Įkraunama...
Įkraunama...

Atpratinimas nuo valgymo naktį

QUOTE(ingusia84 @ 2009 01 08, 14:11)
Vis delto mamos, neskubekime labai savo vaikuciu atpratinti nuo naktinio valgymo, ypac jei valgo mp, jei naktimis dazniau keliasi ir prie mamos krutines iesko nusiraminimo, reiskia, jog leliukams tikrai to reikia, jei nereiketu, miegotu sau ramus. Isaugs is to naktinio valgymo, ir issimiegosime biggrin.gif


naktinis motinos pienas yra riebesnis, jis naudingas kudikio protiniam vystymuisi. buna menesiai, kai kudikis valgo dazniau nakti, nei diena. tuomet jis aktyviau vystosi protiskai. Manau, nereikia is vaiko to skanesto atimineti? smile.gif

Visgi, is savo patirties galiu pasakyti: vaikas, maitinamas mp virs metu, ir, besikeliantis daugybe kartu nakti, nori ne mp, o mamytes salia. Mama nemiega, pervargsta, taip pat ir vaikas. O siuo atveju, manyciau, jau reiketu ivedineti rezima, sotesni maista ar misinuka nakciai. Ir-dar daugiau demesio, meiles diena ir aktyvumo vakare.Visgi tai tik mano nuomone.
Atsakyti
[quote=krisstukas,2009 01 06, 21:04]
Kazkaip tikejausi daugiau patarimu, kaip atpratinti naktinius valgymus g.gif ax.gif Negi visos taip ir vargstat toliau, ar tingit pasidalinti biggrin.gif

Mes tai vargstam doh.gif keliames kas val., kad dvi, o mums jau 8 men. Kazkoks pasidare balaganas, nes ir atsikrauste vaikas i musu lova, kadangi lovyteje atsistojes spiegt net pradeda, o nuramint eina tik prie papo. As visai be miego. Misinukus ir isbandem, bet kazkaip nepadejo ir tie unsure.gif

įdomu ar visada taip buvo, ar tik pastaruoju metu taip nebemiega? Turi būti tam priežastis. Apie 8 mėn dygsta dantukai, gal todėl neramiai miega, tuo atveju pabandyčiau, kaip viena mama patarė, viburcol žvakutę nakčiai. Mano vaikai naktimis geriau pradėjo miegoti, kai sudygo visi dantys, t.y apie 2 metus.
Mano mažiukas geriau naktį miega, kai įdedu į miegmaišį, su kuriuo atsistoti ar atsisėsti yra nepatogu. Tik iš pradžių, kai apie 6 mėn. nusipirkom miegmaišį, į jį įkišti galėjau tik užmigusį, o paskui įpratome.
Mano vaikui greitai bus 10 mėn. MP valgo 10.30 val vakaro( čia kartu su koše), paskui apie 3 val. nakties ir 7 val. ryto. Ko gero, panašiai bus, kol baigsiu maitinti MP. Baigus maitinti MP, kaip patirtis rodo, irgi būna problemų smile.gif Kol kas galim įduoti papą, ir ramu, o kai nebus ką įduoti? unsure.gif Maniškis kartais nusiramina pačiulpęs savo nykštį, o vidurinyjį baigus maitinti MP, kai naktį pabusdavo duodavau buteliuką su vandenuku.


