Įkraunama...
Įkraunama...

Atpratinimas nuo valgymo naktį

[quote=Pasakyte,2008 12 12, 02:21]
Taigi dar maziukas vaikas, neriek noreti... zinoma, visi skirtingi, bet... maniškė irgi iki 6 gaudavo tik MP, po to prasidėjo primatinimo vargai . neimkit mamos į galvą, nenori valgyti - duokit MP, ateis laikas - pradės valgyti.
nera problemos kad vaikas valgo turi gera paetita tiemk diena tiek nakti bet gaila saves juk 7 men jokio normalaus miego nei nakti nei diena istisai diena dienon todel butu faina isimiegoti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norkuniene: 14 gruodžio 2008 - 16:07
pasiskaiciau truputi patarimu jusu, mes taip pat nusprendem po truputi mazinti valgyma nakti, nes musu vaikas ne tiek valgo, kiek priprato, kad papukas turi buti pastoviai burnoje, miega su mumis lovoje, tai situacija sunkesne. pameginu istraukti papuka, tai pradeda verkti, bet labai sunku darosi, kai mazylis jau ne toks maziukas, mums beveik 9 men. jau neissimiegu visai,nes judesiai mano suvarzyti, sunelis prisiplojes prie manes ir pastoviai zindzia doh.gif meginsiu kazkaip atpratinti nuo tokio valgymo ir miegojimo kartu.
Atsakyti
na as esu turbut labai laiminga, net bijau girtis ax.gif nuo 2,5 menesiu taip jau isejo kad pradejom valgyti misinukus, tai ir valgymo ypatumai pasikeite, ismiegoti pradejo nuo 24val iki 5 ryto, po to nuo 23 val iki 5 ryto, dar po keliu sav, atsikeldavo jau 6 ryte, o dabar jau kuri diena atsikelia 7 ryto tongue.gif bigsmile.gif bet mes niekada nemiegojome kartu, o kai nebemaitinau pati tai ir miegoti maziukas isejo i savo kambareli, kuriame miegoti pradejo zymiai ramiau bigsmile.gif ir visa nakti tongue.gif bigsmile.gif
Atsakyti
smile.gif+2008 12 16, 10:27-->
QUOTE(Mamyte smile.gif @ 2008 12 16, 10:27)
na as esu turbut labai laiminga, net bijau girtis  ax.gif  nuo 2,5 menesiu taip jau isejo kad pradejom valgyti misinukus, tai ir valgymo ypatumai pasikeite, ismiegoti pradejo nuo 24val iki 5 ryto, po to nuo 23 val iki 5 ryto, dar po keliu sav, atsikeldavo jau 6 ryte, o dabar jau kuri diena atsikelia 7 ryto  tongue.gif  bigsmile.gif  bet mes niekada nemiegojome kartu, o kai nebemaitinau pati tai ir miegoti maziukas isejo i savo kambareli, kuriame miegoti pradejo zymiai ramiau bigsmile.gif  ir visa nakti  tongue.gif  bigsmile.gif

girdejau atsiliepimu jok atkirame kambaryje vaikai miega ramiau nei kartu,dar kai budavo mazesnis miegodavo atskirame kambaryje ir tikrai ilgiau nei kartu miegant bet dabar negalime atskirai nes jis pabudes stojasi lovytej todel miegame viename rolleyes.gif
Atsakyti
Maitinau iki 10 mėnesių - MP gaudavo vakare, po košės apie 20 val., ir 1 kartą naktį apie 2-4 val. Dar retkarčiais dieną, jei būdavo neramus ar nevalgydavo košės. Laukiau kol pats atsisakys, bet... Nakčiai buvau pasiruošusi mišinuko, jei neišeitų nuramint ijam pradėjus zirziliot, paimdavau ant rankų, šiek tiek pasupuodavau ir jisai užmigdavo. Taip išėjo apie porą savaičių, o dabar tik apverčiu ant kito šono arba čiulptuką įduodu ir jis toliau miega. Nebuvo jokių verkimų, kažkaip ramiai praėjo viskas biggrin.gif
Atsakyti
Mes irgi vargstam su mažiuku - nori naktį valgyt nors tu ką. Dukrytė tai labai lengvai ir greitai atprato, o va sūnelis tai taip verkia doh.gif Tik nešiojimas padeda.
Atsakyti
QUOTE(laimux2 @ 2008 12 22, 21:50)
Mes irgi vargstam su mažiuku - nori naktį valgyt nors tu ką. Dukrytė tai labai lengvai ir greitai atprato, o va sūnelis tai taip verkia  doh.gif  Tik nešiojimas padeda.

