Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiškos vienkartinės sauskelnės

Mes bandėme šias:
Beaming Baby sauskelnės (Didžioji Britanija) - pačios geriausios, švelnios, minkštos, ne storos ir labai gerai sugeriančios thumbup.gif 1vnt.~1.18 Lt
NATURE BABYCARE (Švedija) - taip pat aukštos kokybės sauskelnės, tik man nepatiko išorinis sluoksnis, kažkodėl mano oda šiurpo jas liečiant blush2.gif ~1.17 Lt
NATURE BABYCARE kelnaitės tobulos wub.gif ~1.30
LIBERO Comfort Fit plonos, bet mums per kietos buvo ~0.48 Lt
BAMBO ir COOP - labai panašios, storesnės, labiau naktį naudojom
Bleer Bleier sauskelnės (Danija) - pačios švelniausios, minkščiausios ir blogiausiai sugeriančios verysad.gif dėl to ir kaina ~0.62
Moltex ÖKO (Vokietija) - panašios į Beaming Baby, bet kietesnės ir ~0.83
Atsakyti
QUOTE(Intrinsa @ 2013 05 15, 23:38)
Mes bandėme šias:
Beaming Baby sauskelnės (Didžioji Britanija) - pačios geriausios, švelnios, minkštos, ne storos ir labai gerai sugeriančios thumbup.gif  1vnt.~1.18 Lt
NATURE BABYCARE (Švedija) - taip pat aukštos kokybės sauskelnės, tik man nepatiko išorinis sluoksnis, kažkodėl mano oda šiurpo jas liečiant blush2.gif ~1.17 Lt
NATURE BABYCARE kelnaitės tobulos wub.gif  ~1.30
LIBERO Comfort Fit plonos, bet mums per kietos buvo ~0.48 Lt
BAMBO ir COOP - labai panašios, storesnės, labiau naktį naudojom
Bleer Bleier sauskelnės (Danija) - pačios švelniausios, minkščiausios ir blogiausiai sugeriančios verysad.gif dėl to ir kaina ~0.62
Moltex ÖKO (Vokietija) - panašios į Beaming Baby, bet kietesnės ir ~0.83


va kaip biggrin.gif o man viskas, kas virs lito, jau brangu atrodo blush2.gif todel nuo Nature Babycare (man jos super super - bet ne man ju reikia lotuliukas.gif ) pilnai perejom prie Libero ir prie ju pasilikom del kainu skirtumo.. Kazkaip sukakot kruva pinigeliu negaliu leist lotuliukas.gif Godumas neleidzia tongue.gif
O jums Libero kietos pasirode? g.gif vienu metu turejom ir Nature Babycare, ir Libero, tai skirtumo didelio nepastebejau, o vaikiukas kazkaip su abiem gerai jautesi, nesuto, nesimuiste g.gif
Vat sutinku - Bambo storoki, nors kaina ir kokybe ju tikrai priimtina thumbup.gif Naudojom naujagimiui, paskui atsisakem butent del storumo.
Atsakyti
Libero atrodė visai nekietos, kol nepabandėm Bleer Bleier ir Beaming Baby sauskelnių cool.gif
Atsakyti
Nature Babycare mums pacios geriausios
Atsakyti
Maximoj nupirkom, turbūt naujai atsiradusias, ekologiškas sauskelnes "NATURAL", 30 vnt. (Belgija) - minkštos, švelnios, plonytės, gerai sugeriančios thumbup.gif Kaina 39.99 Lt ir -20% su kortele sauskelnėms.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Intrinsa: 20 birželio 2013 - 10:29
Sveiki,
gal kas nors esate naudoję http://vaikeliui.lt/...ini-3-7kg-36vnt ?
Kokie atsiliepimai?
Ačiū
Atsakyti
QUOTE(arturiokas @ 2013 06 23, 20:41)
Sveiki,
gal kas nors esate naudoję http://vaikeliui.lt/...ini-3-7kg-36vnt ?
Kokie atsiliepimai?
Ačiū


atsiliepimai tik puikus 4u.gif tik kad nepigu - man tai pasirode didziausias trukumas, pabandem, kad zinociau, kas tas yr ir gana ax.gif ne prastesnes kokybes yra ir pigesniu..
Atsakyti
QUOTE(Intrinsa @ 2013 06 05, 22:55)
Libero atrodė visai nekietos, kol nepabandėm Bleer Bleier ir Beaming Baby sauskelnių cool.gif

O man Libero labiau patiko negu Bleer Bleier. 4u.gif

ATTITUDE taipogi bandeme, bet nelikau labai suzaveta. Siuo metu nakciai naudojame Moltex, o diena Libero.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zaklis: 12 lapkričio 2013 - 20:32
QUOTE(ingoo @ 2012 08 02, 15:06)
O kur tas Nature Babycare galima nusipirkti? Kiek ieškojau, jomis tik vienoje svetainėje prekiaujama ir tik Kaune pristatoma.


Biotekos krautuvėlėse 4u.gif
Atsakyti
Libero kazkaip, net nepriskiriu prie eko, jos turi tik 20% suyranciu medziagu.... aisku geriau nei nieko . Gal tik man gulbes zenklas nera eko ezenklas, tik reiskia, kad siek tiek draugiskesnis aplinkai daiktas, nes gyvendama Norvegijoj ir uzejus I betkuri prekybcentri, beveik ant visu prekiu budavo tas zenkliukas. Aisku tai reiskia, kad jie labiau rupinasi aplinka, bet nemanau, kad super duper visos prekes eko tongue.gif man svarbu dukrytes sveikata, bet ne ka maziau rupi ir ka ji palieka gamtai taigi mazajai beveik 2 menesiai ia auga nuo naujagimystes su vystiklais ir tik kartais is tingejimo ar kitokiu priezasciu uzdedu koki viena babycharm natural pamperi (pakelio menesiui uztenka) vis maziau siuksliu liks kai 60% jo suirs 4u.gif smile.gif nesu as eko mama tiesiog siurpu daresi kai matydavau kaip sese kasdien pilna siuksledeze pamperiu mesdavo lauk :/
Atsakyti
Mano princesė gimė labai mažiukė, tai išeities nebuvo - teko pradžioj Libero iki 2 kg naudoti, o paskui iki 2,5 kg. Plastmasė yra plastmasė, man irgi jos super įspūdžio nepaliko. Tiesiog tokio "didumo" sauskelnių daugiau nebuvo absoliučiai jokio pasirinkimo. Dabar naudojam švediškas Naty eko sauskelnes. Esu jomis labai patenkinta: mažylė nešunta, plastiko visai nėra, tik kukurūzų medžiaga.
Atsakyti
agree, Naty geros ir kokybiskos, gal kiek brangesnes, dar puikios, pagal kaina ir kokybe Beaming baby sauskelnes;
Atsakyti