Įkraunama...
Įkraunama...

Atpratinimas nuo valgymo naktį

Mano mazoji irgi daznai keldavosi nakti valgyti. Jau budama 9 men ji keldavosi po 3 kartus, bet po to as jau pati stengiausi ja atpratinti, o nelaukti kol viskas savaime susitvarkys.Tiesiog jai prabudus neduodavau valgyti, o stengdavausi vel ja uzmigdyti, ji aisku paverkdavo siek tiek, bet supratus, kad nieko nebus, vel uzmigdavo. Taip keleta naktu pavargau doh.gif ir dabar kaip ir nera tokios problemos. Tiesa, naktimis ji prabunda dar kartais, bet greitai vel uzmiega be jokio MP. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rutele* @ 2008 12 04, 02:11)
Mano mazoji irgi daznai keldavosi nakti valgyti. Jau budama 9 men ji keldavosi po 3 kartus, bet po to as jau pati stengiausi ja atpratinti, o nelaukti kol viskas savaime susitvarkys.Tiesiog jai prabudus neduodavau valgyti, o stengdavausi vel ja uzmigdyti, ji aisku paverkdavo siek tiek, bet supratus, kad nieko nebus, vel uzmigdavo. Taip keleta naktu pavargau  doh.gif  ir dabar kaip ir nera tokios problemos. Tiesa, naktimis ji prabunda dar kartais, bet greitai vel uzmiega be jokio MP.  thumbup.gif




mano irgi taip pat mazoji tik dabar gal dantukai tai buna kad nemiega o siaip visada nuo 23 iki 7 ismiegodavo
Atsakyti
MUSU didziausia svajone ismiegoti per visa nakti.Mes keliames 4-6 kartus per nakti.Maitinu maziausiai 4kartus, bet jei nepavyksta uzsupti mazylio, tai maitinu ir daugiau kartu.O dar tie dantukai virsuje turetu ne uz kalnu pasirodyt taip ir vargstam.Bandziau ir arbatytes duot, bet ne i ta puse neziurejo, tik MP.
Atsakyti
Mano istorija tokia pati kaip ir Daivukas83 . Na bet jau svajoju kada bus taip,kad miegosim visa nakti.
Norejau paklausti *Rutele*'s , o kai atpratinai miegoti savo leliuka ar supavai ant ranku, ar tiesiog lovytej paciuciuodavai? Man idomu ar po to leliukas nepripras ant rankyciu buti, kad nakti reiks ji visalaik ciuciuoti. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ice-tee: 04 gruodžio 2008 - 15:39
QUOTE(Daivukas83 @ 2008 12 04, 12:37)
MUSU didziausia svajone ismiegoti per visa nakti.Mes keliames 4-6 kartus per nakti.Maitinu maziausiai 4kartus, bet jei nepavyksta uzsupti mazylio, tai maitinu ir daugiau kartu.O dar tie dantukai virsuje turetu ne uz kalnu pasirodyt taip ir vargstam.Bandziau ir arbatytes duot, bet ne i ta puse neziurejo, tik MP.

mumiskis irgi labai griet supranta kad ne pienukas o arbata ir atidaro dudas viduri nakties kad gautu pienelio essen.gif
Atsakyti
QUOTE(ice-tee @ 2008 12 04, 16:38)
Norejau paklausti *Rutele*'s , o kai atpratinai miegoti savo leliuka ar supavai ant ranku, ar tiesiog lovytej paciuciuodavai? Man idomu ar po to leliukas nepripras ant rankyciu buti, kad nakti reiks ji visalaik ciuciuoti.  doh.gif


As neimdavau ant ranku, tiesiog lovyteje paniunuodavau, paglostydavau galvyte ir ji vel uzmigdavo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rutele* @ 2008 12 06, 15:21)
As neimdavau ant ranku, tiesiog lovyteje paniunuodavau, paglostydavau galvyte ir ji vel uzmigdavo  thumbup.gif