o maniskui nieks nepadeda jai valgyti nori turiu duoti nes jau taip gailiai isiverkia doh.gif
Atsakyti
Mano jaunikaitis nuo antro men iki puses metu ismiegodavo visa nakti po 9-10val ir niekada jo nakti nemaitindavau, nors valge tik MP, bet po to pradejo atsibusti ar siaip per miegus verkti ir reikalauti papo... Tuo metu kalesi pirmieji dantukai, po to antrieji, gaila vaiko, o dabar jau iprato ir reikalauja... Jokiu ciulptuku neima, ciulpdavo nyksti, bet dabar jau ir to nebedaro, tad jau 3men, kaip reikia maitinti nakti, nes taip isirekia, kad baisu, jog kaimynai ateis raminti! blink.gif
Ir kaip atpratinti?... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Evelia @ 2008 12 23, 10:31)
Mano jaunikaitis nuo antro men iki puses metu ismiegodavo visa nakti po 9-10val ir niekada jo nakti nemaitindavau, nors valge tik MP, bet po to pradejo atsibusti ar siaip per miegus verkti ir reikalauti papo... Tuo metu kalesi pirmieji dantukai, po to antrieji, gaila vaiko, o dabar jau iprato ir reikalauja... Jokiu ciulptuku neima, ciulpdavo nyksti, bet dabar jau ir to nebedaro, tad jau 3men, kaip reikia maitinti nakti, nes taip isirekia, kad baisu, jog kaimynai ateis raminti! blink.gif 
Ir kaip atpratinti?... g.gif

idomu o mazinant naktinio pienelio kieki?gal tada maziau reikalaus ir diena daugiau uzvalgys ant nakties o poto kai priprastu prie mazesnes dozes dar mazinant visai nereiktu gal? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norkuniene: 23 gruodžio 2008 - 15:47
Manau kad didesnio vaiko kelimsasis nakti yra ne del pieno, o is iprocio, artumo norejimas. Sunui 10 men., kilnojasi labai daznai, bet irgi nesiryztu imtis drastisku priemoniu. doh.gif Gaila, kai ziuri ir verkia, neuzmiega.
Atsakyti
QUOTE(Severute @ 2008 12 01, 19:31)
mums ir tapati problema, bet manajai jau beveik 10 men doh.gif . o ji ir po 5 kartus nakti keliasi.  buvau nusprendus nemaitinti nakti, tai keles naktis nemegojom, o po to ji susirgo, tai vel pradejau maitinti, kad daug skysciu gautu. nakciai uzmiega 3 ryto, o po to miega iki 13, vis bandau jos rezima pakeisti, bet tai dantys dygsta, tai sloga, pakyla temperatura ir vel viskas isnaujo  doh.gif  gal kam buvo tokia problema, kaip atmokinot?   verysad.gif


drinks_cheers.gif lygiai tas pats kol kas vel sergam doh.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(pliusiukas @ 2008 12 01, 19:34)
mano panelei ne uz kalnu 11 men o nakti keliames apkie 3-4 kartus. valgo mp... norejau ir as per Naujus sampana gerti, bet mzoji apsirgi ir nieko i burnyte neeme iskyrus mp, taigi numojau ranka ir sakiau maitinsiu iki pavasario  mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(raudona26 @ 2008 12 01, 23:21)
Kaip  atpratint  g.gif ?Su pirmaisiais sunaiteliais tai nakti girdziau arbatele vargome savaitele,bet iveikem,na bet aisku valge misinukus.O sikart su dukryte,deja vel misinukai  verysad.gif ,nakti ismiega nuo 23 val., iki 5 val., ryto,ir be arbatytes, tpiu tpiu tpiu  rolleyes.gif ,nors mums bus tik 2 menesiukai.


kuo toliau tuo smagiau, nes manoji irgi miegodavo iki 4 val. ir nieko nereikejo, o dabar puse 3 val. akys stacios burnyte issiziojusi lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Daivukas83 @ 2008 12 04, 13:37)
MUSU didziausia svajone ismiegoti per visa nakti. O dar tie dantukai virsuje turetu ne uz kalnu pasirodyt taip ir vargstam.Bandziau ir arbatytes duot, bet ne i ta puse neziurejo, tik MP.


drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TheSweetest: 26 gruodžio 2008 - 16:17
Na o mano mazylis tai nuo 21 iki 8 val.ryto ismiega 4u.gif bet pati jau nemaitinu. blush2.gif ir kazkaip keista as jo net nepratinau kad naktim nesikeltu bet pats kazkaip ismiega visa nakti.saunuolis mano kulverstukas, thumbup.gif zino kad mama nakti nori pamiegoti lotuliukas.gif
Atsakyti