Atsakyti
mus ir buvo istikus ta nakties kelimosi problema,galiu pasakyti kaip mes su vyru su tuo tvarkemes blush2.gif musu suneliui 9men ir jis keldavosi panasiai kaip ten mamytes rase,4-5 kart per nakti misinuko valgyt,kai nuejom pas daktare,ji sako misinuku maitinamas vaikas jau 3men turi nesikelti nakti valgyt,nes cia yra ipratimas zino kad gaus valgyt ir keliasi,dar sake kad negerai vaikui valgyt nakti nes skrandis nesusitvarko su apkrova dl to jam gali ir pilva skaudet ir pan..tai mes apie 4naktis davem vandeni jis isgerdavo tiek pat kiek ir misinuko ir uzmigdavo nes ipratimas buvo,kai gaudavo tik vandeni ir jokio maisto nebesikelia nes zino kad nieko negaus...taip ir nebesikliam nakti...sekmes jum,ir kantrybes swarbiausia biggrin.gif
Atsakyti
Aš tai dar taikausi su naktiniais kėlimaisiais, o ką daryti. Bet irgi sutinku su ta nuomone, kad vaikui naktį nėra labai gerai valgyti, nes skrandukas būna apsunkinamas, blogiau virškina. Bet kol kas mes dar labai mažyčiai...
Atsakyti
laba diena smile.gif maninskiui tuoj metai bus, bet dare valgo mp,nakti keliasi kokius 3-4 kartus doh.gif kartais tenka visa nakti uz soske tarnauti unsure.gif kazkaip kentesiu,svarbu jam gerai smile.gif
Atsakyti
nu kaip valgo mp tai as sutinku kad reikia,nu bet del misinuko tai sakai kaip gydytoja patare,bet ji minejo kad ir su mp naktimis nereikia ilgai nakti maitinti tik nepasake nuo kada ji pataria atpratinti g.gif
Atsakyti
Labutis...
Na as emiausi sio zygdarbio ir pradejau atpratinti nuo misinuko nakti.
Man mazoji kai tik pradeda kniukseti nakti as jai vandeniuko duodu pagerti vietoj misinuko, o apie 06val. jau duodu pavalgyt misinuko ir taip mes ismiegam iki 10val.
Sia nakt jau 2para buvo kai nedaviau valgyt nakti, na truputi isterijos buvo, bet nieko isgyvenama juk viskas..... ax.gif

Sekmes mamoms, kurios ruosiasi atpratinti nuo naktiniu valgymu... 4u.gif
Atsakyti
Mano pupai 11 menesiu. Maitinau iki 10men su trupuciu. Kai jau is maitinimo buvo like tik vakariene ir naktipieciai po 2-3 kartus, nusprendizau pabandyti nakti neduoti. Dukrelei buvo gal 9 men. Protestavo ziauriai, kadangi vienam kambari miegam tai kai vyras supo piktai i mane ziurejo ir zviege bigsmile.gif Zod, ji nugalejo smile.gif
Po keliu savaiciu nuvaziavau pas mama ir isejau miegot i kita kambari. Pirma nakti pabudo, labai neverke, bet neuzmigo, teko pamaitint. Kita nakti jau iki 5 ryto ismiegojo. Pazursdavo, bet nedaug, o mociute vis pasupdavo...
Taip istempem, kad iki kokiu 5 as tik pasupdavau jei ka, bet nemaitinau, maitindavau tik 5val. o paskui jau kazkuria nakti ir visai ne... O gal ir laikas pagaliau atejo, nes baigem be jokiu riksmu smile.gif
Atsakyti
As tai kazkaip nenoriu atpratint. Kol yra pieno - puiku, tegul valgo. Pora kart nakti tik keliasi, nepervargsiu irnesakyk.gif
Atsakyti
mes paskutini karta pavalgom pries 24 val..mums patare naktim tik vandenuko duot atsigert.taip pora sav.o dabar isvis nebesikelia..pavalgo 6 ar 7 ryte thumbup.gif beje mums 7menuo ipusejes..o elgiames nakti vyriskai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alvyde: 14 sausio 2009 - 16:12
Mes valgom MP.Po truputi bandom valgyti kosytes.Labai sekmingai biggrin.gif Diena mamos pienuko reikia reciau.O naktimis prasideda kosmarai doh.gif valgyti nubundame kas 2val.Kartais buna net kas valanda. doh.gif Tai labai vargina.
Ji kitaip nenusiramina,nes neima tiutes ir visai negeria is buteliuko.Tai
vandenuko jai nepaduosi. tongue.gif
As save guodziu,kad kai prades valgyti koytes geriau miegos.Bet cia tik svajones biggrin.gif
Atsakyti
nicca tai pamegink diena pratinti po truputuka prie buteliuko o paskui ir nakti bus viskas ciki biggrin.gif
Atsakyti