Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiškos vienkartinės sauskelnės

QUOTE(vilciau @ 2009 10 09, 23:36)
O kur isigyti moltex? Gal kas zinot geriau moltex ar wiona?

Moltex pigiau, o kokybe ta pati ax.gif Ekomama Moltex didesnes pakuotes ir pigiau iseina nei Sveiki produktai parduoda mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pienės_pūkas @ 2008 12 03, 23:01)
mes naudojam 100% ekologiškas Nature Babycare:

user posted image

bet ar yra Lietuvoj, nežinau.

Buvo jų pirkti LT MAXIMOSe kažkur 2003-2004 m 4u.gif Kai augo mano dukra, bet nepatiko labai, nes viskas per šonus prabėgdavo ax.gif
Atsakyti
Užsienyje yra ir Huggies natūralių sauskelnių, gaila, kad pas mus neatveža 4u.gif

user posted image

Tik nesuprantu ar jos ekologiškos ar ne blush2.gif Turbūt tik draugiškos aplinkai ax.gif
Atsakyti
mergynos, gal kam reikia wiona sauskelnių nuo 12kg? Vaikas truputi pagadino vieną pakuotę, turiu kažkam parduoti pigiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2009 10 16, 07:36)
Užsienyje yra ir Huggies natūralių sauskelnių, gaila, kad pas mus neatveža  4u.gif

user posted image

Tik nesuprantu ar jos ekologiškos ar ne  blush2.gif Turbūt tik draugiškos aplinkai  ax.gif



Manau, ne ekologiskos jos g.gif tiksliai nezinau, tik pasvarstymas cia... juk butu parasyta kad organic visos, o ne sudety kazko organic yra g.gif
Atsakyti
As noriu pradet naudot kokias ekologiskas, bet pridovanojo pampersu ir hugiu tai reik isnaudot blush2.gif
Musu neberia, bet norisi del kiausuku, kad saugiau butu 4u.gif
Atsakyti
mes perkam ne ekologiskas, bet naturalias Libero everyday (parduodamos kazkodel tik vaistinese) mums jos vieninteles tinkancios, nuo visu kitu beria.. net ir nuo ekologisku sad.gif
Atsakyti
user posted image

Jau šitomis sauskelnėmis prekiauja ir pas mus, va ČIA radau skelbimuką 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(b.kite @ 2009 10 30, 10:58)
mes perkam ne ekologiskas, bet naturalias Libero everyday (parduodamos kazkodel tik vaistinese) mums jos vieninteles tinkancios, nuo visu kitu beria.. net ir nuo ekologisku sad.gif

O gal galit parašyti ar šitos? ax.gif Kokiose vaistinėse parduoda?
user posted image
Bandyčiau..

Mano vaiką klaikiai beria nuo sauskelnių drinks_cheers.gif , visas žaizdotas - ir net nuo eko, irgi verysad.gif O kartais taip reik vienkartinių, kai kur einam.

Šiaip namie, tai laikau su 'triusikėliais' ir pėdkelnėm, nes visas daugkartines išaugom ir jau nebesinori pirkti trumpam laikui blush2.gif
Atsakyti
Aš tokių LIBERO sauskelnių mačiau Eurovaistinėse 4u.gif

Rasma, o BAMBO irgi netiko ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pingvinukas: 04 lapkričio 2009 - 13:54
QUOTE(Pingvinukas @ 2009 11 04, 13:38)
Rasma, o BAMBO irgi netiko  ax.gif

Ne schmoll.gif Tikėjausi, kad tiks, bet tik žaizdos atsivėrė, oda suaižėjusi, kruvinais gryžiais, 'vyšninė' ir labai labai sausa..kaip ruplėta verysad.gif

Dedu tik nakčiai, o dieną gyvenam išvis be jokių sauskelnių. Darom į kelnes, aš n kartų perrengiu ir skalbiu viską dukart per dieną, kitaip pritrūktų pėdkelnių, kelnaičių ax.gif
Atsakyti
Mes naudojam Wiona, labai patenkinti, tik kad brangokai gaunasi. Cia viena mamyte siule nuo 12 kg., jei dar turit, nupirktumem.
Atsakyti