Įkraunama...
Įkraunama...

Atpratinimas nuo valgymo naktį

Sveikos mamytes,mums jau tuoj 7 men bet mes vis dar keliames nakti valgyti 2 ar 3 kartukus,diena mazai valgom nors lakstau su sauksteliu koses aplink istisai biggrin.gif meginom vietoj misinio duoti arbateles nakti bet..nesekmingai doh.gif atsigeria truputi ir pradeda verkslenti pienelio.Gal turite kokiu slaptu budu? ax.gif o gal tai isaugimo reikalas ir nieko daryt nereik? g.gif
Atsakyti
sveika,
as tai nieko nedariau specialiai, keldavosi mano mzius irgi 1-2kartus pavalgyt, bet dabar nebesikelia nei karto bigsmile.gif tfu tfu tfu, kad neprisisneket ax.gif
as tai stengiuos kuo veliau paskutinis maitinimas kad butu, pvz mes paskutini karta valgom db jau 22-23val, tame tarpe ax.gif tai jam matomai uztenka iki ryto ismiegot pavalgius tokiu laiku ax.gif

kantrybes ,mamyt, kantrybes 4u.gif
Atsakyti
mums ir tapati problema, bet manajai jau beveik 10 men doh.gif . o ji ir po 5 kartus nakti keliasi. buvau nusprendus nemaitinti nakti, tai keles naktis nemegojom, o po to ji susirgo, tai vel pradejau maitinti, kad daug skysciu gautu. nakciai uzmiega 3 ryto, o po to miega iki 13, vis bandau jos rezima pakeisti, bet tai dantys dygsta, tai sloga, pakyla temperatura ir vel viskas isnaujo doh.gif gal kam buvo tokia problema, kaip atmokinot? verysad.gif
Atsakyti
mano panelei ne uz kalnu 11 men o nakti keliames apkie 3-4 kartus. valgo mp... norejau ir as per Naujus sampana gerti, bet mzoji apsirgi ir nieko i burnyte neeme iskyrus mp, taigi numojau ranka ir sakiau maitinsiu iki pavasario mirksiukas.gif
Atsakyti
Maniskei irgi greitai 7 men. Vis dar valgom nakti kelis kartus. Manau, kad isaugs savaime, net neisivaizduoju kaip galima atpratinti nuo tokio dalyko g.gif
Atsakyti
Kaip atpratint g.gif ?Su pirmaisiais sunaiteliais tai nakti girdziau arbatele vargome savaitele,bet iveikem,na bet aisku valge misinukus.O sikart su dukryte,deja vel misinukai verysad.gif ,nakti ismiega nuo 23 val., iki 5 val., ryto,ir be arbatytes, tpiu tpiu tpiu rolleyes.gif ,nors mums bus tik 2 menesiukai.
Atsakyti
Sočiau pamaitint prieš naktį.
Atsakyti
Jokie sotus pamaitinimai mums nepadeda.
Maniske eina miegoti 19:00, po to keliasi gerti MP 22:00, 24:00, 2:00, 4:30. O 6 ryto - labas rytas. Taigi, keliasi 4 kartus.
Siaip man tas kelimasis nemaiso labai, kiek reikes, tiek maitinsiu, o kai jau nutraukinesiu maitinima MP, tai tikiuosi, atpras. O man dar ir protini darba tenka dienomis dirbti, taip kad nakti neismiegojus, nelabai lengva.
Atsakyti
dukra pravalge iki 1m naktimis ir kazkaip specialiai as jos netapratinau tiesiog nuo metu nebedavem misinuko ir ji nebesikeldavo. Savaime taip gavos. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2008 12 01, 23:34)
Sočiau pamaitint prieš naktį.

maitiname ne tik pries nakti bet ir diena duodam sotesnio maisto,vakare pavalgo kosytes misinuko 210ml kaip dar sociau? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Severute @ 2008 12 01, 18:31)
mums ir tapati problema, bet manajai jau beveik 10 men doh.gif . o ji ir po 5 kartus nakti keliasi.  buvau nusprendus nemaitinti nakti, tai keles naktis nemegojom, o po to ji susirgo, tai vel pradejau maitinti, kad daug skysciu gautu. nakciai uzmiega 3 ryto, o po to miega iki 13, vis bandau jos rezima pakeisti, bet tai dantys dygsta, tai sloga, pakyla temperatura ir vel viskas isnaujo  doh.gif  gal kam buvo tokia problema, kaip atmokinot?  verysad.gif

o tju pamegink ja pakelt is miegu 9 val tik jau sukaup jegas ir zais,nesiok dar ka idomaus ir megstamo nuveikit ax.gif pora dienu bus sunkesniu bet tada ji derysis prie rezimo kad iki 9 reik isimiegot,uzmiks koke 11 gal smile.gif
Atsakyti
Sūnui dabar 6 mėnesiukai. Valgo MP, vieną kartą kruopų košę ir pratinamės prie daržovių. Valgo kas dvi valandas dieną - naktį. Kai buvo 3-4 mėnesiukai pavalgius 22-23 val išmiegodavo iki 5-6 ryto, o galutinai keldavomės 9-10. Tada buvo rojus.
O vat kažkaip pradėjo nuo 5-to mėnesiuko keltis dažniau, taip ir tebesikelia. Galvojau kruopų košę duoti nakčiai, nė velnio nepadėjo, lygiai po dviejų valandų kniurksėjimas "mama, valgyt".
Turi kažkada išaugti tą naktinį dažną valgymą. Kol kas nieko nedarau, bet kai jau gautinai išseks kantrybės taurė, bandysiu nakčiai duoti mišinuką.
Atsakyti
mum 9 mėn. bet neatrpainėju valgyt naktį. nes ir tų naktų visokių pas mus būna. kartais keliamės kas valandą, kartais porą kartų per naktį, o kartais ir visai nevalgę išmiegam. užtenka naktį čiulptuką paduot
Atsakyti