Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiškos vienkartinės sauskelnės

QUOTE(Natuke @ 2010 01 22, 22:11)
tai ar ieškai ar parduodi

Parduodu lotuliukas.gif
arba ieskau mamytes kuri prekiauja ta produkcija, gal man pakeitu dydi M I dydi L ax.gif
Atsakyti
user posted image

https://www.biterite...4-kg-22-vnt.587
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pingvinukas: 26 kovo 2010 - 09:28
Iš neekologiškų išbandėm Pampers ir Huggies. Iš ekologiškų - Moltex ir Bambo.

Kuo skiriasi ekologiškos nuo neekologiškų taip ir neįkirtau schmoll.gif Mano sūnelio kiaušiukai būna vienodai sukaitę sušutę tiek Huggies, tiek Moltex sauskelnėse. Visos taip giriate tuos Moltexus, o man tai jie niekuo nuo Huggiusų nesiskiria unsure.gif Gal aš ko nesuprantu? unsure.gif

Na, tiesa, reikia pripažinti, kad Pampersuose tai dar labiau kaitome, net bėrimas atsiradęs buvo. Tai darau išvadą, kad Huggies ekologiškesnės už Pampers, bet Moltex ir Bambo tai niekuo ne geresnės cool.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės,
turim užsilikusių ALANA sauskelnių nuo 7 iki 18 kg, gal kas norėtų pabandyt?

http://www.dm-droger...indeln.html#id2

Mums jie geresni už BAMBO. Gal psichologiškai labai paveikė, kai perskaičiau, kad "gulbės" ženklu pažymimoms prekėms reikalavimai mažesni.

Jei kas susidomės, parašykit až
Atsakyti
kokie kriterijai renkantys eko sauskelnes? kad gamtoje greičiau supūtų išmestos, ar kad vaiko užpakalis nešustų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulitėja @ 2010 04 07, 15:28)
kokie kriterijai renkantys eko sauskelnes? kad gamtoje greičiau supūtų išmestos, ar kad vaiko užpakalis nešustų?  g.gif

Man atrodo todėl, kad greičiau supūtų ax.gif Nes kaip supratau iš atsiliepimų šunta ir su jomis ax.gif Ir "chemijos" jose mažiau 4u.gif Čia tik mano nuomonė 4u.gif
Atsakyti
Mes naudojan Nature babycare o pries tai wiona, bet brangu wiona mums biski ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2009 11 04, 14:11)
O gal galit parašyti ar šitos? ax.gif Kokiose vaistinėse parduoda?
user posted image


Visai neseniai atsitiktinai isbandeme sias sauskelnes - gulejau su mazaja ligonineje ir vyras nulekes i Eurovaistine paeme pirmas akcijines pasiteikiusias hihihi.gif. Laaabai geros sauskelnes, visiskai nesunta uzpakaliukas thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(Aronia @ 2010 04 06, 13:06)
Iš neekologiškų išbandėm Pampers ir Huggies. Iš ekologiškų - Moltex ir Bambo.

Kuo skiriasi ekologiškos nuo neekologiškų taip ir neįkirtau  schmoll.gif Mano sūnelio kiaušiukai būna vienodai sukaitę sušutę tiek Huggies, tiek Moltex sauskelnėse. Visos taip giriate tuos Moltexus, o man tai jie niekuo nuo Huggiusų nesiskiria  unsure.gif Gal aš ko nesuprantu?  unsure.gif

Na, tiesa, reikia pripažinti, kad Pampersuose tai dar labiau kaitome, net bėrimas atsiradęs buvo. Tai darau išvadą, kad Huggies ekologiškesnės už Pampers, bet Moltex ir Bambo tai niekuo ne geresnės  cool.gif

įdomu būtų išgirsti argumentuotą ats.. nes medžiagos naudojamos yra viena, man svarbiausia vaiko komfortas..
Atsakyti
Mes pradejome nuo Moltex, po to pasirenkant pigesni variantai naudojome Bamboo, bet mano berniuko uzpakaliukas pradejo raudonuoti, pastoviai slapia ten ir karsta...vel sugryzom prie Moltex'u, nu nesulyginama!su jais uzpakaliukas sausutelis ir ne toks karstas, nebera paraudimu..tad tikrai skirtumas yra...kokybe gal?
Atsakyti
QUOTE(kristinuv @ 2010 01 05, 21:30)
Gal kas nori pabandyti anion Winalite M dydis 6-11 kg

Jeigu turite kokia kaina būtų?

iš ekologiškų Ermitaže radau delora
kaip ir nešunta odelė nuo jų tik man kaina truputį kandžiojasi?
Atsakyti
Mes naudojam wiona ir daugkartines thumbup.gif
Ne karto uzpakaliukas nebuvo sudirges thumbup.gif
Viena kart uzdejau pampers sauskelne kur uvo dave ligoninej dovanu tai paraudo sikniukas doh.gif

Beje gal kuri galetu parduoti 1 wionos sauskelne 3-6 kg dydzio? mirksiukas.gif labai reik doh.gif

Ir siaip jei kuri parduoda pigiau tai paimciau 4-9 kg ir didesnes mirksiukas.gif

i az 4u.gif
Atsakyti