Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiškos vienkartinės sauskelnės

QUOTE(Rasma @ 2009 11 04, 15:29)
Ne schmoll.gif Tikėjausi, kad tiks, bet tik žaizdos atsivėrė, oda suaižėjusi, kruvinais gryžiais, 'vyšninė' ir labai labai sausa..kaip ruplėta verysad.gif

Dedu tik nakčiai, o dieną gyvenam išvis be jokių sauskelnių. Darom į kelnes, aš n kartų perrengiu ir skalbiu viską dukart per dieną, kitaip pritrūktų pėdkelnių, kelnaičių ax.gif

bet jau greitai ir nebereiks, jau išaugsite iš to amžiaus ax.gif kaip jums sekasi draugauti su puoduku?
Atsakyti
Ar kas naudojote Tots Bots sauskelnes bambuko? kaip nesiojasi? ar ilgai dziuna?
Atsakyti
http://www.assorti.l...lt-ekologi.html
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2009 11 04, 14:11)
O gal galit parašyti ar šitos? ax.gif Kokiose vaistinėse parduoda?
user posted image
Bandyčiau..

Mano vaiką klaikiai beria nuo sauskelnių drinks_cheers.gif , visas žaizdotas - ir net nuo eko, irgi verysad.gif O kartais taip reik vienkartinių, kai kur einam.

Šiaip namie, tai laikau su 'triusikėliais' ir pėdkelnėm, nes visas daugkartines išaugom ir jau nebesinori pirkti trumpam laikui blush2.gif


tikrai sitos, jos yra naturalios ir mums pacios geriausios. thumbup.gif
parduodamos eurovaistinese, tik nezinau ar visose ju buna..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo b.kite: 11 lapkričio 2009 - 11:59
Teko ciupinet vienu kartu hugies ir libero tai hugies tokios kietos lyg butu ikista bleka, vaikui nemalonu judet, o beto jos siauresnes...O libero isore - medvilne, vidus - minkstas ir placios jos...
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2009 11 11, 12:38)

Aha kaip tik skaitineju, bet ekomama ta pati kaina Moltexu kaip ir assorti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuwytes @ 2009 11 11, 16:15)
Aha kaip tik skaitineju, bet ekomama ta pati kaina Moltexu kaip ir assorti  rolleyes.gif

Tai tada nieko gero blush2.gif Man pasirodė, kad pigiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2009 11 11, 16:20)
Tai tada nieko gero  blush2.gif Man pasirodė, kad pigiau  blush2.gif

Sauskelnės MOLTEX ÖKO Maxi Jumbo 7-18 kg 80 vnt, baltos
99,00 Lt - va ekomama parduoda net 1 litu pigiau dideli poka, nei asorti butu 2 pokus perkant (49.99*2 ). mirksiukas.gif
O siaip asorti tai 15 litu pokas pigiau nei sveiki produktai parduoda ax.gif
Atsakyti
Mano mazius iki 4+ dydzio naudojo sitas

http://www.naty.com/...93/Default.aspx

Pagamintos is kukuruzu ir suyrancios, niekad nebuvo jokios alergijos, kaina nesiskiria nuo paprastu (nezinau ar LT yra). Bet kazkodel nuo 4+ dydzio nebepasiteisino, tai pro sona prabega jei daug prikrauta, tai atsisega. Taip kad kol ismoks daryt i puoduka naudojam huggies, vasarai nupirksiu daugkartines
Atsakyti
Buvau "Prismoj" pirkus kitur nematytų sauskelnių su šiaurės gulbe. "Rainbow" pavadinimu, panašios į bambo. Dabar jom lyg ir akcija, 58vnt 43,99lt 4u.gif
Iš bandytų vienkartinių ekologiškų labiausiai tushies nepatiko
moltex smagios pasirodė, minkštutės, mielos pilkos spalvos, tokios tikros eko.
O labiausiai bambo prilipusios buvo, daugiausiai dėl to, kad šalia namų galima nusipirkt ir kaina nesikandžioja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Versmė: 14 lapkričio 2009 - 23:03
QUOTE(Versmė @ 2009 11 14, 23:58)
Buvau "Prismoj" pirkus kitur nematytų sauskelnių su šiaurės gulbe. "Rainbow" pavadinimu, panašios į bambo. Dabar jom lyg ir akcija, 58vnt 43,99lt  4u.gif
Iš bandytų vienkartinių ekologiškų labiausiai tushies nepatiko
moltex smagios pasirodė, minkštutės, mielos pilkos spalvos, tokios tikros eko.
O labiausiai bambo prilipusios buvo, daugiausiai dėl to, kad šalia namų galima nusipirkt ir kaina nesikandžioja.

Aha tushies ir man nepatiko schmoll.gif
O Bambo tai kazkaip ekologiskos, bet kuo jos ekologiskos lieka neaisku g.gif neparasyta nei is ko susideda, ar suyrancios ir pan.
Mums Moltex labiausiai thumbup.gif
Atsakyti
Dukrą su Bambo išauginau. Nuo Pampers bėrė, Huggies buvo visai normaliai (šiuos neekologiškus vardinu, nes aišku ieškojau, kas tiktų labiausiai), bet su Bambo mažiausiai šuto, tik gal nepatogu dėl storumo, bet pripratom.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žanė: 15 lapkričio 2009 - 18:12