Aciu uz atsakyma! 4u.gif Reiks ir man pabandyti. Nors nezinau ar pavyks, nes dabar pries uzmiegant nesioju ir supuoju ant ranku. doh.gif Na bet ko nepadarysi del savo vaiko. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ice-tee: 06 gruodžio 2008 - 22:02
O kiek naktų tu vargai? Arbatos nedavei vietoj pienelio? Ir aš ruošiuosi tokiai akcijai doh.gif

QUOTE(*Rutele* @ 2008 12 04, 02:11)
Mano mazoji irgi daznai keldavosi nakti valgyti. Jau budama 9 men ji keldavosi po 3 kartus, bet po to as jau pati stengiausi ja atpratinti, o nelaukti kol viskas savaime susitvarkys.Tiesiog jai prabudus neduodavau valgyti, o stengdavausi vel ja uzmigdyti, ji aisku paverkdavo siek tiek, bet supratus, kad nieko nebus, vel uzmigdavo. Taip keleta naktu pavargau  doh.gif  ir dabar kaip ir nera tokios problemos. Tiesa, naktimis ji prabunda dar kartais, bet greitai vel uzmiega be jokio MP.  thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(norkuniene @ 2008 12 01, 13:08)
Sveikos mamytes,mums jau tuoj 7 men bet mes vis dar keliames nakti valgyti 2 ar 3 kartukus,diena mazai valgom nors lakstau su sauksteliu koses aplink istisai biggrin.gif meginom vietoj misinio duoti arbateles nakti bet..nesekmingai doh.gif atsigeria truputi ir pradeda verkslenti pienelio.Gal turite kokiu slaptu budu? ax.gif o gal tai isaugimo reikalas ir nieko daryt nereik? g.gif


Taigi dar maziukas vaikas, neriek noreti... zinoma, visi skirtingi, bet... maniškė irgi iki 6 gaudavo tik MP, po to prasidėjo primatinimo vargai . neimkit mamos į galvą, nenori valgyti - duokit MP, ateis laikas - pradės valgyti. kita vertus - dėkit pilkit į maistą MP - bus skonis geresnis, valgys daugiau košių smile.gif

QUOTE(eeeglute @ 2008 12 01, 19:42)
Maniskei irgi greitai  7 men. Vis dar valgom nakti kelis kartus. Manau, kad isaugs savaime, net neisivaizduoju kaip galima atpratinti nuo tokio dalyko  g.gif


Urtė irgi tokio amžiaus valgydavo du kartus per naktį ir paryčiais dar gaudavo. nuo metuku pradėjo valgyti rečiau. O priptratinau paprastai - neduodavau papulio 15 min. na paverkdavo... po 15 min. - gaudavo. taip savaitę dvi, tada atsikeldavo tomis 15 min vėliau - ir vėl neduodu dar 15 min, ir taip pratęsiau laiką nuo 3 iki 5 ryto. tada gaudavo 5 ir vėl - 7 ryto. po to pratęsiau iki 6 ryto...

QUOTE(Idula @ 2008 12 12, 01:37)
O kiek naktų tu vargai? Arbatos nedavei vietoj pienelio? Ir aš ruošiuosi tokiai akcijai  doh.gif


ir aš nedaviau nieko, nei arbatos, nei čiulptuko...
Atsakyti
Niekaip vaiko nepratinau, jei noredavo tai ir duodavau valgyt. Mazoji kazkaip pati pradejo kas valanda veliau keltis ir prasyt valgyt. Dabar atsikelia 7 ryto, atsigeria pienuko ir vel miega.
Atsakyti
nustosit mp maitinti ir nesikels nakty biggrin.gif
Atsakyti
As pramaitinau MP iki 6menesiu.. keldavausi po 2kartus... dabar jai ir prabunda doodu ciulptuka, marlyte ir miega. 7.30 kaip laikrodukas atsikelia valgyti, po to vel miega iki 9.00....... O pries einant miegucio 10.00 naktines arbateles...
Saldziu , ramiu nakteliu mamytes thumbup.gif
Atsakyti