargas ar vaika is papuko pamaitinti, arr keltis su savo rakandais nusitraukti piena, o po to dar vaika pamaitinti...... lotuliukas.gif
tad bukit kantrios thumbup.gif
manau jokio skirtumo ar pienukas ar misinukas ar arbatele, jei vaikui yra poreikis gerti, tai jis atsikels biggrin.gif
Atsakyti
Mano manymu, nieko čia nepadarysi. Kiekvienas vaikas skirtingas, jei jam nesimiega jis prabunda, o tada ir alkį pajaučia, kurio nejustų miegodamas. Čia manau vaikus būtų galima labiau skirt į miegalius arba ne, negu į naktibaldas valgiukus ir ne 4u.gif
Atsakyti