Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiškos vienkartinės sauskelnės

QUOTE(Natuke @ 2009 08 22, 12:15)
keliu temą

ar liko dar molitex'u Lietuvoj?

Liko liko biggrin.gif Mes tik Moltex ir naudojam thumbup.gif
Atsakyti
O mes kai buvome pas sesute Vokietijoje pamatėme ALANA sauskelnes. Jos ekoteste buvo geriausiai įvertinti. Nusipirkome. Gaila, tik viena pakuote doh.gif .
Dažniausiai naudojam daugkartinius, bet kelionėje buvo patogu.
O Bambo sesuo išpeikė. Sake, kad gulbės ženkliukui reikalavimai mažesni nei tikriems ekologiškiems gaminiams....
Va, tau ir ekologiški BAMBO. doh.gif

Gaila, kad niekas Alanos neatveža į LT. Teks patiems turbūt pradėt prekiauti. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(irmaliet @ 2009 08 24, 16:05)
Gaila, kad niekas Alanos neatveža į LT. Teks patiems turbūt pradėt prekiauti.  lotuliukas.gif

jei tik turit galimybę tai pirmyn 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(irmaliet @ 2009 08 24, 16:05)
O mes kai buvome pas sesute Vokietijoje pamatėme ALANA sauskelnes. Jos ekoteste buvo geriausiai įvertinti. Nusipirkome. Gaila, tik viena pakuote  doh.gif .
Dažniausiai naudojam daugkartinius, bet kelionėje buvo patogu.
O Bambo sesuo išpeikė. Sake, kad gulbės ženkliukui reikalavimai mažesni nei tikriems ekologiškiems gaminiams....
Va, tau ir ekologiški BAMBO.  doh.gif

Gaila, kad niekas Alanos neatveža į LT. Teks patiems turbūt pradėt prekiauti.  lotuliukas.gif

Alanos neteko girdeti schmoll.gif
O Bambo tai man schmoll.gif nezinau net kuo jie ten ekologiski g.gif
Atsakyti
o mes Bambo pirkom anksčiau - man patiko, kad galima nusipirkti vaistinėje arba pc kartais būna - daug paprasčiau negu kažkur per ekoparduotuves lakstyti. Dabar esu įsidėjus į savo krautuvėlę wiona, tada ir supratau, kad nieko apie ekosauskelnės nežinau ir negalėsiu niekam paaiškinti kuo jie skiriasi nuo pampers - na išskyrus tai, kad greičiau suiro.

Tiesiog...
Reklamoj rašo, kad viršus yra padarytas iš kukuruzos krakmolo. Tačiau realiai jis atrodo kaip tikras polietilenas - maišelis. Ar tikrai galima sukurti tokią dangą, kuri atrodytų kaip polietilėnas, bet būtų iš kukurūzos? g.gif

Na ir nelabai aišku kas yra dedama į vidų. Lyg tai ekologiška celiulioze, na turbūt balinta be chloro, o sugeria skystį ta pati medžiagą kaip ir pc sauskelnėse? g.gif O tas sluoksnis, kuris nepraleidžia drėgmės turėtų būti sintetinis? g.gif Gal kas nors gilinosi ir žino kas ir kaip?
Atsakyti
Sveikos, mamytes, gal kartais kuri naudojat sauskelnes su arbatos seklu esencija?
Atsakyti
Man atrodo, wiona ir yra su arbata. Aš kartais naudoju, man jie patinka, švelnus, malonus, šiaip jos yra fainos sauskelnės, tik gaila, kad atrodo dar neturi sertifikato ax.gif Bet kiti jų produktai jau sertifikuoti, tikėkimes, kad ir sauskelnes greitai gaus tą ženkliuką
Atsakyti
QUOTE(Indre.Andre @ 2009 10 09, 19:47)
Labas mamytes,

Va aš naudoju nature babycare sauskelnes, tai super man tinka prisisiunciau is anglijos turi begale apdovanojimu, 100 % naturalios medziagos , 100% suyrancios , be chloro visai,  tai mano suneliui tinka pilnai

O kaip kaina ju? Lt turbut nera, tai tik is UK siustis galima g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasma: 09 spalio 2009 - 20:32
O kur isigyti moltex? Gal kas zinot geriau moltex ar wiona?
Atsakyti
QUOTE(vilciau @ 2009 10 09, 21:36)
O kur isigyti moltex? Gal kas zinot geriau moltex ar wiona?



Berods, yra ekomamoj, sveikuose produktuose, gal rasakiloj dar g.gif šiaip daug kas giria šitas sauskelnes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bim-bam @ 2009 10 10, 09:47)
Berods, yra ekomamoj, sveikuose produktuose, gal rasakiloj dar  g.gif  šiaip daug kas giria šitas sauskelnes  4u.gif

rasakiloj nėra schmoll.gif
yra ekomamoj, bet ne visi dydžiai, tikrai yra sveikuose

Kokie geresni nežinau. Aš naudojau bambo ir wiona, man ir tie ir tie tiko wink.gif bet mes naudojam labai labai nedaug ir mano vaikui visi tinka ax.gif

Atsakyti
QUOTE(Natuke @ 2009 10 10, 09:50)
rasakiloj nėra schmoll.gif
yra ekomamoj, bet ne visi dydžiai, tikrai yra sveikuose

Kokie geresni nežinau. Aš naudojau bambo ir wiona, man ir tie ir tie tiko wink.gif bet mes naudojam labai labai nedaug ir mano vaikui visi tinka  ax.gif



Man įdomu, kodėl Bambo kaina gan žemesnė nei kitų eko sauskelnių? g.gif

O sveikuose produktuose Moltex brangiau nei Ekomamoj kainuoja, bent jau ankčiau ekomamoj buvo 58lt berods, o sveikuose mačiau 65lt rolleyes.gif
Atsakyti